Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:27 Sro 17 Lip 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1728, 1729, 1730 ... 2180, 2181, 2182  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kol

PostWysłany: 13:26 Sob 29 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Tym razem nie na temat.
Mam takie skromne pytanie do Pana Mod.
Na forum drobiarskim są tematy różnych cen i tematy które nikt nawet nie czyta a jednak są. Wczoraj założyłem temat cena paszy. Obok cen piskląt i żywca to jest cena która bardzo mocno wpływa na ekonomię naszej produkcji a jednak chyba to nie istotne ogniwo naszej produkcji bo Pan Mod go wykasował. Jeżeli mój nick nie pasuje do tego tematu to Pan Mod niech sam założy taki temat albo mógł Pan poczekać kilka dni czy temat chwyci a nie od razu fiu i tematu nie ma. W żadnym temacie nie ma konkretnych cen pasz z konkretnych wytwórni.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StaśStaś

PostWysłany: 11:17 Sob 29 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że niektóre chojraki już spłaciły zeszłoroczne długi ....... a może im się tylko zdaje Question
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 10:50 Sob 29 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na świętego Hieronima jest cena ,albo jej ni-ma to na koniec listopada cena spada albo nie spada. Medox objaw się światu ...kim ty naprawdę jesteś???
Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 09:35 Sob 29 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Samsam napisał:
medox napisał:
I cenka w dół a Medox radził zmniejszyć obsady , nie posłuchali i znowu na czczo i bez znieczulenia w kakao

No coś Ty ?!?!?!?!?! Ale zaskoczenie !!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

A co nie?Jakby było oczywiste to by zmniejszyli wszyscy obsady żeby podtrzymać braki towaru i cenę a jednak nie było oczywiste i kakao będzie bolało znowu

A ja zaprawdę powiadam Ci, że w zimę będzie padał śnieg.......zobaczysz....... jeszcze wspomnisz moje słowa !!!!!!
Tak, tak............zaprawdę powiadam Ci .............przekonasz się !!!!!!!!!!!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Belfer

PostWysłany: 22:32 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Samsam napisał:
medox napisał:
I cenka w dół a Medox radził zmniejszyć obsady , nie posłuchali i znowu na czczo i bez znieczulenia w kakao

No coś Ty ?!?!?!?!?! Ale zaskoczenie !!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

A co nie?Jakby było oczywiste to by zmniejszyli wszyscy obsady żeby podtrzymać braki towaru i cenę a jednak nie było oczywiste i kakao będzie bolało znowu

Ludzie przestańcie namawiać, żeby zmniejszych hodowlę. Przecież was i tak nie słucha ciebie madox też. Lepiej byście zajęli się czymś pożytecznym np. zobaczcie stan konta z tego roku i przestaniecie biadolić!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:12 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samsam napisał:
medox napisał:

Powrót do góry
drob-ex

PostWysłany: 21:32 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: ceny Odpowiedz z cytatem

to sa ceny netto ? exodus 3,4 płaci ?
Powrót do góry
drob-ex

PostWysłany: 21:29 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojekurczaki.pl napisał:
Witam ponownie Smile

Miło mi poinformować, że pasek z cenami już działa! Można go zobaczyć na naszej stronie www.mojekurczaki.pl - pojawia się zaraz po wejściu, na stronie głównej. Dane dotyczące cen lecą na zmianę z informacjami na temat sklepu, ale jak cen będzie więcej to ilość ogłoszeń sklepowych będzie zredukowana.

W porównaniu do danych z dnia wczorajszego udało mi się zdobyć ceny z ubojni z woj. warmińsko-mazurskiego (Zalewo) oraz podkarpackiego (Res-Drob Rzeszów).

Ponieważ pasek jeszcze nie jest taki, jak byśmy sobie życzyli, tym razem jeszcze dodatkowo przedstawię ceny tutaj:
to są ceny netto ? jak pewne sa te informacje ?

Województwo Małopolskie

Exodus Trzciana - cena 3,40

Województwo Pomorskie

MIELEWCZYK Dierżążno - cena 3,60
KONKOL Niestępowo - cena 3,60

Województwo Warmińsko-mazurskie

Lech-Drób Zalewo - 3,40

Województwo Podkarpackie

Res-Drob Rzeszów - 3,50 (kontraktacja) 3,45 (wolny rynek)

Nadal mam za mało ubojni i ponawiam apel o podawanie swoich typów. Naprawdę będzie lepiej, jeśli będę dzwoniła w miejsca wytypowane przez Was - Hodowców niż wg listy znalezionej np. w internecie. Poniżej podsumowanie ilościowe moich list:

Dolnośląskie - 0
Kujawsko-Pomorskie - 0
Lubelskie - 0
Lubuskie - 0
Łódzkie - 0
Mazowieckie - 0
Małopolskie - 5
Opolskie - 0
Podkarpackie - 2
Podlaskie - 0
Pomorskie - 3
Śląskie - 2
Świętokrzyskie - 0
Warmińsko-mazurskie - 3
Wielkopolskie - 0
Zachodniopomorskie - 0

Także sami widzicie - jest słabo. Pomóżcie proszę i typujcie ubojnie! Jeśli macie jakieś dobre kontakty w ubojniach to możecie także szepnąć słówko i pomóc mi ich przekonać Smile

Na koniec BARDZO DZIĘKUJĘ użytkownikowi R2 - Twoja wypowiedź i postrzeganie sprawy to dokładnie to, o co nam (moimkurczakom) chodzi. Smile

Użytkowniku 501 - zapraszam na www.mojekurczaki.pl Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniesz naszym Klientem Smile

Niezmiennie ciepło pozdrawiam i życzę udanego weekendu. Do przeczytania w poniedziałek!

Beata

www.mojekurczaki.pl
Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 21:12 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

Powrót do góry
Savik!

PostWysłany: 15:47 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

woj. Podlaskie:
Animex suwałki 0 87 566 51 30 dział kontraktacji surowca
Eko gril sokółka 0-85 711 27 44
san drób - ale mam komórkowy tylko więć nie wypda podać - bardzo mała ubojnia.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:25 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
T30

PostWysłany: 14:03 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

URBAN -Nowe Miasto Lubawskie 056 474 47 36
Warmińsko-mazurskie

ELCZAR-Serock 052 382 98 10
Kujawsko-pomorskie
Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 14:00 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubojnie drobiu woj.Lubuskie
Ubojnia drobiu "Brychcy" (068)3525437
"Kul-Drób"

Woj.Wielkopolskie
Storteboom Hamrol (061)4453307
Powrót do góry
barvin

PostWysłany: 13:00 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubojnie z łódzkiego
Piórkowscy 046 8747170
Gomak 046 8311534
Er-Drob 044 7240019
Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 11:11 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie Smile

Miło mi poinformować, że pasek z cenami już działa! Można go zobaczyć na naszej stronie www.mojekurczaki.pl - pojawia się zaraz po wejściu, na stronie głównej. Dane dotyczące cen lecą na zmianę z informacjami na temat sklepu, ale jak cen będzie więcej to ilość ogłoszeń sklepowych będzie zredukowana.

W porównaniu do danych z dnia wczorajszego udało mi się zdobyć ceny z ubojni z woj. warmińsko-mazurskiego (Zalewo) oraz podkarpackiego (Res-Drob Rzeszów).

Ponieważ pasek jeszcze nie jest taki, jak byśmy sobie życzyli, tym razem jeszcze dodatkowo przedstawię ceny tutaj:

Województwo Małopolskie

Exodus Trzciana - cena 3,40

Województwo Pomorskie

Lech-Drób Zalewo - 3,40

Województwo Podkarpackie

Res-Drob Rzeszów - 3,50 (kontraktacja) 3,45 (wolny rynek)

Nadal mam za mało ubojni i ponawiam apel o podawanie swoich typów. Naprawdę będzie lepiej, jeśli będę dzwoniła w miejsca wytypowane przez Was - Hodowców niż wg listy znalezionej np. w internecie. Poniżej podsumowanie ilościowe moich list:

Dolnośląskie - 0
Kujawsko-Pomorskie - 0
Lubelskie - 0
Lubuskie - 0
Łódzkie - 0
Mazowieckie - 0
Małopolskie - 5
Opolskie - 0
Podkarpackie - 2
Podlaskie - 0
Pomorskie - 3
Śląskie - 2
Świętokrzyskie - 0
Warmińsko-mazurskie - 3
Wielkopolskie - 0
Zachodniopomorskie - 0

Także sami widzicie - jest słabo. Pomóżcie proszę i typujcie ubojnie! Jeśli macie jakieś dobre kontakty w ubojniach to możecie także szepnąć słówko i pomóc mi ich przekonać Smile

Na koniec BARDZO DZIĘKUJĘ użytkownikowi R2 - Twoja wypowiedź i postrzeganie sprawy to dokładnie to, o co nam (moimkurczakom) chodzi. Smile

Użytkowniku 501 - zapraszam na www.mojekurczaki.pl Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniesz naszym Klientem Smile

Niezmiennie ciepło pozdrawiam i życzę udanego weekendu. Do przeczytania w poniedziałek!

Beata

www.mojekurczaki.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
501

PostWysłany: 11:02 Pią 28 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Beato,chyba coś od Was kupię. Wink
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 22:58 Czw 27 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę że mojekurczaki.pl mogą zasługiwać na naszanagroda.pl Very Happy Very Happy Very Happy jest to pierwsza próba zgromadzenia informacji przez osoby bezpośrednio niezainteresowane w " przeciąganiu liny" na rynku drobiarskim między ubojnią, hodowcą a mieszalnią . Wszelkie próby konsolidacji czy zjednoczenia hodowców rozbijały się z powodu różnicy interesów różnych grup. I tak mieszalnia część prawdy ci powie , ubojnia część prawdy ci powie, wylęgarnia część prawdy ci powie:) i już !! A jeśli będziemy mieli aktualny dynamiczny obraz zmian cen i będzie on wiarygodny , to pozytywnie wpłynie na rynek drobiu . Ceny jeśli mogę zasugerować powinny być potwierdzone kserem faktury z danego dnia oczywiście w pełnej tajemnicy dla ogółu forumowiczów , ale można je wtedy potwierdzić lub zanegować na innych niezaleźnych forach. A mojekurczaki będą miały oglądalność i przy okazji dużą sprzedawalność produktów wet. "bez rececpty" .
Powstanie portal który " za darmo zjednoczy" drobiarzy i pozwoli ocenić sytuację i pomyśleć : wstawiać czy odpuścić a ubojni podpowie: podnieść cenę czy nie wystawiać ofert kupna . Jest to zalążek giełdy drobiarskiej jestem za . Cool Cool Cool

Ps. No chyba że coś "będą kręcić " to pierwszy obsmaruję Very Happy Very Happy Very Happy
Ps. ps. i można zrobić ranking wiarygodności podpisywany przez hodowców . Cool Cool Cool
Powrót do góry
sertec

PostWysłany: 13:03 Czw 27 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich widze ze fajny pomysl jest z tymi cenami na podkarpaciu sa
res-drob rzeszow (maja kontraktacje i wolny rynek )
animex debica ( kontraktacja )
moze tez odnich wyciagniecie ceny?
Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 12:14 Czw 27 Sie 2009    Temat postu: ceny żywca w Polsce Odpowiedz z cytatem

Witam,

pięknie dziękuję użytkownikom mmx i Łysy za podanie ubojni.

Dzisiaj od rana z telefonem w dłoni walczyłam w "naszej sprawie" Wink

Efekty nie porażają, ale nie są też złe. W większości miejsc sprawa musi się oprzeć o instancję wyższą, więc rozmowy będą kontynuowane w kolejnych dniach. Co jest fajne - nigdzie nie spotkałam się z twardą odpowiedzią NIE. A szczerze mówiąc spodziewałam się, że tak właśnie może być.

Odpowiadając na pytanie Janka R - dane o cenach będą na www.mojekurczaki.pl od jutra. Jeszcze trwają prace techniczne, żeby jakoś sprawnie zarządzać paskiem, na którym będą wyświetlane (strona główna - teraz są tam informacje o promocjach). Także póki co - zdobyte informacje przedstawiam poniżej.

Województwo Małopolskie

Eko-Drób Lubomierz - czekamy tydzień na dyrektora
Imex Brzesko - czekamy do poniedziałku na decyzję
Brado 2 Tomice - czekamy do poniedziałku na decyzję
Exodus Trzciana - cena 3,40 (do ewentualnej negocjacji)
Poręba Nowy Sącz - czekamy do poniedziałku na właściciela

Województwo Śląskie

Hybro Kaniów - nie można się dodzwonić
Algas Dąbrowa Górnicza - czekamy do poniedziałku

Województwo Pomorskie

GOSZ Sierakowice - nie można się skontaktować z właścicielem

Kondratowicz - nie można się skontaktować z właścicielem
Górny i Synowie Antonowo - trwają rozmowy
Lech-Drób Zalewo - nie można się dodzwonić

To tyle. Głęboko wierzę, że kolejne dni przyniosą więcej cen niz czekania na osoby decyzyjne itd.
Od jutra ceny na [url]www.mojekurczaki.pl [/url]Zresztą jeszcze się przypomnę.

Oczywiście nadal czekam na propozycję ubojni z Waszej strony.

Beata
www.mojekurczaki.pl

PS. Ciekawostka - kilka ubojni doskonale wiedziało kto i w jakiej sprawie do nich dzwoni, bo czytają PPR Wink Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
medox

PostWysłany: 09:24 Czw 27 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy was nie wkurza co oni robią z cenami pasz?Rolnicy wychodzą na drogi w proteście że zboża za darmo a pasza po prawie 1100zł. Ja wszystko rozumiem , jest popyt, nie nastarczają z produkcją bo tylu hodowców chce itd.Ja to wszystko wiem , ale takie ceny to już jest naprawdę rozbój
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 21:41 Sro 26 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Pani Beatki
W związku z tym ,że Pani tak niezłomnie walczy o "naszą sprawę" nie mogę zostać obojętny i podaję do kogo można zadzwonić
w Małopolsce:
1. Eko-Drób Lubomierz moce przerobowe ok. 50.000 szt. na dobę (Zakochani w sobie i aroganccy ale płacą książkowo)
2.Imex Brzesko moce przerobowe ok. 40.000 szt. Nowa ubojnia ,dopiero się rozkręcają ale godni zaufania-puki co.
3. Brado 2 Tomice -moce ok. 30.000-40.000 szt. nowy zakład- firma z tradycją płacą nawet tydzień przed terminem!!!
Z mniejszych:
4.Exodus Trzciana
5.Poręba Nowy Sącz
Woj Śląskie:
1.Hybro Kaniów moce ok. 30.000 szt nowy zakład, firma z tradycją wporządku właściciel chociaż czasem lubi zapomnieć zapłacić-ale jak mu się przypomni to płaci Laughing pozdrawiam pana Marka.
2.Algas Dąbrowa Górnicza moce ok. 25.000 planują dużą inwestycje na 100.000 szt!!! prężnie działają ,dobra współpraca tylko śmieszy ten "Zakład Pracy Chronionej".
No i tyle z mojej strony...POZDRAWIAM
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 20:59 Wto 25 Sie 2009    Temat postu: ceny drobiu Odpowiedz z cytatem

do pani Beaty z www.mojekurczaki.pl

dzięki za uwzględnienie moich propozycji ubojni, zaglądałem na Waszą stronę i nie znalazłem cen, od kiedy będziecie regularnie publikować ???

dzięki dla Kolegi Łysego za propozycje z WAR-MAZ

Prośba do pozostałych Kolegów z innych rejonów: wysilcie się trochę i podajcie nazwy poważnych ubojni Wink

A jeżeli chodzi o te ubojnie, które nie chcą podawać cen - nie to nie, zapomnijmy o nich.

Mnie się marzy taka sytuacja, że zaglądam na jedną stronkę i zasadniczo widzę, co się dzieje. Jak chce ponegocjować to zawsze mogę zadzwonić.

Aha ! I od razu wykluczmy nieuczciwe ubojnie, nie ma co robić im reklamy.

Pozdrawiam i zróbmy coś razem Very Happy
Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 19:42 Wto 25 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W warmińsko-mazurskim z pewnością należy podawać ceny Kondratowicza, Górnych i Zalewa. Innych nie znaju ale słyszałem że jak bieda to i Tyszkowski (Indyk Mazury Ostróda) wali kury po łbach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 12:21 Wto 25 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

Pomysł zebrania cen żywca w jednym miejscu wykazuje pierwsze optymistyczne oznaki.

Zgodnie z sugestią pana Janka R. obdzwoniłam 3 wymienione ubojnie i dwie z nich zgodziły się na systematyczną współpracę (kierownik skupu), czyli poranny telefon z zapytaniem o cenę na dany dzień.

Pierwsze owoce mojej akcji to:

25.08.2009
GOSZ - Sierakowice - nie podano, ale będę jeszcze próbowała,
MIELEWCZYK - Dierżążno - 3,61zł netto,
KONKOL - Niestępowo - 3,60zł netto.

Skuteczność akcji 66% to chyba dobrze. Wink

Codziennie rano będziemy publikowali wszystkie zebrane dane na stronie www.mojekurczaki.pl.

Proszę wszystkich sceptyków, bo optymistów chyba nie trzeba przekonywać o danie szansy temu pomysłowi i przedstawienie kolejnych ubojni, z których chcielibyście znać cenę.

Województwo Lubelskie
Województwo Łódzkie
Województwo Mazowieckie
Województwo Zachodniopomorskie
Województwo Dolnośląskie
Województwo Wielkopolskie
Województwo Świętokrzyskie
Województwo Małopolskie
Województwo Śląskie
Województwo Pomorskie
GOSZ - Sierakowice
MIELEWCZYK - Dierżążno
KONKOL - Niestępowo

Województwo Lubuskie
Województwo Podkarpackie
Województwo Opolskie
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Województwo Podlaskie

Obiecuje, że obdzwonię wszystkie zaproponowane ubojnie i spróbuję przekonać kierowników skupu do słuszności inicjatywy. I rzecz jasna zdam relację na forum. Smile

Niezmiennie ciepło pozdrawiam i czekam na propozycje ubojni. Very Happy

Beata

www.mojekurczaki.pl
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:56 Wto 25 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przeczytałem ,że podczas wejścia do strefy Eur planują kurs 3.57 Shocked Gdyby tak zrobili (a w tym kraju wszystko jest możliwe) to można przerobić nasze budy na wiejskie disco.Chyba ,że komuś wysokość budy nie pozwoli Laughing
Ciekawe czy oni nie widzą ,że wysoki kurs Eur (oczywiście nie 4.8 bo to też zle dla gospodarki na dluższą metę,choć dobrze dla nas) ratuje naszą gospodarkę od dłuższego czasu?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1728, 1729, 1730 ... 2180, 2181, 2182  Następny
Strona 1729 z 2182

Skocz do: