Skocz do zawartości
presti

Film, który warto obejrzeć

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Was o propozycje filmów, które warto obejrzeć. Nie mam ulubionego gatunku filmowego, więc każda propozycja będzie brana pod uwagę. Fajnie by było gdybyście krótko opisywali też filmy, zamiast podawać tylko tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić nowość kinową "Carte Blanche". Jest to polski film, który swoją premierę miał kilka dni temu. Świetny, bardzo wzruszający i poruszający dramat obyczajowy. Produkcja opowiada o nauczycielu i jego problemie ze wzrokiem, który próbuje ukryć w szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo podobał się film, który też niedawno widziałam "Najlepszy przyjaciel dziewczyny". Opowiada on historię zniechęconej swoim życiem Mary. Po namowie matki wyrusza w podróż, która staje się dla niej okazją, aby spojrzeć inaczej na wiele spraw i odkryć, że ma wokół siebie ludzi, którzy ją kochają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trzeba zobaczyć "Idę", żeby wiedzieć za co ten Oscar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz ulubionego gatunku a zaciekawi cie np thriller to polecam Infiltrację Film przynajmniej ja moge oglądać w nieskończoność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz ulubionego gatunku a zaciekawi cie np thriller to polecam Infiltrację Film przynajmniej ja moge oglądać w nieskończoność

 

 

No i do tego jeśli chodzi o di Caprio polecam jeszcze Wyspę tajemnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to najnowszy film, ale mi się bardzo podobały wszystkie części "Matrixa", lubię filmy w tym gatunku i mogę oglądać je w nieskończoność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moim zdaniem bardzo dobra jest Incepcja albo Wilk z Wallstreet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam trochę już stary film z Kate Winslet "Zakochany bez pamięci" - świetny pomysł i film naprawdę inny niż wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chociaż trochę interesuje cię s-f to polecam Ci obejrzeć "Miasto rzeki". Świetny film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem fanem "Transformersów", co tam fabuła są roboty, pościgi, wybuchy i odblaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gra Endera" - film na podstawie książki science-fiction, nastolatek przechodzi trening strategi i walki kosmicznej, by spróbować wygrać wojną z obcą flotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietykalni - bardzo piękny francuski film. Sparaliżowany mężczyzna zatrudnia do opieki chłopaka, który wyszedł z więzienia. Bardzo piękny, wzruszający i zabawny. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...