Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:06 Pią 22 Lut 2019

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1708, 1709, 1710 ... 2155, 2156, 2157  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pióro

PostWysłany: 07:13 Pią 7 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem raz przyjemnosc wspólpracować z goszem i więcej nie zamierzam! róznica wag moich samochodow a jego wynosila miedzy 200-500 kg. pieniądze wypłaca tylko na czs a ale co ma nie płacić skoro swoje dodatkowo wyciaga. droczyłem się tylko bo ostatnio na forum było nudno! a co do zalewa to ostatnio im się polepszylo . wiem że ciagle satakie informacje ale zobaczymynarazie dzilaja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kol

PostWysłany: 23:20 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
BROJLER KURZY-ty się nie zajmuj moimi błędami tylko sprawdzaj informacje. GOSZ ćwoku płaci 3.7 - własnie z nim rozmawiałem jak przeczytałem twoje wypociny . zalewo ma kupe telefonów bo znów na weekend goraco ale cena potwierdzona 3,85

Zalewo ma telefony? To Zalewo dzwoni jak w amoku. Skończ ściemniać. Ale żeś sobie to całe Zalewo znalazł Razz
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 23:16 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i znowu miło się zrobiło na forum. Bardzo normalnie. Super Very Happy
Powrót do góry
Chicken Exam

PostWysłany: 20:05 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sasza307 napisał:
witam oco chodzi z tym DE-HEUSEM ? też mam od nich pasze

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Rolling Eyes
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 19:23 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam oco chodzi z tym DE-HEUSEM ? też mam od nich pasze
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:18 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
o jakim ty wizerunku mowisz? przeczytaj jeszcze raz swój post ,jakich używasz słów wzgledem PANA GOSZA - ciekawe gdzie zdawałeś do tej pory ?
Żeby być PANEM / w tym także Goszem / trzeba postępować jak PAN . Nie będę pisał o tym co wyprawia na rynku , jak odpowiada na telefony , jakich sprzecznych informacji udziela itd. Dlatego pisałem - durny łeb i pieprzony kłamca . Tyle . Nic na wyrost samo życie i fakty . Zresztą po co ja się tłumaczę . Wspołpracujący z nim doskonale wiedzą o czym piszę i tyle. A ty co? Z rodziny? Lizodup? Masz jakieś udziały za kreowanie pozytywnego wizerunku? Kto tu jest pajacu ćwokiem co? Ogólnie na takich adwersarzy to Zieewwwwwwwwwwwwwww..............
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 18:09 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o jakim ty wizerunku mowisz? przeczytaj jeszcze raz swój post ,jakich używasz słów wzgledem PANA GOSZA - ciekawe gdzie zdawałeś do tej pory ?
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 14:50 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
BROJLER KURZY-ty się nie zajmuj moimi błędami tylko sprawdzaj informacje. GOSZ ćwoku płaci 3.7 - własnie z nim rozmawiałem jak przeczytałem twoje wypociny . zalewo ma kupe telefonów bo znów na weekend goraco ale cena potwierdzona 3,85
Nie dość , że jesteś totalny analfabeta to jeszcze przy tym nie potrafisz cztać ze zrozumieniem.Podałem ośle , że płaci 3,70 więc o co kaman? Spadaj warchole na kurnik gnój wywalać bo tylko do tego się nadajesz . Jak mamy być postrzegani przez innych skoro takie miernoty jak ty usiłują tworzyć wizerunek drobiarza- analfabety . Nie patrz w lustro bo zawału dostaniesz . Co za (słowo zostało usunięte)!
Powrót do góry
marcin siedlce

PostWysłany: 13:59 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siedlce 4 netto
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 12:04 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:23 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol: :lol: też słyszałem taką opinię o DE Heus.
Około 3 tygodnie temu pisałem też ,żeby uważać ze wstawieniami na jesień bo spadnie Eur i już mamy niecałe 4.10 za Eur , a może być znacznie poniżej 4 a wtedy.....
Powrót do góry
501

PostWysłany: 08:50 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DE HEUS DOJARKA STULECIA. Evil or Very Mad
Powrót do góry
antoniozoli

PostWysłany: 08:42 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy napisał:
Ale teraz wytwórnie pasz mają kokosy. S...syny doją hodowców bez skrupułów. Od ostatnich podwyżek spadła cena soi o ponad 200 zł a zboża bardzo tanie bo poniżej 500 zł za pszenicę paszową, nie mówiąc już o tegorocznych zbiorach gdzie propozycje są poniżej 400 zł. Do tego jeszcze kurs zmienił się na korzyść importerów dodatków paszowych. Są słuchy o planowanych obniżkach ale dokładnie kiedy to nie wiadomo i najpewniej skala obniżek będzie olbrzymia, tzn. 20-30 zł. To nie jest już biznes tylko rozbój w biały dzień.

Na Pomorzu pszenica paszowa maksymalnie 360 zł za tonę.
Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 21:06 Sro 5 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale teraz wytwórnie pasz mają kokosy. S...syny doją hodowców bez skrupułów. Od ostatnich podwyżek spadła cena soi o ponad 200 zł a zboża bardzo tanie bo poniżej 500 zł za pszenicę paszową, nie mówiąc już o tegorocznych zbiorach gdzie propozycje są poniżej 400 zł. Do tego jeszcze kurs zmienił się na korzyść importerów dodatków paszowych. Są słuchy o planowanych obniżkach ale dokładnie kiedy to nie wiadomo i najpewniej skala obniżek będzie olbrzymia, tzn. 20-30 zł. To nie jest już biznes tylko rozbój w biały dzień.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
R2

PostWysłany: 18:47 Sro 5 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
R2 napisał:
Info od przedstawiciela mieszalni : brakuje żywca na ten tydzień i lekki wzrost ceny . Wydusiło się sporo kurczaka po 2- 4 tyś. w niedzielę.
Mieszalnie niech się zajmą produkcją DOBREJ paszy , a nie cenami żywca . Jeżdżą , pieprzą bzdury i tylko sieją zamęt.

" Tyz prowda " ale moje informacje potwierdziły się ,dziś było już szukanie kury a jeszczce wczoraj "na fali upałów " próby dołowania ceny. Niech wypowiedzą się hodowcy którym coś padło w niedzielę i uciekali z kurą z niedzieli na poniedziałek , jakie mieli propozycje cenowe?
Powrót do góry
Gultrax

PostWysłany: 17:46 Sro 5 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiem jak tam gosz, ale Konkol płacił dzisiaj 3.8, a wczoraj miał 3.9! Pozdrawiam
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 17:32 Sro 5 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Info od przedstawiciela mieszalni : brakuje żywca na ten tydzień i lekki wzrost ceny . Wydusiło się sporo kurczaka po 2- 4 tyś. w niedzielę.
Mieszalnie niech się zajmą produkcją DOBREJ paszy , a nie cenami żywca . Jeżdżą , pieprzą bzdury i tylko sieją zamęt.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 17:30 Sro 5 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
co się dzieje z hodowcami drobiu? od jakiegoś czasu krótkie , zwięzłe odpowiedzi rzadnych mądrości kąśliwych uwag no i frekfęcja na forum słaba . wszyscy powyjeżdzali na urlopy czy walcza z salmonella? zalewo 3,8 mielewczyk 3.9 a kondratowicz szukał kurczaka ale płaci 3,7

Ty Pióro naostrz sobie stalówkę może będziesz mniej błędów popełniać Laughing Nie wypisuj bzdur - Kaszuby na jutro propozycje 3,70 netto ponieważ Gosz / ponoć jak zawsze / jako pierwszy obniżył więc inni też . Olejcie Gosza nie się bije po tym durnym łbie - pieprzony kłamca . Zadzwoń to usłyszysz , że płaci 3,50 sic!!! Z drugiej strony prosi hodowcę o sprzedaż kilku zestawów . Więc jak to jest ? Ma dużo i obniża czy mało i gra w ch--ja śmiejąc się do rozpuku jaką to zadymę robi na rynku . Chyba to drugie . A głupi hodowcy i inne ubojnie wk----ją się na maksa , na hurra obniżają ceny . SPOKOJNIE!!! Myślę , że może dwa , trzy telefony bo goraco i facet w skowronkach zaczyna przytulać więcej . OLEJCIE GO> Rynek wchłonie . Jka nie u Megiera to Konkola , Mielewczyk lub jeszcze innych ościennych .
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 10:30 Sro 5 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 09:10 Sro 5 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co się dzieje z hodowcami drobiu? od jakiegoś czasu krótkie , zwięzłe odpowiedzi rzadnych mądrości kąśliwych uwag no i frekfęcja na forum słaba . wszyscy powyjeżdzali na urlopy czy walcza z salmonella? zalewo 3,8 mielewczyk 3.9 a kondratowicz szukał kurczaka ale płaci 3,7
Powrót do góry
Awian

PostWysłany: 10:31 Pon 3 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy toś się orientuję jak wygląda cena w Województwie Śląskim?? Może ktoś ostatni sprzedawał. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry
Gultrax

PostWysłany: 08:56 Pon 3 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za info, pozdrawiam
Powrót do góry
drobiarz88

PostWysłany: 07:26 Pon 3 Sie 2009    Temat postu: na pomorzu Odpowiedz z cytatem

u nas cena na pomorzu 3.90 a małe ubojnie płacą po 4 Smile)
Powrót do góry
Hektor88

PostWysłany: 01:10 Nie 2 Sie 2009    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

hobbysta 2 napisał:
marcin siedlce napisał:
jaka cena na mazowszu?
mi proponują 3,8netto

to się kórw.a ciesz.

co ty tutaj robisz .....PATOLOGIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hobbysta 2

PostWysłany: 22:33 Sob 1 Sie 2009    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

marcin siedlce napisał:
jaka cena na mazowszu?
mi proponują 3,8netto

to się kórw.a ciesz.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1708, 1709, 1710 ... 2155, 2156, 2157  Następny
Strona 1709 z 2157

Skocz do: