Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:50 Pią 25 Wrz 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1709, 1710, 1711 ... 2433, 2434, 2435  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radas

PostWysłany: 21:27 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CINDUSIA napisał:
DE HEUS dzisiaj podwyżka 30 zł

Cehave też 30 zł up
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jola1

PostWysłany: 21:23 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starter napisał:
Jola1 napisał:
do Żeldrob
Zwróć uwagę że w żadnym swoim poście nie neguję żadnej integracji hodowców bo każda jest ważna i potrzebna więc nie nazywaj mnie "obrońcą" starego czy przeciwnikiem "nowego" bo nie jestem ani jednym ani drugim - jestem za jednością która pozwoli nam przetrwać na rynku.

Ja też tak uważam!
Związek możemy tworzyć na zasadzie równości razem ze swoimi uprzedzeniami.
Nie potrzebny jest nam przywódca tylko przedstawiciel którego sami wybierzemy i będzie zależny od nas.
Pomyślcie o tym. Exclamation

otóż to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:17 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbuk*jajo napisał:
koledzy hodowcy, mam dobrą wiadomość tzn. W porcie właśnie rozładowywany jest statek z pszenicą zakupioną przez Polskie Młyny pana Komorowskiego
kto to jest Question
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 21:13 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola1 napisał:
do Żeldrob
Zwróć uwagę że w żadnym swoim poście nie neguję żadnej integracji hodowców bo każda jest ważna i potrzebna więc nie nazywaj mnie "obrońcą" starego czy przeciwnikiem "nowego" bo nie jestem ani jednym ani drugim - jestem za jednością która pozwoli nam przetrwać na rynku.

Ja też tak uważam!
Związek możemy tworzyć na zasadzie równości razem ze swoimi uprzedzeniami.
Nie potrzebny jest nam przywódca tylko przedstawiciel którego sami wybierzemy i będzie zależny od nas.
Pomyślcie o tym. Exclamation
Powrót do góry
501

PostWysłany: 21:11 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

De heus myśli że u nas żywiec jest po cenie dochodowej tak jak w Holandii.
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 21:06 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koledzy hodowcy, mam dobrą wiadomość tzn. W porcie właśnie rozładowywany jest statek z pszenicą zakupioną przez Polskie Młyny pana Komorowskiego
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 20:47 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=45tiTmHyz9U&feature=rec-LGOUT-exp_fresh+div-1r-1-HM
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 20:18 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=kbtCfbE4guI
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 20:05 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola1 napisał:
do Żeldrob
on ma za dużo żelu na głowie Exclamation
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 20:00 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Żeldrob
Powrót do góry
mal

PostWysłany: 19:57 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

de heus przesadza!!!!! cena zboża sie zatrzymała a oni nadal w góre!!!!
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 19:56 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
leon 330 masz rację ale nie każdy ma takie obiekty jeżeli chodzi o płatności to można to prosto uregulować wystarczy wprowadzić pow.np.21 dni odsetki zapewnione ustawowo kiedyś były takie propozycje ale ludzie z psl zablokowali no ale to podobno partia chłopska

Ustawowo jest 14 dni.Po co to zmieniać.Zawsze można podpisać na więcej. Exclamation
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 19:54 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DE HEUS dzisiaj podwyżka 30 zł
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 19:53 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CENA NA POŁUDNIU 3,4 Jedyne Tomice na niedziele 3,35
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 19:25 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena w Małopolsce dziś to 3,40 3,50netto od poniedziałku troszkę kurki więcej.
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 19:22 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny marne szkoda pisać Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jaroslaw1

PostWysłany: 19:06 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze chciałbym przypomieć że te forum służy także do podawania cen a może przede wszystkim
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 19:02 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leon 330 masz rację ale nie każdy ma takie obiekty jeżeli chodzi o płatności to można to prosto uregulować wystarczy wprowadzić pow.np.21 dni odsetki zapewnione ustawowo kiedyś były takie propozycje ale ludzie z psl zablokowali no ale to podobno partia chłopska
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 18:59 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puzon brojlerowski napisał:
Pani Jolu zawsze tak było że działacze związków czerpali najwięcej korzyści jak za dużo działali zatykano im buzię lepszymi warunkami współpracy a nam płatnikom składek zostawały ich puste obietnice, myślę że to stąd zwątpienie u hodowców.

Nie wszyscy i proszę nie generalizować ponieważ jestem żywym przykładem gdzie pewna integracja "I" wypowiedziała mi umowę w 2004r "ze względu na rozbieżne poglądy na sytuację na rynku drobiu w Polsce" więc nie zawsze i nie wszyscy , a jeśli tacy są to ich zmienić .A tak szczerze jak w lustrze odbija się nasze polskie zamiłowanie do kombinowania za plecami kolegi i brak jednomyślności w branży- jak w piśmie św. napisane " kto z was bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" . Pora na rachunki sumienia hodowców, niech każdy zacznie od siebie - spowiedź -pokuta i na nawrócenie nigdy nie jest za późno- dopiero wtedy coś się zmieni.pozdro
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 18:50 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Re: Federacja Odpowiedz z cytatem

Jola1 napisał:
kaziona5 napisał:
.

Drogi kolego bo wydaje się że jesteś hodowcą do tej pory nie oceniałam waszych działań bo uważam że każdy sposób na wspólne działanie zasługuje na uznanie ,ale myślę że budowanie "nowego" wprowadzając ferment wśród hodowców na zasadzie przeciwników i zwolenników istniejącego Związku to błąd strategiczny- w ten sposób niczego trwałego nie zbudujecie- wprowadzacie zamęt zamiast pomagać. To że hodowcy o nim nie pamiętają bo żal im grosza składki - to nie jest wina samej organizacji lecz ludzi którzy ją tworzą czytaj:hodowców w terenie CZYLI WAS -zawsze powtarzam że związek silny jest ludźmi którzy są w nim zrzeszenie .Z natury nie oceniam ludzi ale staram się rozmawiać i potrafię doceniać najdrobniejsze wysiłki - nie mam postawy roszczeniowej ale nie podoba mi się jak widzę na jakich fundamentach próbujecie zbudować "nowe" dlatego jeśli chcecie zapomnieć o PZZHiPD to jest Wasz wybór - zastanawiam się czy aby nie chodzi o zaspokojenie ambicji -obym nie miała racji . Jestem ciekawa czy jak uda wam się stworzyć "nowe" jak trwała będzie o nim pamięć hodowców . Jeśli chcecie pozytywnie tworzyć to nie zaczynajcie od rewolucji bo po niej zostaną tylko zgliszcza.pozdrawiam

Każdy ma prawo mysleć jak mu rozum podpowiada , ale to co piszesz troszeczkę kłóci się z rzeczywistością . Masz rację , że zwiazek jest silny siłą swoich członków . Ja uważam jednak , że ludzie tworzący związek to jeszcze nie wszystko . Potrzebny jest człowiek , który potrafi zainteresować masy , który ma charyzmę , jest energiczny i potrafi słuchać!!! Tak więc związek jest silny ilością i mądrością swoich członków oraz mądrością przywódcy .
Nie pamiętam , żeby Pan Prezes "starego" związku kiedykolwiek zabiegał o "masy" . Telefony wyłączone , zero jakiejkolwiek informacji , nawet krzty zainteresowania "dołami" . To forum istni8eje już wiele lat i była czas oraz wiele sposobności / to jest w zasadzie każda chwila / żeby chociaż próbować przekazać jakikolwiek komunikat , że związek działa , że pracuje , że stara się coikolwiek ugrać w konsultacjach ze stroną rządową . Nigdy nie przeczytałem apelu o aktywizację , prosby o kosolidację . Niczego nie przeczytałem i o niczym nie słyuszałem . Gdzie te "doły" miały się udać? Kogo szukać jak faktycznie i struktury na dole kiepsko działały? No napisz mi gdzie? Dzisiaj płacz zarówno z jednej jak i drugiej strony , wzajemne obwinianie się itd. Wiem jedno , że ludzie w terenie nie chcą słyszeć o działalności w starych strukturach . Nie chcą spuścizny kilkunastu milionów długo po "Drobiarzu" , długu , który wisi na związku . Jak sobie wyobrażasz jego spłacenie? Kto ma to zrobić? Nowi cżłonkowie?
Nie chciałem o tym pisać , ale jeżeli piszesz otwarcie , że powoływanie nowego związku/ federacji jako nowego tworu nie obciążonego długami i bez balastu kiepskiej opinii jest robieniem rewolucji w branzy to nie mogłem milczeć .
Nikt nie neguje zasług Pana Prezesa "starego związku" , ale jeżeli w firmnie dyrektor kiepsko działa , nie potrafi dotrzeć do załogi to się go zmienia , albo rozwiązuje firmę i zakłada nową.
N
Niech to do Ciebie dotrze , że wcale nowego nie chcemy budować na fundamentach pomówień, oskarżeń . To Wy obrońcy starego związku w chwili kiedy coś nowego zaczyna się rodzić bijecie w dzwon , podnosicie larum , że jak to wczesniej to nikt nic nie robił , a teraz chcą tworzyć nowe.
Nikt z widzących potrzebę stworzenia nowych struktur nie mówi nic złego , nawet nie porusza w jakiś szczególny sposób tematu starego związku , ale zaraz i tak on wypływa z ust starych działaczy . Po co ? Jeżeli mamy się łączyć może czas już zdaćsprawę sobie z faktu , że nie ma starego związku . Zresztą zgodnie ze statutem już dawno go nie ma . Gdzie posiedzenia zarządu , gdzie roczne walne ..... Nie chce mi się pisać o sprawach proceduralnych bo nie o to chodzi .
Uszanujmy to , że jest w Polsce grupa ludzi , którzy kosztem swojego prywatnego czasu , swoich pieniędzy chcą branże rozbujać , chcą hodowców zjednoczyć i uzmysłowić im , że siła jest w jedności . I mam nadzieję , że najbliższa przyszłość nas zjednoczy . Starych i nowych .
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 18:41 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=QDlv_9dMsX8
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 18:25 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chłopcy tak nudzicie na weekend

http://www.youtube.com/watch?v=hLkqVUlwT-Y
Powrót do góry
marcin siedlce

PostWysłany: 18:15 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puzon brojlerowski napisał:
Żebyś wiedział że rozbój RES-DRÓB Rzeszów co tu ukrywać najlepiej po imieniu temat nazywać.

już dawno o tym mówiłem
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 18:12 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Jolu zawsze tak było że działacze związków czerpali najwięcej korzyści jak za dużo działali zatykano im buzię lepszymi warunkami współpracy a nam płatnikom składek zostawały ich puste obietnice, myślę że to stąd zwątpienie u hodowców.
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 17:59 Pią 11 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żebyś wiedział że rozbój RES-DRÓB Rzeszów co tu ukrywać najlepiej po imieniu temat nazywać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1709, 1710, 1711 ... 2433, 2434, 2435  Następny
Strona 1710 z 2435

Skocz do: