Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:58 Sob 14 Gru 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1737, 1738, 1739 ... 2230, 2231, 2232  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybka543

PostWysłany: 12:48 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Jizin z Bazin - wytłumacz mi co to znaczy "przygotować traszkę" ,chyba że jesteś dyslektykiem to zrozumiem.

Panowie? Koledzy drobiarze? Lepiej dla wszystkich byłoby, gdyby przewidywania

p.Medoxa się nie spełniły a ceny miały "3" z przodu i jakieś liczby.

Ponadto należałoby prowadzić dyskusje na forum tak,aby więcej osób zaglądało i

brało w nich udział,no i wyciągało z nich wnioski. Dlatego przestańmy się

głupio kłócić.

Może znajdzie się ktoś,kto aktualnie sprzedaje kurczaka??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 11:56 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn nie będzie na święta takiego wzrostu i w takim rozkładzie jak myślałem-bo nie jasno może napisałem poniżej
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:54 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem też ,że spadnie w drugiej połowie listopada.
Tyle ,że nie wzrośnie na święta tak jak myślałem - skala zwiększenia produkcji jest tak duża ,że nawet ja się dziwię
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 10:22 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja , mówił ze w styczniu będzie wysyp kurczaka i cena spadnie. medox mam nadzieje ze twoje wrożby sie spełnią
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:11 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jizin z bazin napisał:
Ryka oj Ty to do rebusów to głowy ni masz Laughing Laughing myślę że w dziale "logistyka obornika" zabłyśniesz tylko się przyłóż i traszkę przygotuj Very Happy

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Dlaczego mówicie ,że non-stop kracze?Przecież mówiłem osły ,że cena na święta wzrośnie (chyba z 3 miesiące temu ) i rośnie.Tak czy nie?
Medox z pełną świadomością oświadcza ,że jest jedyny i niepowtarzalny oraz nie posiada innych nicków na tym forum
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 23:24 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: trzeci pasażer Odpowiedz z cytatem

Jizin z bazin napisał:
Ryka oj Ty to do rebusów to głowy ni masz Laughing Laughing myślę że w dziale "logistyka obornika" zabłyśniesz tylko się przyłóż i traszkę przygotuj Very Happy

Jizin - nie emocjonuj się tak Rybką, nie trafił, nic się nie stało. Lepiej zaproponuj swoją kandydaturę na trzeci nick Medoxa (Brojlera kurzego) ???

Sasza - dzięki, jaki jest Twój typ ?
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 22:58 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż mi b zeziarło w" Rybka" ze śmiechu Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 22:54 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 22:50 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janek masz racje Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 22:20 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P.S. Co tam medoxie piszą na forum dla faszystów -pedofili ?
to jeszcze raz w kwestii merytoryczności mmx-a

i wy się dziwicie , że mamy takie ceny żywca? Jak za hodowlę biorą się takie indywidua to jest jak jest.
Czytając wasze wypociny wstydzę się , że jestem hodowcom .
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 22:16 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Re: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

rybka543 napisał:
MMX lub Jizin z Bazin

rybka 543 - dzięki za szybką odpowiedź ale nie jest ona prawidłowa, obaj wspomniani Panowie są merytoryczni i coś wnoszą do forum - to ich wyklucza z konkursu Smile

powtarzam więc zagadkę:

jaki jest trzeci nick Medoxa (Brojlera kurzego) ???
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 21:59 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

MMX lub Jizin z Bazin
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 21:58 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

MMX lub Jizin z Bazin
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:54 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Re: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

rybka543 napisał:
Dalej piszesz nie na temat brojlerze kurzy.Nie będę komentować byle czego.

A cena rośnie w Małopolsce!
Zieeeeeewwwwwwwwwwwww /

Janek R. detektyw z Ciebie taki jak z za przeproszeniem koziej d.... traba ha,ha,ha Mr. Green Mr. Green Mr. Green A toś mi humor poprawił Very Happy
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 21:50 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: teza na niedzielę Odpowiedz z cytatem

UWAGA

zaryzykuję tezę na niedzielę:

Brojler kurzy i Medox to ta sama osoba

Przepraszam, że kolegę rozszyfrowałem ale jak się poczyta posty wstecz to nie ma wątpliwości. Jest jeszcze trzeci nick tej samej osoby. Kto zgadnie ?
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 21:47 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Dalej piszesz nie na temat brojlerze kurzy.Nie będę komentować byle czego.

A cena rośnie w Małopolsce!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:26 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dupsko i tępa dyńka to wulgaryzmy??????? No to masz wulgarnie tępą dyńkę Very Happy Ja i agresja śmiechu warte . Nazywanie rzeczy po imieniu jest wskaźnikiem poziomu agresji? No to faktycznie jestem strasznie agresywny .
To jak nazwiesz taki teks autorstwa niejakiego mmx: "P.S. Co tam medoxie piszą na forum dla faszystów -pedofili ?" Podoba się mądralo???

A ogólnie na takich moralizatorów to wielkie Ziewwwwwww Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 20:40 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Brojlerze kurzy!
Nie jesteś dla mnie wyrocznią w zawodowych sprawach. Już dawno ograniczam wstawienia. Twoje posty zieją taką wściekłością że dawno moderatorzy powinni Ci zwrócić uwagę. Ja piszę nie używając wulgaryzmów,czego Ty nie potrafisz,więc się naucz,bo można się bez ubliżania obejść ,chyba że masz taki właśnie zasób słów,no to współczuję,masz problem.
Właśnie wchodzi program"STOP AGRESJI" przygotowywany przez młodzież,będzie jak znalazł!!
Ponadto z takim poziomem agresji jaki Ty wykazujesz....../reszta jest milczeniem/.

A ceny na niedzielę 3.10 brutto
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:11 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to nikogo nie małpuję tylko wyrażam swoje zdanie . Zadaj sobie trochę trudu , rusz to śmierdzące dupsko i poczytaj moje posty sprzed wielu,wielu miesięcy .
Pisząc , że to jest śmieszne mam na mysli fakt , że najpierw sami hodowcy w zdecydowanie największym stopniu przyczynili się do takiego cenowego dołka , oczywiście winiąc po drodze wszystkich innych , a teraz już w euforii bo zamiast dołozyć 20tys. dołożą 10 . Pewnie , że mniejsza strata to mniejszy ból , ale proponuję walnąć się w te tępe dyńki i naprawdę rozsądnie zastanowić się jak to się dzieje , że raz cena jest 4 złote , a za chwilę 2,60 .
Jasne , że ironizuję , dyszę sarkazmem bo po prostu nie wiem jak można być tak tępym i nie rozumieć mechanizmów podaży i popytu , planowanej produkcji . Płaczecie nad ceną , a ja uważam , ze 2,60 powinno być przez pół roku . Płaczki i partyzanci zbankrutują , i może wtedy ci którzy zostaną zaczną racjonalnie mysleć i podpisywać takie umowy , które zagwarantują opłacalność .
Bo podpisywanie umów dzisiaj na cenę poniżej 3,20 to jest kopanie sobie dołu .
Tylko tyle i aż tyle.
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 19:39 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy obraca informację pozytywną,/która znaczy że drgnęły ceny w górę a to już jest 0.30 zł więcej niż jeszcze kilka dni temu/ w negatywną i wyśmiewając zniechęca do podawania informacji z terenu. A cena o tyle wyższa to jest mniejsza strata. Proste!!!???

Brojlerze kurzy!
Jeśli nie masz konkretnych informacji to lepiej nic nie pisz i nie rób z siebie pewnego siebie bufona,który wszystko krytykuje!!! Takim sposobem, psujesz atmosferę na forum /małpując Medoxa który też wszystko gani,wyśmiewa i przewiduje/.

Nikt zdrowo myślący, na dłuższą metę nie wytrzyma na tym forum!! A może komuś o to właśnie chodzi?? Co Wam mówi stare przysłowie:

"Zgoda buduje,niezgoda rujnuje"
Powrót do góry
darek001

PostWysłany: 19:32 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt 2,9 to nie jest szczyt marzeń ale lepsze to niż 2,7 chociaż by dokładka mniejsza
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:47 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imex, Exodus, Poręba, KOBO, Beskid wszyscy szukają i nawet mówią o cenie 2,9 netto od poniedziałku. Szkoda że nie ma ich w rankingu na moich kurczakach - było by jaśniej gadać o cenach. Ja pitolę! To jest cena! Super informacja co ? Nie bądźcie śmieszni . Ta cena absolutnie nie pokrywa nawet kosztów a wy się podniecacie jakby było co najmniej 3,50 . Shocked
Jak dzieci , jak dzieci . I jeszcze euforia z koloru zielonego . No jaja pańskie nic więcej .
Powrót do góry
darek001

PostWysłany: 17:19 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawiślak i kolonia zawada dziś 2,9 netto pewna informacja pozdro dla wytrwałych
Powrót do góry
darek001

PostWysłany: 17:19 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawiślak i kolonia zawada dziś 2,9 netto pewna informacja pozdro dla wytrwałych
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 16:50 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od rana dzisiaj telefony z ubojni się rozdzwoniły zaczynają negocjację od 2,7 ale na 3 brutto konczą. Przyszły tydzien napewno lepsza cena idzie. Wszyscy zaklepują surowiec. Imex, Exodus, Poręba, KOBO, Beskid wszyscy szukają i nawet mówią o cenie 2,9 netto od poniedziałku. Szkoda że nie ma ich w rankingu na moich kurczakach - było by jaśniej gadać o cenach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1737, 1738, 1739 ... 2230, 2231, 2232  Następny
Strona 1738 z 2232

Skocz do: