Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

L-0,32 gr

M-0,28 gr

ceny nettttto

Ps . jajczarek każdy hodowca wie że stada się wymienia a kiedy brakuje jaja to się dokupuje tam gdzie najtaniej , i od tych co nawalili kurników nie mając rynku zbytu. Teraz tez gdy cena będzie wysoka znajdą się tacy co będą budować a później płakać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenaniemaceny najpierw piszesz jedno ze hodowla sie nie oplaca a teraz juz masz moze kury w szczycie niesniosci

ty to masz wyczucie tematu w kasynie powinienies pograc albo totka skreslic . nie bede przytaczal twoich wczesniejszych postow bo leniwy jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tam doszliście już do 5 zł za kg ?

 

4,5 / 4,6 zł na tą chwile to max

- nie znam firmy, która na dzień dzisiejszy przy ilościach Tirowych płaci wiecej, koszykarzy nie biorę pod uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak , jeszcze tyle nie płaciliśmy ale niech będzie i kiedy pan przywiezie ? ...

to wkoncu handlujesz obcym czy swoim

mozes lotka wyslesz 6 trafisz

czekam dalej na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie dawno pisałeś ze kury sprzedałeś, ze lepiej dokupić jaja i handlować cudzym towarem niz swoim, ze lepiej być handlarzem niz hodowcą, z skąd u ciebie taka nagła zmiana, nie rozumię cię:roll:

Ps

Twoje ceny za pewno brutto

Akurat ja myślę podobnie jak jest cenaniemaceny

Pamiętajmy, że obecna bardzo dobra cena wynika nie ze zwiększonej konsumpcji, lecz z ograniczonej produkcji. Ci hodowcy, którzy teraz "obrośli w piórka" za chwilę będą płakać. Wystarczy, że produkcja wróci do poziomu jaki mieliśmy na początku obecnego roku (nie mówiąc już o jej zwiększeniu). Dlatego ja też jestem zwolennikiem produkcji dostosowanej do własnego zbytu. Jeśli w trudnych czasach jajka mi trochę zbywa, to wtedy oddaje transport lub dwa na wybijalnie (przypominam, że wybijalnia to pośrednik). Jeśli brakuje - dokupuje od tych, co nie mają rozwiniętej sprzedaży. Jak jest niska cena na rynku, lepiej się zarabia przepuszczając cudze jajko przez pakownie, niż na własnej produkcji. A jak jest cena dobra- to wiadomo- każdy zarobi.

 

Zamiast bezmyślnie stawiać nowe kurniki, lepiej myśleć o rozwijaniu sieci sprzedaży. Takie czasy.

 

ceny:

1A 0.29/0.3

 

magazyn ZERO. Jadę na 2/3 produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba was obydwóch słońce nie źle (słowo zostało usunięte) skoro tak po głupiemu myślicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba was obydwóch słońce nie źle (słowo zostało usunięte) skoro tak po głupiemu myślicie

Nie ma to jak merytorycznie uargumentować swoje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ceny bez zmian.

L-0,32

M-0,28

ilości 12-16 palet .

L-27GR.dzisiejsza dostawa. ilości nie tirowe.przez ostatnie dwa lata płaciłem około 25gr.za L.TAKŻE NIKOGO CHYBA NIE SKUBIE.NIECH KAŻDY ZARABIA.TE CENY TO DLA SKOCZKÓW ROZUMIEM? PANIE CENA I OCZYWSCIE BRUTTO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ceny bez zmian.

L-0,32

M-0,28

ilości 12-16 palet .

nie daje stałym takich cen skoczkom owszem i to do twojej ceny jeszcze 2 gr dodaje ale to dla tego ze biorą jak szukają

ceny netto czy brutto bo jakos dziwnie piszesz od jakiegos miesiaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAKIE 0,25 GR PŁACIŁEŚ KŁAMCO ???

świeże jaja

 

Odpowiedzi: 23846

Wyświetleń: 3682272

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: 15:03 Sob 13 Cze 2015 Temat: Ceny jaj spożywczych

Dzisiejsza dostawa l- 23gr.te ceny 30 gr.to chyba dla skoczka(hieny)jak to mówicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L-ka 0.28-0.30 netto

 

Skoczkowie dzwonią i próbują coś wyrwać dla siebie proponując 2-3 grosze wyższe ceny. Niestety, towar tylko dla stałych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak.... każdy płacił 25 gr oczywiście to było brutto i za 2 jaja !

 

tak jak YOYO napisał skoczkowie dzwonią ....

powodzenia im życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-ka 0.28-0.30 netto

 

Skoczkowie dzwonią i próbują coś wyrwać dla siebie proponując 2-3 grosze wyższe ceny. Niestety, towar tylko dla stałych klientów.

 

Taaa, zaraz ci nawalą 5gr wiecej haaaaa

- przestań sie podniecać, cana na dziś za L to 30gr ; M 26/27gr netto i to jest ful przy dużym hurcie.

Ps.

Módl sie aby taka cena została jak najdłużej, żeby nie było jak w 2012r, dwa trzy miechy i pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...