Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:46 Czw 20 Wrz 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1728, 1729, 1730 ... 2092, 2093, 2094  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alojz

PostWysłany: 23:31 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Oszukujecie się dalej! Świetne zejście , szukają itd . Co za piedziel.enie . To gdzie jest cena? Chyba w lesie bo w ubojniach jej nie ma i nie bedzie . Było do przewidzenia , że jak tylko chociaż troszeczkę obniżą paszę to zaraz żywiec poleci w dół . Czym różni się cena 2,8-2,9 przy paszy 950 od ceny 3,10-3,20 przy paszy ok.1200? Moim zdaniem niczym . Wtopa i tu, i tu . Zobaczcie tylko o ile zdrożał opał i prąd . Prąd około 40% co daje do obiektu około 700PLN na rzut , a opał 80% co daje około 3500 więcej na rzut .
10 groszy mamy więc kosztów więcej tylko z tytułu podwyżek tych dwóch czynników . Medox ma rację i możecie go wyzywać , wypisywać Bóg wie co to i tak od tego NAM w porfelach nie przybędzie . Jest bardzo źle , nie ma żadnej kontroli nad produkowaną ilością i w ogóle nad niczym co jest związane z drobiarstwem .
Masz kolego 100% racji.Rentowność na każdym etapie albo pozamykać te budy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łysy

PostWysłany: 21:40 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czegoś tu nie rozumiem. Cena rzeczywiście kijowa ale jak sprzedawałem na początku października po 2,95 przy wyższych cenach paszy to jeszcze na oranżadę zostało. Oczywiście nie był to rewelacyjny wynik finansowy ale w gruncie rzeczy byłem zadowolony i mógłbym za takie pieniądze pracować non stop. Inna sprawa że wynik hodowlany we wszystkich aspektach wręcz kosmiczny i takie cuda mogą się nie powtórzyć. No i jeszcze szalenie istotne, że bez żadnych kredytów inwestycyjnych i obrotowych, wszystko za gotówkę i za wyżyłowane cenki, czyli nie stawiałem kurników jak pojebunny przez ostatnie lata a inwestowałem w obniżenie jednostkowych kosztów produkcji.
Żeby było jasne, nie uważam że obecna sytuacja jest normalna i też jestem z niej niezadowolony i staram się jakoś temu przeciwdziałać ale każdy powinien być świadomy, iż nikt nie odpowiada za cudze błędy polegające na powiększaniu produkcji za wszelką cenę i licytowanie się na liczbę m2.
Pozdrawiam Hodowców i życzę lepszych cen zbytu Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
simon

PostWysłany: 20:26 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: pomocy koledzy Odpowiedz z cytatem

koledzy zastanawiam sie nad rzutem brojlerow mam warunki na 3000 szt,powiedzcie mi czy bedzie mi sie to oplacalo
Powrót do góry
general

PostWysłany: 19:44 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj skonczylem sprzedaz 2,9 netto .Byl to trzeci i ostatni rzut w tym roku,nawet przy robieniu paszy za wiele nie zostaje.Pozdrawiam
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 19:19 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszukujecie się dalej! Świetne zejście , szukają itd . Co za piedziel.enie . To gdzie jest cena? Chyba w lesie bo w ubojniach jej nie ma i nie bedzie . Było do przewidzenia , że jak tylko chociaż troszeczkę obniżą paszę to zaraz żywiec poleci w dół . Czym różni się cena 2,8-2,9 przy paszy 950 od ceny 3,10-3,20 przy paszy ok.1200? Moim zdaniem niczym . Wtopa i tu, i tu . Zobaczcie tylko o ile zdrożał opał i prąd . Prąd około 40% co daje do obiektu około 700PLN na rzut , a opał 80% co daje około 3500 więcej na rzut .
10 groszy mamy więc kosztów więcej tylko z tytułu podwyżek tych dwóch czynników . Medox ma rację i możecie go wyzywać , wypisywać Bóg wie co to i tak od tego NAM w porfelach nie przybędzie . Jest bardzo źle , nie ma żadnej kontroli nad produkowaną ilością i w ogóle nad niczym co jest związane z drobiarstwem .
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 18:41 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej medox ale ty pierdzielisz schowaj się lepiej ,siejesz największy zamęt,kończ już wreszcie z tymi twoimi wypocinami, mam ja ciebie już dosyc na tym forum ,zresztąm inni też.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:43 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ilości odpowiedzi widać ,że chyba faktycznie dużo kury.Zresztą jest jej do bólu od co najmniej 4 tygodni, także niczego odkrywczego czy nie znanego wszystkim nie napisałem
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 13:10 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Mówią,że po niedzieli tyle kury , że nie do wybicia.

Gdybym był władny to bym Cię wywalił z tego portalu. Jesteś Pan jak choroba. Chyba jeszcze nigdy nie czytałem u Ciebie pozytywnego postu. Tylko kraczesz, wypisujesz głupoty. Jedyny prawdziwy wątek z Twojej strony jest o dużej ilości pobudowanych kurników a reszta to stek bzdur. Daj sobie człowieku na luz.
Powrót do góry
merc

PostWysłany: 12:49 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

="medox"] ,że po niedzieli tyle kury , że nie do wybicia.[/quote]widze ze medox sprzedal kury a teraz sie szykuje na wstawienie aby miec po swietach Na kaszubach 2.90 przechodzace w 3 i napewno ta cena bedzie bo kurczaka mniej a zejscie super tylko trzeba sie upomniec pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 12:40 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zejscie zajebiaszcze ubojnie rzeszczą w szwach a niejaki medoks wieszczy zle
nie graj na zwałke "kolego"................. nie masz kurczaka? oczywiscie ze nie jest to dobry czas na wstawianie!!
Powrót do góry
Belfer

PostWysłany: 12:05 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

Chyba żyjemy w światach równoległych. Dzwonią po kurczaka, szukają ale cen nie podnoszą. Czy jest nie do wybicia ???
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:03 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Belfer

PostWysłany: 07:30 Czw 30 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olsztyn 2,85 + vat.
Powrót do góry
kamyk

PostWysłany: 21:23 Sro 29 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie było by takich tekstów gdyby nasze "ksywy" były choć trochę zbliżone do rzeczywistości ,towarzystwo trochę by się kontrolowało i udzielało bardziej wiarygodnych informacji . A tak na boku to trochę folkloru nie zaszkodzi .... Laughing
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 19:29 Sro 29 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
Alojz ty gburze ,brak ci argumentów to chamstwem to zastępujesz , tak się składa , ze od sierpnia nie produkuję i do wiosny 2009 nie mam zamiaru wsawiać , kto lamentuje , bo to z moich postow nie wynika , od śierpnia też na forum nie pisałam , bo jak takie prymitywy śilą się na form , nie wnosząc nic nowego ,to szkoda mi było czasu , dlatego przestałam pisać, jak pisałam jesteś zakompleksionym dupkiem ktory pisze na forum , aby się dowartościowac , zero pojęcia w temacie , jad cie zabija , mądrala z koziej Wulki , nie z branży , szkoda polemiki i mojego czasu na takiego cymbała idz robi prostować baranom , bo tylko tam się możesz w pełni zrealizować.

Żenada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
sasza307

PostWysłany: 19:19 Sro 29 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kiedy ta cena tej paszy spadnie ,a powinna o 100 zł netto
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 09:16 Sro 29 Paź 2008    Temat postu: cena żywca Odpowiedz z cytatem

zakłady w Dębicy 2.95 netto, pisklę po 1.15 netto, pasza 980 netto z wytwórni w Zamościu w kredycie jak jest umowa na zdanie do Dębicy

Agro napisał:
może jakieś konkrety ( nazwy ubojni które tak płacą), a nie tylko pobożne życzenia
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 21:31 Wto 28 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jakieś konkrety ( nazwy ubojni które tak płacą), a nie tylko pobożne życzenia
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 20:13 Wto 28 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich hodowców i podglądaczy forum. w małopolsce spoko można wynegocjować 3,05 netto sporo telefonów za kurczakiem wiadomość 100%pewna.świętokrzyskie podobno lepiej. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leśiu

PostWysłany: 19:46 Wto 28 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlebowski 2,9 zł ,zresztą całe Lubuskie i Wielkopolska. Sad
Powrót do góry
Bywka

PostWysłany: 13:15 Wto 28 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....ja nie straszę.....(fajnie z Tobą się dyskutuje.....).

Evil or Very Mad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:37 Wto 28 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gęsia skórka napisał:
i tak dalej nie wiem.....nie piszecie o cenach od kilku dni ale nawet jak piszecie to w ubojni mają swoją i nie chcą sie targować nie dadzą zarobić
a przeciez powinno być odwrotnie, to my mamy towar i powinniśmy dyktowac ceny....
taka cisza jak przed burzą, poczekam jeszcze do srody i napiszę Wam za ile sprzedałam

Ale mamy go za dużo jakbyś jeszcze nie skumała :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ciekawe co stanie się zaraz po świętach i Nowym Roku jak wyjdzie tyle kurczaka
Powrót do góry
barvin

PostWysłany: 12:34 Wto 28 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczyna się odczuwać ruch na rynku bo ruszył export kurczaka . Aktualna cena euro temu sprzyja. Dziś miałem tel. z ubojni z chęcią zakupu. Chcieli dać 3,0netto.(centrum)
Powrót do góry
501

PostWysłany: 09:26 Wto 28 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie pisze o cenach bo każdy się wstydzi że go obrabiają za wszawe grosze.
Jak jest cena wysoka to się każdy wychwala.
Ja osobiście nie hoduję.
Powrót do góry
gęsia skórka

PostWysłany: 00:32 Wto 28 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak dalej nie wiem.....nie piszecie o cenach od kilku dni ale nawet jak piszecie to w ubojni mają swoją i nie chcą sie targować nie dadzą zarobić
a przeciez powinno być odwrotnie, to my mamy towar i powinniśmy dyktowac ceny....
taka cisza jak przed burzą, poczekam jeszcze do srody i napiszę Wam za ile sprzedałam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1728, 1729, 1730 ... 2092, 2093, 2094  Następny
Strona 1729 z 2094

Skocz do: