Skocz do zawartości
gregory

ile można zaproponować pracownikowi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jak myślicie ile można zaproponować osobie pomagającej w gospodarstwie rolnym . (mężczyzna)

 

Osoba zarejestrowana w KRUS

rozpoczęcie około 6 lub 7 obrządek (nakarmienie zwierząt pasza wożona z pryzmy ładowaczem, usunięcie obornika wyciągiem, ścielenie itd. Tak jak ja to robię zajmuje mi to ok 2 godzin. no i dalej prace takie raczej porządkowe typu pocięcie drzewa na krajrzadze, pomalowanie np drzwi umycie ciągnika. czas pracy 8 do 9 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystając z tematu jestem ciekaw tak samo ale troche z innej branży.

Mam stronę (link)

Jestem ciekaw ile mogę mu zaproponować zł na godzinne.

do jego obowiązków należy

obsługa sklepu, obsługa allegro, dbanie o wizerunek strony na portalach spolecznościowych, obsługa klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze dodać iż mój sklep jest nowy i nie posiadam określonego budżetu na place dla pracowników. Dlatego stawiam na najniższą krajową. Tak musi być do momentu kiedy biznes mi się nie rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

igo widzę że masz własną stronę, korzystałeś z pomocy jakiegoś przedsiębiorstwa do wyrobienia pozycji w google? Interesuje mnie wypozycjonowanie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo osoba która obsługuję produkty w sklepie internetowym.

Dodaje nowe, sprawdza ilości , obsługuję allegro i dba o wizerunek w internecie.

Ile można na godzinę takiej osobie zaproponować netto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

igo myślę że najniższa krajowa na dobry początek jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W sklepie internetowym posiadam copywritera piszę on teksty odnośnie win na moim sklepie. Moim zdaniem aby strona ciągle żyła trzeba wprowadzać nowe artykuły. Ile byście np skasowali pracownika za opis odnośnie win wytrawnych ? Generalnie opisywał on inne kategorie takie jak wina półsłodkie, wina słodkie, wina czerwone. Ile byście wycenili taki tekst?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzine macie problemy skoro nie umiecie wycenić czegoś co jest dal was warzne. Bo jak nie umiecie podjąć decyzji co do zaroków pracownika to jak podejmujecie decyzje co za ile sprzedać.

Moim zdaniem praca powinna być oceniana na początku za małą stawkę i wzrastaćz czasem. Takie jest mje zdanie a cena początkowa powinna być około 70 - 60% stawki głównej To już w zależności kto co robi i w jakim przedziale czasowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka praca fizyczna (pomoc na roli) i to jeszcze po 9 godzin dziennie. Według mnie tak 2500 zł na rękę to jest stawka w porządku. Otwierając działalność trzeba mieć w budżecie też wynagrodzenia dla pracowników na pierwszy rok, nie wiecie o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz pełno wątpliwości odnośnie zarobków pracowników. Chyba każdy kto prowadzi własną działalność gospodarczą zmaga się z tym problemem. Może warto skorzystać z pomocy fachowców i wybrać się na Europejskie Forum

Gospodarcze - Łódzkie 2017? Myślę, że to rozwieje wszelkie wątpliwości, ponieważ specjaliści mogą Ci pomóc znależć odpowiedź Wstęp jest darmowy, więc nic nie tracisz a wiele możesz zyskać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za cały dzień roboty przy żniwach dawałem chłopakom przy slomie 200 zł od rana do wieczora, widomo że przy lżejszych pracach mniej się nalezy. I tak u nas do roboty nie ma już kogo nająć od ok. 8-10 lat problem(województwo lubuskie), pijaczki spod sklepu z winem wymarli a młodzi wszyscy pracuja i to większość w Niemczech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...