Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:44 Czw 15 Lis 2018

Agrolok
Nadchodzi nowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Nowy PPR
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
potem12
Moderator

PostWysłany: 19:35 Nie 1 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam nadzieję, że moderatorzy w nowym ppr będą mieli zupełnie inne możliwości, czyli z opcją usuwania postów i blokowania użytkowników, żółtych i czerwonych kartek, upomnień w wypadku naruszenia regulaminu. Na pewno z tego forum trzeba trwale usuwać tych, którzy działając za pieniądze konkurencji obrażają w niewybredny sposób pozostałych użytkowników forum, zniechęcając ich do prezentowania swoich poglądów, opinii oraz wiedzy właśnie tutaj. Może i ja się załapię znów na moderowanie? Jak będą narzędzia, przyjmę propozycję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damian9871
Moderator

PostWysłany: 11:49 Nie 1 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podstawa to moderatorzy z opcją usuwania postów i blokowania użytkowników a nie tylko z nazwą
Powrót do góry
potem12
Moderator

PostWysłany: 09:07 Nie 1 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo Karina-Mod, dzięki za odpowiedź, mniej więcej wiem o co chodzi w nowym ppr. Jak zobaczę potestuję, zobaczę jak daleko moja wyobraźnia odbiega od rzeczywistości,
Powrót do góry
Karina-mod
Moderator

PostWysłany: 22:00 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osa21- w nowej odsłonie ppr jest przewidziana galeria zdjęć, gdzie każdy zalogowany użytkownik będzie miał możliwość opublikowania swojego zdjęcia, opisania go tytułem, oraz krótkim opisem. Galeria uporządkowana będzie kategoriami, oraz podkategoriami nadawanymi przez użytkowników. Zdjęcia dodane do galerii będzie można komentować, oceniać rankingiem, oraz udostępniać na swoich profilach w mediach społecznościowych ( Facebook, Google+)
Powrót do góry
Karina-mod
Moderator

PostWysłany: 21:51 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiadam do potem12- sidebar jest to panel użytkownika, który wyświetla się w formie bocznego paska umiejscowionego po prawej stronie ekranu. Po zalogowaniu na stronie, na panelu są widoczne wymienione w poście poniżej informacje, które w ustawieniach są personalizowane. Co to znaczy? jeśli będziesz chciał mieć na swoim pasku informację o aktualnej pogodzie to jest możliwość ustawienia sobie wyświetlania tej informacji, w każdej chwili kiedy dojdziesz do wniosku że nie chcesz mieć danej informacji wyświetlanej na swoim pasku, będziesz mógł ją sobie wyłączyć.
Na panelu ( pasku) użytkownika, również będą informacje o aktywnościach na forum.
Kolejna nowa funkcjonalność to możliwość polubienia danego wątku i śledzenia wpisów, tak aby nie było potrzeby odnajdowania interesujących nas tematów z listy postów.

Ostatnio zmieniony przez Karina-mod dnia 22:03 Sob 31 Sty 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
potem12
Moderator

PostWysłany: 21:19 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za wyświetlaniem postów od najnowszego, wówczas jest najnowsze na wierzchu, a kto chce sięgać do starszych- to sobie zawsze przewertuje.
Moderatorzy potrzebni od zaraz, zgadzam się.
Powrót do góry
osa21

PostWysłany: 20:58 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydało by sie kilku aktywnych moderatorów ale nie nadgorliwych, bo na innym forum to dają ostrzeżenia za byle co, W kilku działach to są same reklamy. Pozatym wyświtlanie postów od najnowszego wyróżnia te forum na tle innych. A bedzie jakaś galeria?

Zauważyłem tu opcje zmień i musiałem to zrobić pierwszy raz na ppr.
Pozatym nie niem czy bedzie to wykonalne, ale dobrze by było jak by "nowicjusze" nie mogli zakładać nowych tematów, tylko dopiero od np. 10 postu.

Ostatnio zmieniony przez osa21 dnia 22:32 Sob 31 Sty 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
marbar

PostWysłany: 19:57 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Należałoby chyba zmienić kolejność stron, nigdzie nie widziałem, żeby najnowszy post był na pierwszej stronie i w dodatku u góry Shocked
Poza tym moderacja-podstawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
potem12
Moderator

PostWysłany: 19:56 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo Karina-Mod,
nadal nie mam jasności co do odpowiedzi na następujące zagadnienie
2. czy w tym tzw. sidebar (nie rozumiem za bardzo co to jest) będą się wyświetlały info o nowych postach na forum np tematów które mnie interesują?
co to jest ten sidebar?
Powrót do góry
Karina-mod
Moderator

PostWysłany: 16:54 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiadając po kolei na zadane pytania:
ad. powiadomień- jest przewidziana funkcjonalność, dzięki której na skrzynkę wiadomości prywatnych, otrzymacie Państwo powiadomienie o tym, że temat w którym wyraziliście swoją opinię został skomentowany przez innych forumowiczów.

Odnośnie treści, wszystkie tematy i posty zostaną przeniesione na nowe forum.

Stare forum będzie widoczne do przeglądania, w momencie premiery nowego forum, zostanie ono zamknięte i nie będzie możliwości umieszczania tam wpisów.

Do zadań moderatora należy kontrola treści publikowanych na forum, tak aby nie były one obraźliwe. Użytkowników którzy będą w rażący sposób naruszali regulamin forum, będziemy blokować.
Powrót do góry
potem12
Moderator

PostWysłany: 14:22 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Nadchodzi nowe Odpowiedz z cytatem

Halo Ludzie, Dawno tu nie byłem,choć kiedyś nawet moderowałem to forum ale nowe to nowe Idea czyli najważniejsze, że będzie można moderować własne posty.
Czy będzie nareszcie prawdziwa moderacja? jest tutaj kilku nawiedzonych, którzy obrażają użytkowników (pewnie i konkurencja robi krecią robotę), ale trzeba banować, banować banować- aż się znudzą.
Halo Karina-mod, mam pytania:
1. czy w tym tzw. sidebar (nie rozumiem za bardzo co to jest) będą się wyświetlały info o nowych postach na forum np tematów które mnie interesują?
2. czy całe forum zostanie przeniesione z całą zawartością?
3. co ze starym forum, czyli tym które teraz jest, czy będzie zarchiwizowane i dostępne do przeglądania?
Powrót do góry
Karina-mod
Moderator

PostWysłany: 09:40 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowej odsłonie ppr.pl przewidzieliśmy dla Państwa również dodatkowe funkcje i możliwości. Każdy zalogowany użytkownik, login i hasło pozostają te same, otrzymuje swój panel użytkownika tzw. sidebar. Co to znaczy? Jest to pasek po prawej stronie ekranu, który przy przeglądaniu strony jest ukryty, po najechaniu na niego kursorem rozwija się. Na pasku tym znajdują się takie informacje jak : czy masz nowe wiadomości prywatne, które artykuły dodałeś do swojej listy ulubionych, dodatkowe- czyli: pogoda, kursy walut i kto dziś obchodzi imieniny. Warto tu podkreślić, że wszystkie wymienione informację na swoim sidebarze będzie można ustawić zgodnie z własnymi upodobaniami, czyli tzw. personalizacja ustawień. Ciekawa jestem co o tym sądzicie ?
Powrót do góry
Karina-mod
Moderator

PostWysłany: 09:12 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowy forum, będzie możliwość dodawania i usuwania wpisów dla zalogowanych użytkowników, jak również edytowania wpisów po opublikowaniu.
Moderacja wpisów, czyli akceptacja postów przed ich opublikowaniem, jest również przewidziana.
Powrót do góry
tekmie

PostWysłany: 07:59 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Mi czasami brakuje takiej funkcji jak moderacja własnych postów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karina-mod
Moderator

PostWysłany: 01:01 Sob 31 Sty 2015    Temat postu: Nadchodzi nowe Odpowiedz z cytatem

Drodzy forumowicze, nasze Forum działa od 15 lat. Jesteśmy dumni z Waszych dokonań jak i z tego że prezentowaliście swoje opinie i rozwijaliście to Forum. Od kilku miesięcy zajmujemy się przygotowaniem dla Was nowego narzędzia. Aplikacja którą kiedyś stworzyliśmy i rozwijaliśmy wspólnie, oparta jest na technologii która ma swoje ograniczenia.
Jest nas ponad 20 tys. użytkowników, a liczba postów przekracza prawie 500 tys., co powoduje że nadszedł czas aby osadzić nasze Forum na nowocześniejszej stabilnej platformie, której jedynym ograniczaniem będzie nasza i wasza wyobraźnia.
Panie i Panowie nadchodzi czas zmian. Dotyczyć one będą nie tylko Forum ale też całego PPR. Zapraszamy do dyskusji, bardzo liczymy na wasze opinie, sugestie, wnioski.
Razem możemy stworzyć nową jakość.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Nowy PPR Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: