Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:41 Sob 20 Paź 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1732, 1733, 1734 ... 2097, 2098, 2099  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 08:46 Wto 4 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio napisał:
medox cenka nie spada tylko j.ebla na dzis 2,85 plus vat i nie chca brac.

I co ?? Pisał medox , że w tym tygodniu kurczaka tyle ,że nie do wybicia i cena spadnie to zmieszali mnie z błotem.A teraz co ?? Łyso wam?????
A wiecie dlaczego jest tyle kurczaka?????????????Bo ludzie tak ustawili rzuty ,żeby nie wyjść na święta tylko zaraz po (między świętami a Nowym Rokiem) i zaraz po Nowym Roku. Bo ci którzy teraz mają sprzedaż na taki termin właśnie będą obsadzać kurczaka Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marek5120

PostWysłany: 08:07 Wto 4 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni się z Tobą Kolego Kol zgadzam. Ten alojz to zwykły dziwak, znalazł się jakiś przemądrzały studencik. Nie mówię bo ja również studiuje, ale studia to jedno a praktyka to drugie i sądzę, że praktycy biją na głowę świeżo wykształconych, czego najwidoczniej alojz nie wie. Mnie też ten pajac się czepia na reprodukcji i tuczu gęsi. Proponuje go olać z góry na dół ciepłym moczem i niech spada!!! Pozdrawiam prawdziwych forumowiczów.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 23:02 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki za kilka ortograf i "zjedzonych" literek. Wink
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 22:46 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i przepraszam wszystkich forumowiczów za ten wpis. To jest polemika z Alojzem. Daję słowo honoru, że to mój ostatni koment.
Alojz. Z Twoich wisów wnioskuję, że jesteś wykształconym człowiekiem a ja? Może podstawówki nie skończyłem lecz mimo to znam podstawy rachunku różniczkowego, Teori względności, historii, mitologi, literatury...ekonomia również.Więcej mogę znaleźć w książkach, internecie. Znam się na kurczakach. Kiedy chorują, jak powinna wyglądać ich zdrowa kupa. Siedzę w tym 25 lat. Były czasy prosperity i załamania, nad i pod kreską, komuny i demokracji a ja jestem i jest mi dobrze i Ty nie będzisz mi mówił czy piszę jak człowiek czy skomlę jak ratler. To Ty się miotasz jak ptak w klatce gdyż boisz się tego co jest. Alojz- człowie wykształcony...Chroń nas Panie przed taką elitą. Forum bez Ciebie miało sens. Za dwa tygodnie zdaje i to moja ekonomia czy sprzedam po 3,5 czy po 2,5. Nadal twierdzę, że jesteś dupkiem bez jaj. Berbara, Kórka i inni przez Ciebie wyśmiewani i pouczani mają większe "jaja" niży Ty swoje zgniłki.
Medox- sorki. Jeżeli Ty to nie Glebek to jeszcze raz sorki.
Pismo pożegnalne z branżą? Nie. Nie mam wiele kurników. Nie mam kredytów ARiMR. Ja dam radę i normalnym kurnikarzom to życzę. Alojz- kup sobie od Glebka sznur. Jesteś pajacem i...dupkiem.
Pozdro Very Happy
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 21:59 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox cenka nie spada tylko j.ebla na dzis 2,85 plus vat i nie chca brac.
Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 21:32 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Znudziło mnie to forum. Żyłem bez PPR i niech dalej tak będzie. Very Happy
Mam nadzieję, że nikogo z Was bankructwo nie pochłonie sobie też tego życzę.
Jednak nadal twierdzę, że Alojz to dupek nie związany z branżą a jeżeli to handlarz to jego pierwszego wylicytują Laughing
Cześć

Szkoda,że opuszczają to forum tacy ludzie.
Jeszcze trochę zostaną tylko trzej nieomylni inteligentni wszystkowiedzący . Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:06 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
Kol,Barbara,Kurka złotopiórka.To do Was.Czytania ze zrozumieniem uczą już w szkole podstawowej.A ratlerek szczeka bez szkoły. Efekty Waszego jazgotu widać.Kumacie?
jesteś żałosnym dupkiem pisaliśmy ci już?
Powrót do góry
marek5120

PostWysłany: 20:06 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę alojz, że nie tylko mnie obrażasz, ale innych również.
Kiedy sobie dasz spokój…?
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 19:28 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol,Barbara,Kurka złotopiórka.To do Was.Czytania ze zrozumieniem uczą już w szkole podstawowej.A ratlerek szczeka bez szkoły. Efekty Waszego jazgotu widać.Kumacie?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:01 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A cenka spada znowu w tym tygodniu.Już wołali na śląsku i w małopolsce 3.20 brutto w zeszłym tygodniu a na jutro już maks 3.10 brutto (najczęściej 2.90plus vat) i ma być coraz taniej
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:58 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler miał rację i podejrzewam , że miał na myśli nie umiejących dobrze czytać po polsku , których edukacja zakończyła się na 7 klasie i jedyne co wymyślili to budować, budować , budować a potem uuppsss.... przejść na kontraktację i tyrać za darmo.To jest nieszczęscie tej branży i dotyczy 90%.Absolutne zero myślenia.Kurka da zarobić i tyle.Im więcej wybuduje tym więcej zarobię.Gdzie tam prawa ekonomii , planowanie czy choćby zdrowy rozsądek.A potem płacz bo pasza droga a kura tania.Te 90% myśli , że nadal mamy lata 80-te i nic się nie zmieniło
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 18:10 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
Kilka dni temu Brojler kurzy trafił w sedno waszego nieszczęścia.Jeśli tego ktoś nie rozumie,a myślę ,że 90% z Wasz nie rozumie,to jeszcze raz powtórzę.Nieszczęściem branży drobiarskiej jesteście Wy sami.

Hej człowieku co ty piszesz MY SAMI jesteśmy winni , a ty to co ?ciebie to niedotyczy? człowieku masz ty narąbane zobacz jak cie pojechali !!!!!!!.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 16:37 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol popieram wszystko to co piszesz odnośnie Alojza , też mam takie same odczucia względem tego Pana , on pisze na wszystkich forach drobiarskich i tylko obraża ludzi ,człowiek z takim doświadczeniem w branży jak ty przeszedł już nie jedno i takie posty ąlojza powinny być dla ćiebie tylko potwierdzeniem na to ,że to biznesmeny a nie hodowcy , powodzenia.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 14:05 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znudziło mnie to forum. Żyłem bez PPR i niech dalej tak będzie. Very Happy
Mam nadzieję, że nikogo z Was bankructwo nie pochłonie sobie też tego życzę.
Jednak nadal twierdzę, że Alojz to dupek nie związany z branżą a jeżeli to handlarz to jego pierwszego wylicytują Laughing
Cześć
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 13:54 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
kol napisał:
Dupek Razz

gratuluję KOL świetnej samooceny Very Happy

"dupek" nie do Ciebie tylko Alojza.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:31 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Dupek Razz

gratuluję KOL świetnej samooceny Very Happy
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 22:55 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
Kilka dni temu Brojler kurzy trafił w sedno waszego nieszczęścia.Jeśli tego ktoś nie rozumie,a myślę ,że 90% z Wasz nie rozumie,to jeszcze raz powtórzę.Nieszczęściem branży drobiarskiej jesteście Wy sami.

Dupek Razz
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 22:30 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łoje'zuuu ... 1,24 to drogo, ale ze szczepieniami ?
dziękujuę za info

Iwona widzę że masz problem z cytowaniem cudzych postów i muszę je poprawiać więc wytłumaczę ci jak to się robi. Po kliknięciu na "cytuj" pojawia ci się okienko z czyimś postem. Wtedy piszesz za jego postem a nie przed i najlepiej rozdzielić to naciskając raz na enter. A kiedy dojeżdżasz do końca okienka to nie naciskaj enter tylko dalej pisz przy użyciu spacji bo to jest komputer i on sobie poradzi z przeniesieniem dalszej części tekstu niżej a nie maszyna do pisania.
Powrót do góry
Goky

PostWysłany: 22:01 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jizin, zgadzam się z Toba, ale nieszczęściem w sporze podatnik-US jest zasada najpierw zapłać, potem się odwołuj. A Strassburg to długa procedura , więc US-y będą gonić po kasę nawet przez komorników. I tu się zaczynają schody. Jeśli komornik zrobi wpis , to bank wypowie kredyt i nakaże spłatę w ciagu 7 dni. Wiadomo, że jest to niewykonalne, więc co dalej ano licytacja nieruchomości? I zaczynają się bankructwa. Wszystko przez jakiegoś urzednika, który pod interpretacją ustawy o podatkach nawet się nie podpisał. I to są jajca!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 21:11 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ledwie co pisze bom pijaNY JA BYK to my hodowcy
są BUCE PRZEPRA SZAM WSZYSTKICH ALE NAPRAWDĘ tak jest jebią nas tak jak chcą a cena byla 3, 00 przez 3 godz netto to co pisze to bzdury i nie wieszcie PIJAKOWI ????????????????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
urwis75

PostWysłany: 21:07 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
Waszego nieszczęścia???????????? Skoro nie zaliczasz się do hodowców to co robisz na tym forum (poza obrażaniem ludzi ) Question
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 20:56 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpisywanie nie zawsze jest mozliwe (kredyty obrotowe i MR) poza tym umowę dzierżawy też trzeba opodatkować, cześć ludzi powchodziła w vat .
Podstawowym problemem jest udowodnienie że fiskus żle interpretuje przepisy , w takiej samej sytuacji są wszystkie działy specjalne produkcji rolnej, a za chwilę ministerstwo każe prowadzić pełną księgowość zwykłym rolnikom , przecież chlewnie i i bydło mleczne to "zwykła" produkcja rolna nawet nie działy specjalne a też można się do nich doczepić z racji obrotów .
To jakieś nienormalne żeby w ten sposób zmieniać przepisy prawa!!!
Po co są urzędy skarbowe ( czy tam siedzą głupcy?) jesli wydaną interpretację zgodną z logiką i prawem za chwilę uchyla izba skarbowa skazując prowadzącego działy na wyrok i robiąc z niego przestępcę (ustawa karno skarbowa)

Jeszcze raz piszę żę działy specjalne produkcji rolnej to nie jest działalność gospodarcza tylko specjalny rodzaj działalności ROLNICZEJ!! nie wymaga wpisu do rejestru działalności gospoarczej w Urzędzie Gminnym. A poza tym nie można stosować przepisów ustawy o rachunkowości do ustawy o podatku dochodowym !!! to są dwie równorzędne ustawy!!

W Pit 6 składanym mamy do wyboru ryczałt lub prowadzenie ksiąg , DO WYBORU!!! i jeśli wybierzemy ryczałt TO URZĄD SKARBOWY NALICZA PODATEK a my mamy obowiżek go zapłacić niezależnie czy zarobimy czy dozłoymy. Dlatego należy walczyć aż do Sztrasburga aby wykazać błąd w interpretacji przepisów przez ministerstwo finansów.
I jeśli nawet ktoś wybrał w którymś roku obliczanie podatku samodzielnie poprzez prowadzenie ksiąg i przekroczył 800 tys euro to w nastepnym roku nie musi wchodzić w pełną księgowość bo MA WYBÓR W SKŁADANYM PIT6 i zgłaszając na kolejny rok wielkość produkcji może wrócić do ryczałtu bo nie ma żadnego limitu ilości ani obrotu po przekroczeniu którego traci prawo do wyboru lepszej z punktu widzenia podatnika formy opodatkowania!!!!!!!!!!!!
W PIT 6 składamy deklarację o wielkości produkcji i nie ma tam słowa o jakichkolwiek limitach ani o obowiązku ewidencjonowania przychodów!!

I jeszcze jedno limit w tym roku to1200 000 euro ...podnieśli więc część się wymiga w łatwy sposób
Moim zdaniem damy radę fiskusowi niech zmienią przepisy a nie robią z ludzi przestępców!!! Kluska był jeden dlatego dali mu radę , prowadzących działy jest wielu więc będą walczyć!!!
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 20:17 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 20:14 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
.....Nigdy nie pisałem pod niczyim nickiem......

Taaaaaa......
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:06 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol, jak coś piszesz buraku to racz to jakoś wykazać.Nigdy nie pisałem pod niczyim nickiem.
A piszę o kretyńskim budowaniu w nieskończoność za kredyty MR,o ekonomicznym debilizmie i niedouczeniu , o nadprodukcji bo takie są fakty.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1732, 1733, 1734 ... 2097, 2098, 2099  Następny
Strona 1733 z 2099

Skocz do: