Skocz do zawartości
ramsey

Problemy za odszkodowanie za rurociąg?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pierwsze co chciałem to się przywitać. Nazywam się Kamil Banaszyk i pochodzę z Lublina.

Odziedziczyłem po ojcu ziemię, przez którą biegł rurociąg (nie żaden taśmociąg, czy ropociąg). Sprawa oczywiście przez lata była nieruszana. I szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałem, że mogę walczyć o odszkodowanie.

No ale pewien znajomy opowiedział mi swoją sytuację (u niego chodziło akurat o słupy energetyczne) i zacząłem węszyć. Przez długi okres czasu nic nie potrafiłem znaleźć, a co druga firma opowiadała jakieś bzdury i od razu się zorientowałem, że to Oni na odszkodowaniu więcej zarobią niż ja...

Poszperałem, znalazłem parę artykułów, w tym ten jeden, który bardzo polecam: (link)

 

Streszczając- postanowiłem poszukać firmy z mojego rodzinnego miasta no i znalazłem ten link, który u góry podałem. Okazało się, że pomijając artykuły, zajmują się również takimi sprawami. No i skontaktowałem się z tą firmą, zaoferowali pomoc w wyegzekwowaniu odszkodowania za ów rurociąg, wydawali się dosyć konkretni, więc skorzystałem. Pomogli mi wygrać naprawdę spore odszkodowanie, dlatego jeżeli macie problemy związane z jakimiś rurociągami, taśmociągami, ropociągami czy Bóg wie czym jeszcze to naprawdę nie zwlekajcie ludzie. Podobno takie sprawy można łatwo wygrać. Ostatnio znajomy z białej podlaskiej też wygrał taką sprawę I TO SAMEMU! Nie korzystał z żadnej firmy, złożył dobrze uargumentowany wniosek i już ma odszkodowanie. Dlatego- dokształcie się, poczytajcie i pieniądze będą wasze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...