Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:23 Czw 24 Maj 2018

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1732, 1733, 1734 ... 2081, 2082, 2083  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jizin z bazin

PostWysłany: 23:14 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od Gienia wymagam tylko jednego , aby jad? witaminy oraz mieso ze swoich zdrowych królików !!!! i niech pije ten sam bimber który pedzi od lat , niech nie zwi?ksza produkcji bo i tak ma nadprodukcj? Smile...... i jest najpi?kniejsz? postaci? która bezinteresownie mnie pozdrawia przy ka?dym przeje?dzie!!!!! on chyba jest z Austrii tam wszyscy na ulicach pozdrawiaj? si? rano!!
niestety jest to "Ostatni Mohikanin" na naszej wsi .................

pozdro dla Gienia!!!

Ps. ostatnio k?óci? si? ze mn? o cen? za królika ; ale uleg?em mimo kiepskiej syuacji w drobiarstwie Smile.......lubi? barszcz na króliku......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokoszka

PostWysłany: 21:41 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jizin z bazin napisał:
My?la?em ?e ja mam monopol na pot?uczone teksty ale widz? ?e sa lepsi!!! Brawo!!
Trzeba nam dzielnych wytrawnych i skromnych drobiarzy , u mnie na wsi jest gosciu który je?dzi co tydzie? na "rynek" z czterema , sze?cioma królikami rowerem , nie ma rodziny ani wiekszych potrzeb usmiechni?ty i zapuchni?ty( od gorza?y) za ka?dym razem Smile.
Pytam go kiedy? : Gieniu jak Ci si? to op?aci taka jazda przecie? zawsze po?ow? królików przywozisz do domu a czasem je pogubisz ???
A On na to : lubi? te robot? tu nie chodzi o kas? szefie ,fajne maja futerka......

Mo?na zazdro?ci? postawy ?yciowej lub wys?a? do psychiatry.Smile

ja gratuluj? koledze satysfakcji z pracy i ?ycz? jeszcze raz satysfakcji i satysfakcji i jeszcze raz satysfakcji z siedzenia z zasranymi niejednokrotnie kurzmi dupami i jeszcze raz satysfakcji bo cos mi si? zdaje ?e pieniedzy to kolega Urwis ni H.ja nie zobaczy . Ale satysfakcja to co? bezcennego czego nie zaznaja ubojnie i mieszalnie pasz oraz po?rednicy na hurtowniach , lekarze weterynarii i pracownicy banków.,komornicy, sprzedawcy wyposa?enia bo oni zarabiaja pieni?dze i nie chodzi im o jak?? tam satysfakcj? ( prostaki jedne:)

Jeszcze raz duuuuuu?o satysfakji ?ycz? koledz? a kas? to niech kto inny wydaje Smile))))))

Gratuluj? ,dawno tak dobrego uj?cia g?upoty przeci?tnego polskiego hodowcy drobiu nie by?o.Trafi?e? w sedno.
W zwi?zku z powy?szym czy mo?na wymaga? czego? od Gienia? Laughing
Powrót do góry
Chicken Exam

PostWysłany: 21:33 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
urwis75 napisał:
Brojlerze twoja ortografia jest lepsza od mojej.Ale ja za to nie obra?am obcych ludzi tylko dlatego,?e maj? inne zdanie.Kto lepiej liczy poka?e czas.
Nie mam zamiaru dalej dyskutowa? z kim?,kto nie chce zrozumie?,?e na ceny nie mamy wp?ywu i wzajemne docinki nic tu nie zmieni?.Czasy,które by?y ju? nie wróc?.Szkoda mojego czasu na rozmowy z kim?,kto wszystko wie najlepiej.

?a?uj?,?e g?os zabiera tylko elita drobiarstwa czyli 10% potrafi?ce liczy?.
Ch?tnie porozmawiam z pozosta?ymi 90%,bo tylko rzeczowa wymiana informacji mo?e nam pomóc,a nie wzajemne docinki.

Pozdrowienia dla wszystkich hodowców.Zycz? wy?szych cen ,a co b?dzie zobaczymy.

Ekonomia dotyczy wszystkich jednako- lepszych czy gorszych w ortografii.

Podejrzewam, ?e du?o wi?cej ni? te 10% odwiedza to forum. Ale czytaj?c Twoje posty ludziom szkoda czasu na dyskusj? z Tob?. I wcale im si? nie dziwi?, bo to co Ty wypisujesz ,to nie ma si? nic do rzeczywisto?ci.
Powrót do góry
Kruszynka

PostWysłany: 21:24 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy, wida? kolega z indyczego biznesu przerzuca si? na kurzy biznes.
Medox, ty to jednak masz nosa Rolling Eyes
Powrót do góry
?ysy

PostWysłany: 21:08 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na kurzym forum. Musz? Was zmartwi? bo ostatnio zwi?kszy?a si? produkcja brojlera, gdy? po raz pierwszy w ?yciu, pzymuszony wieloma wzgl?dami, wstawi?em 27 tys. sztuk. Maj? niespe?na tydzie? i jestem zdumiony jak ten ptak sie zachowuje i jak przyrasta. On nie je i nie pije tylko chleje i w.pierdala Shocked Jak ostatnio widzia?em kurczaki na oczy to super wynikiem by?o 2,5 kg ale przy zu?yciu 3 kg i w wieku 8 tygodni, wi?c szok jest ogromny. Dla informacji podam i? pisklak 1,3 netto ze szczepieniami a starter po 1152,5 z? netto. Mam nadziej? ?e cena na pocz?tek pa?dziernika b?dzie powy?ej 3,2 gdy? teoretyczne koszty odchowu wysz?y mi 3,1 i je?li Urwisek pisze, ?e przy tej cenie zarobi? niez?? kask? to ma chyba kalkulator optymist? bo inaczej jest to niemo?liwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kol

PostWysłany: 17:26 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno urwis75. Na tym portalu czasem si? obra?amy ale nie bierzemy sobie tego do serca. Je?eli przy 3,1 zarabiasz to nie dra?nij innych co przy tej cenie dok?adaj?. Z Twojej strony to jest "s-ranie" w w?asne gniazdo. ?adna, powtarzam, ?adna firma nie mówi przy jakiej cenie dok?ada lub zarabia. Po co Ty to mówisz? Je?li chodzi o komputery. Sko?czy?y si? czasy liczyde?. Komputer to zabawa i biznes, to informacje, bank, zakupy itp. Pomy?l zanim znowu jak?? g?upot? klepniesz.
Pozdrawiam
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 16:53 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis75 napisał:
Brojlerze twoja ortografia jest lepsza od mojej.Ale ja za to nie obra?am obcych ludzi tylko dlatego,?e maj? inne zdanie.Kto lepiej liczy poka?e czas.
Nie mam zamiaru dalej dyskutowa? z kim?,kto nie chce zrozumie?,?e na ceny nie mamy wp?ywu i wzajemne docinki nic tu nie zmieni?.Czasy,które by?y ju? nie wróc?.Szkoda mojego czasu na rozmowy z kim?,kto wszystko wie najlepiej.

Ch?tnie porozmawiam z pozosta?ymi 90%,bo tylko rzeczowa wymiana informacji mo?e nam pomóc,a nie wzajemne docinki.

Powrót do góry
kol

PostWysłany: 16:52 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis75 napisał:

Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 16:52 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My?la?em ?e ja mam monopol na pot?uczone teksty ale widz? ?e sa lepsi!!! Brawo!!
Trzeba nam dzielnych wytrawnych i skromnych drobiarzy , u mnie na wsi jest gosciu który je?dzi co tydzie? na "rynek" z czterema , sze?cioma królikami rowerem , nie ma rodziny ani wiekszych potrzeb usmiechni?ty i zapuchni?ty( od gorza?y) za ka?dym razem Smile.
Pytam go kiedy? : Gieniu jak Ci si? to op?aci taka jazda przecie? zawsze po?ow? królików przywozisz do domu a czasem je pogubisz ???
A On na to : lubi? te robot? tu nie chodzi o kas? szefie ,fajne maja futerka......

Mo?na zazdro?ci? postawy ?yciowej lub wys?a? do psychiatry.Smile

ja gratuluj? koledze satysfakcji z pracy i ?ycz? jeszcze raz satysfakcji i satysfakcji i jeszcze raz satysfakcji z siedzenia z zasranymi niejednokrotnie kurzmi dupami i jeszcze raz satysfakcji bo cos mi si? zdaje ?e pieniedzy to kolega Urwis ni H.ja nie zobaczy . Ale satysfakcja to co? bezcennego czego nie zaznaja ubojnie i mieszalnie pasz oraz po?rednicy na hurtowniach , lekarze weterynarii i pracownicy banków.,komornicy, sprzedawcy wyposa?enia bo oni zarabiaja pieni?dze i nie chodzi im o jak?? tam satysfakcj? ( prostaki jedne:)

Jeszcze raz duuuuuu?o satysfakji ?ycz? koledz? a kas? to niech kto inny wydaje Smile))))))
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 16:46 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Jeszcze jedna uwaga! Pisz?c o kwocie 700tys. za wybudowanie kurnika mia?em na my?li GOTOWIZN? czyli wk?adamy r?czk? do kabzy i wyci?gamy te 700tys. PLN . Gdyby? jednak nie mia? tych tysi?cy to dolicz sobie do kosztów prowizj? bankow? od udzielonego kredytu , odsetki i obs?ug? . Nawet jak dostaniesz kredycik na np.6% to np. od kwoty 500tys. / zak?adam , ?e te 200tys. to wk?ad w?asny / roczne odestki na dzie? dobry stanowi? kwot? 30tys. co przy 5,5 rzutu w roku daje kwot? do 1 rzutu ok.5400 co stanowi oko?o 9gr. kosztów do kilograma ?ywca . Oczywi?cie ka?dy nast?pny rok to mniejsze odsetki , ale zawsze stanowi? spor? kwot?.
Zapomnia?em jeszcze o kosztach pracownika . Na jednym obiekcie mozesz go nie mie? , ale maj?c kilka obiektów musisz kogo? zatrudni? .No chyba , ?e praca na fermach od rana do wieczora , koszenie trawnikow w nocy , a obowi?zki ma??e?skie scedujesz na koleg? drobiarza , który zatrudnia pracowników Very Happy Urlop to wirtualny twór wynaleziony przez leniuchów korzystaj?cych z tzw. FWP z danego PRL-u. Very Happy

Nie dyskutuj z debilem bo szkoda czasu i klawiatury i nerwów. Taki niczego si? nie nauczy.
Pozdrawiam
Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 16:41 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:58 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedna uwaga! Pisz?c o kwocie 700tys. za wybudowanie kurnika mia?em na my?li GOTOWIZN? czyli wk?adamy r?czk? do kabzy i wyci?gamy te 700tys. PLN . Gdyby? jednak nie mia? tych tysi?cy to dolicz sobie do kosztów prowizj? bankow? od udzielonego kredytu , odsetki i obs?ug? . Nawet jak dostaniesz kredycik na np.6% to np. od kwoty 500tys. / zak?adam , ?e te 200tys. to wk?ad w?asny / roczne odestki na dzie? dobry stanowi? kwot? 30tys. co przy 5,5 rzutu w roku daje kwot? do 1 rzutu ok.5400 co stanowi oko?o 9gr. kosztów do kilograma ?ywca . Oczywi?cie ka?dy nast?pny rok to mniejsze odsetki , ale zawsze stanowi? spor? kwot?.
Zapomnia?em jeszcze o kosztach pracownika . Na jednym obiekcie mozesz go nie mie? , ale maj?c kilka obiektów musisz kogo? zatrudni? .No chyba , ?e praca na fermach od rana do wieczora , koszenie trawnikow w nocy , a obowi?zki ma??e?skie scedujesz na koleg? drobiarza , który zatrudnia pracowników Very Happy Urlop to wirtualny twór wynaleziony przez leniuchów korzystaj?cych z tzw. FWP z danego PRL-u. Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:52 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A cena zjecha?a wcze?niej o 3dni ni? przewidzia?em bo ju? na jutro 3.40brutto ?l?sk ,ma?opolska,?wi?tokrzyskie i strasz? ,?e b?dzie taniej.A ja czu?em ,?e od niedzieli b?dzie ze 3.40 brutto dopiero.Trza kule da? znowu do przegl?du.Jak zwykle nagle stan?? ruch
Powrót do góry
Kruszynka

PostWysłany: 13:12 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zysków ?ycz? wszystkim, tak ?eby nie tylko na kredyty, ale i na wczasy starczy?o i na inne przyjemno?ci Laughing
Powrót do góry
Kruszynka

PostWysłany: 12:35 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?ycz? Urwisie jednak du?o wy?szych cen, gdy? przy obecnych, d?ugi mog? wzrosn??i i 15 lat, to malutko...i co nast?pne 15...
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 12:20 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis75 napisał:
Medox masz racje ko?ystam z samochodu w pracy,ale nie na tyle by ca?e jego utrzymanie odlicza?.Wyko?ystuje go w wi?kszo?ci do celów prywatnych.Ka?dy dzisiaj ma samochód z czego jego utrzymanie ma odliczy? pracownik?Mo?e doje?d?a nim do pracy?

Co do wypowiedzi kruszynki to chyba niedok?adnie czyta?;albo nie ma poj?cia o tym ile kosztuje postawienie od zera fermy.Zwrot takiej inwestycji musi potrwa?.To nie te czasy co kiedy?.Jak kto? ma ferme po tatusiu to faktycznie powinien mie? poka?ne konto.
A ile musi potrwa?? Pewnie z 20 lat czyli oko?o 110 rzutów . Koszt obiektu z wyp. na 25 tys. to dzisiaj 700tys. PLN czyli do 1 rzutu trzeba doliczy? ok. 6300PLN , a to daje ?rednio do 1 kg. ?ywca wi?kszy koszt o oko?o 11groszy .
No chyba , ?e wybudowa?e? bud? za 50tys. - to wtedy zdrad? nam jak to si? robi Shocked
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 12:15 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis75 napisał:
Policzy?em dok?adnie-wszystko.A jak licze tak hoduje masz racje.Dlatego robi? to od ponad 15 lat.Zaczyna?em od go?ego pola,które musia?em sobie kupi?,a dzisiaj mam ca?kiem niez?? ferm?.
Ty zamiast odlicza? koszty komputera i paliwa mo?e przesta? tyle siedzie? w internecie i samochodzie,a cz??ciej zag??daj do kurnika to z?apiesz lepsze efekty i automatycznie zarobisz wi?cej.Po jak? ch......... komputer w hodowli.Czy tylko do tego go masz?Je?eli tak liczysz odlicz sobie jeszcze koszty ?ywno?ci dla rodziny,ubrania i kosmetyczki dla ?ony.Jak paliwo odliczasz to policz jeszcze zakup samochodu (co 2 lata ) mercedes najni?ej,bo trzeba z fasonem je?dzi?.Przy twoich wynikach to nie wystarczy na wszystko.
Ja mia?em wage 2,60 przy zu?yciu nieca?e 1,80 upadki poni?ej 3%.
Co ty masz za ubojnie 1,5%strat transportowych i ubojowych?
Skoro si? na to godzisz ?...Ja mam 0,5%
Co do ubojni to one dok?adnie maj? policzone i swoje i nasze koszty.Przecie? niekture ubojnie maj? swoje kurniki.To co my piszemy nie ma ?adnego wp?ywu na cen?.Piszecie od d?u?szego czasu oponad 4z?.I co?Unas i tak p?ac? 3,30,wi?c po co pisa? bzdury i podnosi? koleg? ci?nienie,?e dostaj? mniej.(no chyba,?e nasze ubojnie nie czytaj? forum)
pozdrawiam
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:35 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty Urwis jeste? jednak gamo?! Zanim co? napisz? to odsy?am Ci? do s?ownika ortograficznego Embarassed Ju? przecie? napisa?em , ?e piszesz tak jak hodujesz Very Happy Nikt nie mówi , ?e masz odlicza? 100% paliwa czy innych rzeczy zwi?zanych zarówno z produkcj? jak i codziennym bytem . Nikt nie mówi , ?e masz odlicza? koszt ?ywno?ci , pomadek itp . Masz policzy? koszty produkcyjne uczciwie i rzetelnie . Zachwycasz si? jednym rzutem z bardzo dobrym wynikiem jakby to by?a norma. Ch?opcze rusz t? swoj? leniw? ?epetyn? , poczytaj moje wcze?niejsze posty i dowiesz si? gamoniu jeden , ?e do rozlicze? nie liczy si? wynik jednostkowy , ale np. ?redni wynik ze 100 ostatnich rzutów . Miewa?em wyniki ze ?redni? ?ywca powy?ej 2,80 przy spo?yciu poni?ej 1,80 , a nawet mia??m rzut z konwersj? 2,45/ 1,69 . Ale mia?em te? rzuty ze spo?yciem paszy znacznie powy?ej 2 kg!!! Z ró?nych powodów , ale najcz??ciej paszowych . Nie z powodu przebywania w internecie czy samochodzie Shocked Co za kretyn Evil or Very Mad
Nic to jednak bo wa?ne jest rozliczenie zbiorcze , nie jednostkowe.
Nie bed? si? odnosi? do tego po co komputer w hodowli bo jak kto? jest taki g?upek to nie ma sensu mu t?umaczy? . Zastanawia mnie tylko jedno , ?e hodujesz 15 lat i jeszcze masz 50% kredyciku bankowego? Przecie? tak zarabiasz Question Exclamation Gdzie ta kasa!
W zasadzie nikt z Tob? nie powienien dyskutowa? bo debili si? ignoruje . Jestes jak ?winia , której pluj? w oczy , a ona mówi , ?e deszcz pada.
Jako? znaczna wi?kszo?? dostrzega ptoblem cen ?ywca w odniesieniu do w?a?ciwych kosztów , ale Ty nie.
No to ?yj w przekonaniu , ?e ?wietnie zarabiasz , a najlepiej to we? kolejny kredycik i wybuduj sobie 2-3 kolejne kurniki .
No!!! Pó?niej b?dzie z kogo si? po?mia? Very Happy Cool
Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 10:58 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox masz racje ko?ystam z samochodu w pracy,ale nie na tyle by ca?e jego utrzymanie odlicza?.Wyko?ystuje go w wi?kszo?ci do celów prywatnych.Ka?dy dzisiaj ma samochód z czego jego utrzymanie ma odliczy? pracownik?Mo?e doje?d?a nim do pracy?

Co do wypowiedzi kruszynki to chyba niedok?adnie czyta?;albo nie ma poj?cia o tym ile kosztuje postawienie od zera fermy.Zwrot takiej inwestycji musi potrwa?.To nie te czasy co kiedy?.Jak kto? ma ferme po tatusiu to faktycznie powinien mie? poka?ne konto.
Powrót do góry
Kruszynka

PostWysłany: 10:18 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mi?o si? czyta o sukcesach Urwisa, tylko nasuwa mi si? takie pytanie,
15 lat owocnej pracy, a jednak zamiast poka?nego konta- d?ugi ( na twoje szcz??ie nierosn?ce,jak piszesz)-a jednak D?UGI......
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:08 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak paliwo odliczasz to policz jeszcze zakup samochodu (co 2 lata )

Tak na pisa? dwa posty ni?ej Urwis75.

I widzisz kolego urwis75 to pokazuje jak nie masz bladego poj?cia jak liczy? koszty.Samochód jak ka?da inna rzecz jest narz?dziem w twoim ,?e tak si? wyra?? górnolotnie przedsi?biorstwie.I kolego MUSISZ uwzgl?dni? równie? zakup auta bo tak robi si? w ka?dej firmie na ?wiecie.Ten który masz si? zu?ywa, mi?dzy innymi dlatego ,?e je?dzisz nim i za?atwiasz sprawy swojego "przedsi?biorstwa".Jak ju? si? zu?yje zupe?nie to czym b?dziesz je?dzi? ? rowerem? by? mo?e.W takim razie musisz uwzgl?dni? w kosztach zakup roweru.Podobnie sytuacja wygl?da z twoimi maszynami jak równie? budynkami.
To tylko jeden przyk?ad jak potraficie liczy? koszty.Gwarantuje , ?e takich przyk?adów jest wi?cej.
Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 09:39 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stachu napisał:
Witam po co piszecie cene wiecie jaki to ma wplyw na nasza kiesze? ubojnie wylegarnie paszarnie tu siedza i czytaja i ustawiaja rynek juz na pare miesiecy w przód.
Proponuje kontaktowac sie telefonicznie z kolegami z branzy im mniej oni wiedza tym lepiej.
Pozdrawiam Smile

To po co taki temat i takie forum jak nie mamy pisa??
Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 09:26 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Brojler , przecie? 90% hodowców tak liczy koszty.Nie wiesz o tym? Za pasz? da?em tyle, za pisklaka tyle , w?giel to by? z zimy to si? nie liczy , i doktorowi jakie? par? z?otych - i przy 3.20 zarobi? Laughing A d?ugi rooooooosn? a? mi?o w banku , paszarniach , wyl?garniach.Ale có?, d?ugi to normalna rzecz przecie? w tej bran?y-taki dodatkowy sk?adnik-czasem bardziej oczywisty ni? zysk Laughing Laughing

I znowu bzdury Very Happy
Umnie d?ugi nie rosn?. Jeden kredycik w po?owie ju? sp?acony.
Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 09:19 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policzy?em dok?adnie-wszystko.A jak licze tak hoduje masz racje.Dlatego robi? to od ponad 15 lat.Zaczyna?em od go?ego pola,które musia?em sobie kupi?,a dzisiaj mam ca?kiem niez?? ferm?.
Ty zamiast odlicza? koszty komputera i paliwa mo?e przesta? tyle siedzie? w internecie i samochodzie,a cz??ciej zag??daj do kurnika to z?apiesz lepsze efekty i automatycznie zarobisz wi?cej.Po jak? ch......... komputer w hodowli.Czy tylko do tego go masz?Je?eli tak liczysz odlicz sobie jeszcze koszty ?ywno?ci dla rodziny,ubrania i kosmetyczki dla ?ony.Jak paliwo odliczasz to policz jeszcze zakup samochodu (co 2 lata ) mercedes najni?ej,bo trzeba z fasonem je?dzi?.Przy twoich wynikach to nie wystarczy na wszystko.
Ja mia?em wage 2,60 przy zu?yciu nieca?e 1,80 upadki poni?ej 3%.
Co ty masz za ubojnie 1,5%strat transportowych i ubojowych?
Skoro si? na to godzisz ?...Ja mam 0,5%
Co do ubojni to one dok?adnie maj? policzone i swoje i nasze koszty.Przecie? niekture ubojnie maj? swoje kurniki.To co my piszemy nie ma ?adnego wp?ywu na cen?.Piszecie od d?u?szego czasu oponad 4z?.I co?Unas i tak p?ac? 3,30,wi?c po co pisa? bzdury i podnosi? koleg? ci?nienie,?e dostaj? mniej.(no chyba,?e nasze ubojnie nie czytaj? forum)
pozdrawiam
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 09:15 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam po co piszecie cene wiecie jaki to ma wplyw na nasza kiesze? ubojnie wylegarnie paszarnie tu siedza i czytaja i ustawiaja rynek juz na pare miesiecy w przód.
Proponuje kontaktowac sie telefonicznie z kolegami z branzy im mniej oni wiedza tym lepiej.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1732, 1733, 1734 ... 2081, 2082, 2083  Następny
Strona 1733 z 2083

Skocz do: