Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:53 Sob 14 Gru 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1732, 1733, 1734 ... 2230, 2231, 2232  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bruszetta

PostWysłany: 12:56 Wto 15 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Medoxa -wprost przeciwnie jak widać w tabelce i nie tylko ponieważ telefony się rozdzwoniły cena rośnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 12:23 Wto 15 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, zapraszam do oglądania cen nawww.mojekurczaki.pl

Cena stale rośnie, im wyżej na północ tym tendencja bardziej wyraźna. Próbowałam dzisiaj podpytać ubojnie, co będzie dalej z tymi cenami. Zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że wzrost utrzyma się do Świąt. Inni z kolei, że teraz Hodowcy przytrzymują żywiec i przed samymi Świętami każdy będzie chciał sprzedać, więc cena pewnie spadnie.

Jednym słowem ciężko cokolwiek wyrokować. Ale w Moich Kurczakach mocno trzymamy kciuki za wzrost ceny.

Pozdrawiam

Beata

www.mojekurczaki.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam12035

PostWysłany: 12:19 Wto 15 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszuby 3.3 i biorą wszystko, pióro gratuluję super ceny pochwal się która ubojnia taka szczodra ?
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 11:57 Wto 15 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak wcześniej pisałem zdałem po 3,5 netto zniedzieli na poniedziałek. rzut bardzo udany , jest za co tyły uregulować za rzut z pażdziernika. powodzenia tym co jeszcze maja ptaka na kurniku, wesołych świat i do usłyszenia po nowym roku
Powrót do góry
Janek1

PostWysłany: 11:43 Wto 15 Gru 2009    Temat postu: saszka Odpowiedz z cytatem

POdzwońcie troszke po innych województwach i zobaczycie jakie ceny, animex dębica 2.95 wolny rynek ale jak sie kontraktacje skończą to bedą płacić po 3.3 po świętach, tak jak rzeszów płaci obecnie w swiętokrzyskim, czwartek, piątek, sobota-3.2 netto zobaczycie Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
501

PostWysłany: 11:42 Wto 15 Gru 2009    Temat postu: Re: re Odpowiedz z cytatem

aks_sc napisał:
Sasza a Ty z Adrosu Dobrzyca jesteś , bo im wydaje się, że jak ustalili cenę na 2,85 to wszyscy tak mają im sprzedawać nawet wówczas gdy cena u innyh dawno przekroczyły 3 zeta Pozdrawiam wszystkich hodowców nie dajcie się robić na szaro.

Ostatnio to są najgorsi jeżeli chodzi o ceny.Andrzej!!! Opanuj się!!!
Powrót do góry
aks_sc

PostWysłany: 11:20 Wto 15 Gru 2009    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Sasza a Ty z Adrosu Dobrzyca jesteś , bo im wydaje się, że jak ustalili cenę na 2,85 to wszyscy tak mają im sprzedawać nawet wówczas gdy cena u innyh dawno przekroczyły 3 zeta Pozdrawiam wszystkich hodowców nie dajcie się robić na szaro.
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 10:56 Wto 15 Gru 2009    Temat postu: Re: Małopolska Odpowiedz z cytatem

Janek1 napisał:
Wczoraj cisza, dzisiaj od rana ubojnie dzwonią, cena taka sama jak w niedziele ale nie ma kurczaka, nie puszczajcie, bo wezmą wszystko po wyższej cenie, kielce 3.10-3.30 net. rzeszów 3.10, śląsk nadal 2.90, a kraków 2.95 ale dzwonia i pytaja ,ze moze na jutro albo pojutrze, ja trzymam do końca -zobaczymy. pozdr
kurczk to nie byk do trzymania ile chcesz to trzymac bedziesz jadł z nimi wigilie ,POZDRAWIAM I UDANEGO PRZETRZYMYWANIA
Powrót do góry
Janek1

PostWysłany: 10:23 Wto 15 Gru 2009    Temat postu: Małopolska Odpowiedz z cytatem

Wczoraj cisza, dzisiaj od rana ubojnie dzwonią, cena taka sama jak w niedziele ale nie ma kurczaka, nie puszczajcie, bo wezmą wszystko po wyższej cenie, kielce 3.10-3.30 net. rzeszów 3.10, śląsk nadal 2.90, a kraków 2.95 ale dzwonia i pytaja ,ze moze na jutro albo pojutrze, ja trzymam do końca -zobaczymy. pozdr
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 10:17 Wto 15 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.mojekurczaki.pl/ceny-zywca-drobiowego

wszędzie zielono Very Happy Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:05 Wto 15 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych wpisów w takim okresie,znaczy cenka spada?
Powrót do góry
Zig

PostWysłany: 20:41 Pon 14 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż właśnie JACUS, typowy "Krakus" od dawna poucza wszystkich, nie tylko górali;
nie widząc Siebie... .
3majcie się drobiarze! Wysokich cen w przyszłym roku!
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 12:27 Pon 14 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baca60 napisał:
TYLKO DO PANA JACUSIA . pilnuj swojego noska a nie naszego drobiarstwa bo my do twojego interesu nie wtrącamy się tz. rób sobie dobrą kiełbaskę i kiszeczkę a wiesz że tego robić nie wolno , rachunku za szambo też nie wystawiasz nie mówiąc już o usługach za kase !!!! NAS TO NIE OBCHODZI a co do odbudowy spalonego kurnika w dwa tygodnie to nap.może szwagier dotać szybką pożyczkę na zetora i już dach na kurniku jest. no a na koniec powiem ci że na kurnikach świecą żarówki a nie światło . serdecznie pozdrawiam 10 km od krakowa z widokiem na babią góre Question

nie pisz tu więcej BZDUR
Powrót do góry
otis7680

PostWysłany: 12:21 Pon 14 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tą gorączką cenową to może być prawda ,przedstawiciele z paszarni mówili że w świętokrzyskim przed świętami wychodzi tylko kilka -mówili o pięciu góra sześciu kurnikach z dorosłym ptakiem,za to po świętach to trochę będzie.

zastanawiam się tylko czemu niektórzy twierdzą że EKO D..rżnie hodowców,ja i kilku znajomych oddaje do nich ,żywca ja zawsze ważę u siebie i jakoś wagi zawsze się zgadzają a i płatności są w porządku--absolutnie nikogo nie bronie.
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 11:40 Pon 14 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Potwierdzam obserwacje Janka1,pod koniec tygodnia będzie już bardzo gorąco.Ubojnie nie żałuja na telefony.A ty Jacuś weż relanium albo zaciągnij ręczny jeżeli jesteś facetem.Takie skoki cisnienia są niezdrowe,dbaj o siebie.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Janek1

PostWysłany: 08:05 Pon 14 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacus za inteligentny to ty nie jesteś, a debila to sam szukaj w lusterku. Jak masz coś pisać to pisz na temat a nie obrażaj ludzi.
Powrót do góry
JACUS

PostWysłany: 21:46 Nie 13 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janek wystaw glowe na pole i ochlon troche bo za takie posty to powinnes od razu wyleciec,debili nam tu nie trzeba,ciekawe czy jakis moderator tu zaglada?jednego takiego juz udalo mi sie usunac wiec ty mozesz byc nastepny
przepraszam ze nie w temacie,ale takie glupoty to niech na redwatch wypisuje.
Powrót do góry
Janek1

PostWysłany: 19:45 Nie 13 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczaka jest mało na ten tydzień. w małopolsce codziennie bije się ok.160 tys. kurczaka , nawet śmiało można powiedzieć że ponad 200tys a ten tydzień bądzie jeszcze więcej, zobaczycie cene pod koniec tygonia i po świętach. Oddajcie do eko i brado bo Zydy muszą zarobić na święta-SALE
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 08:35 Nie 13 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówię tylko, jak ubojnie bronią się przed podwyzką, ja znalazłem uczciwą ubojnie ,która płaci realną cenę. kurczaka brakuje dobrze wim o tym i cena musi iść
Powrót do góry
Adam12035

PostWysłany: 23:38 Sob 12 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pióro! skąd ty masz takie informacje wyssane z palca, takich jak ty-siejacych panike, gnębi się na forum ! tendencja na przyszły tydz. jest wzrostowa a nie spadkowa i to są informacje z ubojni. sam się ugotuj!
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 16:43 Sob 12 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="pióro"]hybro 3 -kogo ty się boisz , ja z niedzieli na poniedziałek zdaje 3,5 sklada po 3,50 netto[/quote]

Gratuluję.Mam nadzieję,że nas nie oszukujesz jak tej biednej Melewczekowej ale kasy bym na to nie postawił.Ja pieniądze z kur trzymam w banku ziemskim i boję sie tylko jednego: że zapomnę pod którą jabłonką je zakopałem.Świętokrzyskie 3.3brutto na razie.Pozdrawiam.
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 15:30 Sob 12 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro 3 -kogo ty się boisz , ja z niedzieli na poniedziałek zdaje 3,5 sklada po 3,50 netto
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 13:43 Sob 12 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="pióro"]mielewczyk kaszuby wczoraj dawała 3,3 a na poniedziałek 3,2 , twierdzi że się ugotowali z kurczakiem , że maja z tego tygodnia wiecej i że nie pojdzie cena w górę. albo gra na zwlokę albo koniec wzrostu ceny[/quote]

Witam.Mielewczekowa patrzy na ciebie grożnie pióro,lepiej sprzedaj bo może spaść.Możesz się ugotować razem z nią a nie wiem czy gotowana mielewczykowa z pióro w jarzynach to strawne danie.Wyluzujesz chłopie i nie będziesz musiał biednej mielewczykowej łgać,że masz milion propozycji jedna lepsza od drugiej.Świętokrzyskie 3.3 brutto na razie.Pozdrawiam.
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 11:20 Sob 12 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mielewczyk kaszuby wczoraj dawała 3,3 a na poniedziałek 3,2 , twierdzi że się ugotowali z kurczakiem , że maja z tego tygodnia wiecej i że nie pojdzie cena w górę. albo gra na zwlokę albo koniec wzrostu ceny
Powrót do góry
Janek1

PostWysłany: 07:51 Sob 12 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładam się z "wróżką" madoxem że cena idzie do góry w mastępnym tygodniu? Koledzy nie dajcie się, wiedzac o pewnych decyzjach unijnych gwarantuje ze cena stale bedie rosnać! Zapraszam do współpracy z eko-dr. potrfiom zagrać bardzo chamsko. pozdr
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1732, 1733, 1734 ... 2230, 2231, 2232  Następny
Strona 1733 z 2232

Skocz do: