Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciał bym się zapytać kogos bo mam w owsie dużo trawy i jaki oprysk był by dobry żeby to zniszczyć i zboze jest bardzo marne jak się popatrzy to jak by była łaka tak jest trawy i zboze marne czy jakiś nawóz jakiś dać dobry żeby podskoczył czy cos pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się najpierw po Polsku pisać, a później pytaj, może wtedy ktoś Cię zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam, do wiadomości wszystkich a głównie Moderatorów odpowiedź którą otrzymałem na PRIV od kyku1991: "jak bys widział cwelu to umieją czytać szmaciarzu"

Nie dość, że chyba szkoły podstawowej kolega nie skończył z wynikiem pozytywnym z języka polskiego, to kulturą osobistą też nie grzeszy.

Może publicznie wypowiesz się co chciałeś osiągnąć swoją wypowiedzią i dlaczego nie umieściłeś tego publicznie tylko wysłałeś PRIV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kyku1991

Jedną z zasad forum PPR jest wzajemny szacunek.

Nie raz prosiłam już forumowiczów o to żeby wzajemnie się szanowali. Niestety, do niektórych użytkowników takie prośby "nie trafiają".

Jeżeli użytkownik kyku1991 jeszcze raz obrazi forumowicza, nawet w wiadomości prywatnej, zostanie zablokowany.

 

Wszystkich użytkowników proszę o wzajemny szacunek, przecież forum PPR to wasze miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...