Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:24 Czw 15 Lis 2018

Agrolok
Nadchodzi nowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Nowy PPR
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ikcomas

PostWysłany: 19:37 Sro 11 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę, ratujecie tego trupa. Parę lat temu z kilkoma kolegami przenieśliśmy się na inne forum. Nie będę reklamował ale niektórzy pewnie pamiętają. Obecnie jestem jednym z moderatorów. Na początku było sporo pracy żeby uporządkować. Ale tutaj to masakra. Wtedy tamto forum odżyło, zmienił się design, było sporo dyskusji na różne tematy. Następnie zmieniły się władze, odpuścili forum, postawili na portal i jakoś tak cichnie. Pozostał entuzjazm. Większość nowych użytkowników rejestruje się w celach reklamowych. Tutaj jest dziwnie, inaczej, specyficznie. Dawno temu było tu wielu doświadczonych ludzi z niebotyczną wiedzą. Zostało tylko kilku. Teraz już za późno na cokolwiek.
Pozdrawiam
P.S. wreszcie jest możliwość zmiany posta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
potem12
Moderator

PostWysłany: 22:34 Pon 9 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo damian9871,
będę działał wraz z całym zespołem ppr.
Mam nadzieję, że z czasem wszyscy docenią naszą pracę.
Na dzisiaj to wielki szacun dla Ciebie i pozostałych "forumowiczów", którzy od lat są razem z nami.
Pozdrawiam
Idea
Powrót do góry
damian9871
Moderator

PostWysłany: 08:09 Pon 9 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potem12 teraz możesz się wykazać zostałeś modem czy tylko z nazwy?
Powrót do góry
Grześ

PostWysłany: 22:01 Nie 8 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to róbta porządek! Wybór jest prosty albo piszesz na temat albo wypad z baru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
potem12
Moderator

PostWysłany: 13:51 Pią 6 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Pożyjemy zobaczymy" - to stwierdzenie idealne do sytuacji- i niech tak pozostanie. Ja jestem do Waszej dyspozycji Idea
Powrót do góry
lanz buldog

PostWysłany: 07:23 Pią 6 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potem12 napisał:
Halo Marbar, trup jaki jest- każdy widzi, żywy jest, żywy i to jest najważniejsze. Pozdrawiam

Trochę niefortunne to stwierdzenie ,które jak ulał definiuje -"zombie"
No ale jak to mówią - "pożyjemy -zobaczymy"
Powrót do góry
JACUS

PostWysłany: 23:16 Czw 5 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmienil sie wlasciciel i temu taka reaktywacja, co to da zobaczymy, ciekawe ile dzisiaj bylo postow Laughing ,oczywiscie nie licze "pana jozka chodowcy kurczakow" bo to specyficzni rolnicy
Powrót do góry
potem12
Moderator

PostWysłany: 22:11 Sro 4 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo Marbar, trup jaki jest- każdy widzi, żywy jest, żywy i to jest najważniejsze. Pozdrawiam
Powrót do góry
marbar

PostWysłany: 20:58 Sro 4 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A któż to wpadł na pomysł by reaktywować tego żywego trupa? Zależy komuś na pracy nad czymś co nie ma reklam nie przynosi złotówek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tekmie

PostWysłany: 20:19 Sro 4 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie szukam zaczepki.W moich "szkołach" nauczali że nowe zdanie zaczyna się z dużej litery.Jest to nie tylko wymogiem pisowni ale i oznaką szacunku dla "adresata".A tym bardziej w Twoim przypadku gdy obok awataru jest napis 'Moderator".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
damian9871
Moderator

PostWysłany: 19:03 Sro 4 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tekmie masz wiedzę szanuje to ale teraz to chyba szukasz zaczepki?
Powrót do góry
admin
Administrator

PostWysłany: 17:23 Sro 4 Lut 2015    Temat postu: usuwanie wpisów Odpowiedz z cytatem

Aby usunąć wpisy, które pochodzą od ich autora, należy napisać e-mail na adres: forum@ppr.pl.
Proszę dokładnie podać wpisy które chce się usunąć, wraz z linkami do stron w których te wpisy się znajdują.
Oczywistym jest, że z taką prośbą może zwrócić się jedynie ich autor. Dlatego też przy takiej prośbie, należy potwierdzić tożsamość, poprzez wpisanie właściwego adresu e-mailowego, który powinien być tożsamy z danymi kontaktowymi, które zostały podane przy rejestracji.
Ponadto informujemy, że usunięty wpis nie będzie widoczny w internecie, natomiast pozostanie w bazach archiwum ppr.
admin
Powrót do góry
Karina-mod
Moderator

PostWysłany: 17:15 Sro 4 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o pisanie w sprawach i problemach dotyczących użytkowania forum na adres : forum@ppr.pl.
Powrót do góry
ewelkaa29

PostWysłany: 15:35 Sro 4 Lut 2015    Temat postu: pytanie Odpowiedz z cytatem

A do kogo się mogę zgłosić z prośbą o usunięcie wpisów?
Powrót do góry
ewelkaa29

PostWysłany: 15:32 Sro 4 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do kogo w takim razie mogę się zgłosić z prośbą o usunięcie wpisów?
Powrót do góry
potem12
Moderator

PostWysłany: 09:26 Sro 4 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo Gargamel, bez obaw, o nie, "inkwizycji" bezmyślnej nie będzie (po partyzancku), tego możesz być pewien.
Będziemy zastanawiali się prawie nad każdym banem kolegialnie. Przypadki nie podlegające dyskusji- czyli chamstwo, bezmyślne obrażanie wszystkich - tacy delikwenci będą usuwani. Np. ktoś założył temat Chamy, czy coś w tym stylu, to oczywiste że musi wylecieć a jego wpisy muszą być usunięte. Jeżeli ktoś po 10-20 razy w miesiącu reklamuje swoją stronę internetową i promuje ją natrętnie na naszym forum- to wiadomo że musi się z nami pożegnać.
Internet powstał w USA i tam są dwie internetowe filozofie, pełna wolność i dowolność oraz kompletny monitoring i kontroling wszystkiego.
Częściej wygrywa opcja wolność, bo na tej filozofii internet był budowany.
PPR w tej chwili będzie prowadził dyskretny modering i żadnych nieprzewidywalnych działań nie będzie, bo nasza wolność musi być zachowana.
Jak zwykle zdania będą podzielone, różne, odrębne, bo przecież każdy z nas odbiera otoczenie w sposób odmienny.
Dzięki za wpis, Twoja opinia wrzuca nam kolejne spojrzenie na poruszane zagadnienia, daje nam pole do kolejnych przemyśleń. Idea
Powrót do góry
gargamel

Skąd: z rejonu gdzie krowy nie uświadczysz , a świnki to morskie jedynie

PostWysłany: 07:13 Sro 4 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony odradzam "inkwizycję" niesfornych forumowiczów robioną po "partyzancku'
Wszyscy dokładnie wiedzieli, że panowalo tu "bazhołowie" , stąd konstrukcja słowna niektórych postów była taka jaka była.
Choć być może dzięki tej samonapędzjącej się machinie forum pozbawione jest aktywnych 12-16 latków, posiadających olbrzymią wiedzę i doświadczenie , atakujących natrętnie niedouczonych 40-50 letnich rolnioków , często prowadzących samodzielnie gospodarstwa 20 lat i więcej tylko po to by zdobyć poklask wśrod klakierow z sąsiedniego gimnazjum.
Uważam to za największą wartość i warto tak trzymac.
Nie polecam inkwizycji , czepialstwa, namawiania do donosicielstwa i kolaboracji z modami
Choćby po to by nie zrobić czegoś a,la agrofoto-bis , bo będzie to jeszcze większa porażką niż dzisiejszy bałagan.
Trochę nas tu jeszcze zostalo, paru aktywnych , trocszkę więcej obserwujących
Nie zmarnujcie tych użytkownikow
Powodzenia
Powrót do góry
potem12
Moderator

PostWysłany: 22:14 Wto 3 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ani zamęt, ani pies z kulawą nogą...., po ilości wyświetleń widać, będzie lepiej, będzie dobrze, "ciemność widzę", nie, chyba nie, aż tak źle nie jest. Podzielam po części Wasze zdanie, choć nie ze wszystkimi opiniami się zgadzam. Wiem że dobrze nie jest- do ideału daleko, ale tutaj to nie można mówić o katastrofie.
Będę próbował wraz z innymi moderatorami robić porządki, paru pseudo forumowiczów już wyleciało, poszczególne obraźliwe posty usuwane są, darmowi reklamodawcy - out. Wymaga to trochę czasu i jestem pewien, ze to nie jest chwilowe zamieszanie. Tak więc odmieniać trzeba oblicze tego forum, dziękuję Wam za opinie, przyjmuję wszystkie uwagi na "klatę" i robię dalej, a mam tez nadzieję, ze z czasem i Was przekonam do pracy mojej i pozostałych ludzi. Idea
Powrót do góry
lanz buldog

PostWysłany: 21:42 Wto 3 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś ciężko mi uwierzyć w reinkarnację tego forum. Zostało tu paru Mohikaninów , jakiś oszołom i jak pisze Jacus -pies z kulawą nogą.
Wobec czego www.youtube.com/watch?v=zbfYkiHY_A8
Powrót do góry
tekmie

PostWysłany: 21:10 Wto 3 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak odpowiedzi? Jeżeli zapytanie było tak napisane jak Twój post , to czego się spodziewałeś. Jaki szacunek dla czytającego? Jeżeli ludzie nie nauczą się jakiejś minimalnej kultury to i żaden moderator nie pomorze. Jestem również zarejestrowany na forum Megane , ale tam mało kiedy zaglądam właśnie z względu na moderatorów. Ale jeżeli ktoś lubi czuć bat na 'grzbiecie' , to już jego wybór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
damian9871
Moderator

PostWysłany: 19:00 Wto 3 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze jest to że znowu robią zamęt a nic i tak nie wyjdzie z tego potem12 byl modem ale nic nie działał teraz karinka coś brzdąka o zmianach a użytkownicy którzy chcieli coś tu zmienić i działać do dzisiaj czekają za odp admina
Powrót do góry
JACUS

PostWysłany: 22:09 Pon 2 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potem 12 w odroznieniu od ciebie nie mam slomianego zapalu. zarejestrowalismy sie w tym samym czasie a zobacz ile ja mam postow a ile ty, chyba nie przegladnoles calego forum albo nie masz pojecia o platnym pisaniu przez niby-uzytkownikow postow, kilka-doslownie-postow pisanych dziennie przez prawdziwych rolnikow nie wrozy sukcesu,choc wiele lat ppr jest jak perpetum-mobile to czasy partyzantki sie skonczyly, praktycznie kazdy ma juz komputer wiec na wielu nowych uzytkownikow trudno liczyc, mocna konkurencja jest tylko jedna, reszta forum rolniczych tez wegetuje, wiec rynek niby jest, tylko trzeba dobrego pomyslu [czytaj pieniedzy].
tematy do usuniecia chyba nie trzeba wiele inteligencji zeby je znalesc - ale to zadanie dla was a nie mnie,za cos wam placa. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Karina-mod
Moderator

PostWysłany: 08:18 Pon 2 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy wszystkim za wyrażane opinie, dowiedzieliśmy się już sporo, o Państwa potrzebach związanych z użytkowaniem forum.
Proszę Państwa zespół pracujący nad nowym systemem informatycznym, ma jeden cel: stworzyć nowoczesne narzędzia dla Państwa po to aby zarówno korzystanie z serwisu jak i z forum, było proste, przejrzyste i intuicyjne.

W tym miejscu chciałabym zachęcić Państwa, do wyrażania również opinii o portalu, o treściach które tu odnajdujecie, może macie sugestie, których tematów wam brakuje, o czym czym uważacie że powinniśmy pisać więcej?
Powrót do góry
potem12
Moderator

PostWysłany: 00:26 Pon 2 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo JACUS; tak patrzę, czytam i nie wierzę co piszesz. Zajrzałem do tematu produkcja roślinna i pierwsze co widzę to post Nie Lut 1 20:57 GMT 2015 i wcale to nie jest kryptoreklama. pewnie że jest tu bałagan, ale bez przesady, że tylko pies z kulawą nogą, bo co Ty tutaj robisz? Przychodzisz i piszesz nieprawdziwe rzeczy? Po co? Nie zgadzam się z Twoją oceną, ludzie przychodzą bo chcą, piszą bo mają o czym, a że nie wszyscy? Tak jest na każdym forum, tylko że to forum się obroniło i przetrwało i mam nadzieje, że i ja tutaj będę robił porządki. Masz tematy które powinny być usunięte? Napisz, daj znać, które i gdzie, konkretnie wskaz takie miejsca, a ppr na pewno zareaguje, bo ja wierzę, jak nowe to nowe. Piszmy więc o tych którzy do tego forum nie pasują, po nicku, po poście, po obraźliwych wystąpieniach. Każde forum to społeczność, która powinna usuwać ze swojego grona czarne owce i wspólnie pracować nad czystością formy wypowiedzi.
Pozdrawiam cię serdecznie Idea
Powrót do góry
JACUS

PostWysłany: 22:50 Nie 1 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przynajmniej 6 lat za pozno sie za to bierzecie, az dziw ze tyle lat bez moderacji sie dalo, jak by nie temat o drobiu to pies z kulawa noga by tu nie zagladal, reszta postow to krypto-reklamy ,
nie chce mi sie wierzyc ze cos z tego'nowego otwarcia' wyjdzie ,bylo juz cos takiego jak agroface i szybko umarlo smiercia naturalna -po konkursie zakonczylo zywot cicho i powoli.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Nowy PPR Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: