Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:01 Pią 16 Lis 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1737, 1738, 1739 ... 2105, 2106, 2107  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
black 2

PostWysłany: 09:45 Sob 8 Lis 2008    Temat postu: Żal mi was..... Odpowiedz z cytatem

na tym forum są wciąż ci sami zakompleksieni hodowcy. Marudzą, płaczą i dalej wstawiają. Jak wam tak źle to się na hodowlę patyczaków przerzućcie. Będzie luźniej w interesie. A wiecie gdzie są pozostali hodowcy? Budują kurniki, wstawiają 20 na metrze i mają was w poważaniu. Zobaczymy co z wami będzie jak sobie Holendrzy czy Niemcy wokół swoich zakładów w Polsce postawią własną produkcję (kilka milionów sztuk). Wtedy na tym forum będzie was pełno a przez lata robiliście sobie sami pod górkę. Ja wyznaję zasadę, że lepiej jeden dobrze prowadzony kurniczek i 20 groszy na kg niż 5 kurników, 6 rzutów w roku i wyniki 2k na 2 kg. Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jeep

PostWysłany: 09:37 Sob 8 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Brojler kurzy
nick mam taki jaki mam samochód, wiec nie tłumacz mi co to jest jeep.
marnujesz sie kolego na tym forum, TY powinieneś iść w polityke, masz wszyskie cechy rasowego polityka : jedyne słuszne poglądy, zadufanie, butę, arogancję i hipokryzję sięgającą zenitu.(W JEDNYM POŚCIE PISZESZ ŻE DOBRZE SOBIE ŻYJESZ Z HODOWLI ,A W NASTĘPNYM ZDANIU MASZ DO KOGOŚ PRETENSJE ŻE "ZAROBIŁ NIEZŁĄ SUMKĘ ")
marnujesz się tu z takim potęcjałem
życzę wielu sukcesów i chylę czoła przed taką "wielką" osobowością.
Laughing
BAYO !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Barbara

PostWysłany: 08:29 Sob 8 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glebek napisał:
moze jednak SZNURY !!!!!!
Sprowadzilem caly kontener, co prawda z Chin, ale nie badzcie wybredni ca to cena adekwatna do koniunktury !!!
Wiec jak - mam pojedyncze i pakiety rodzinne?!?!?!?!
Glebek a ty jesteś jakis wyjątkowy i twoja rodzina , chyba wliczyłeś komplet sznurków dla siebie w pierwszej kolejności , więc wyznacz następce biznesu sznurkowego , bo kto hodowcom będzie je sprzedawał jak ty pójdziesz w zaświaty, dość że byznes hodowlany nie wypalił , to porywasz się na sprzedaż sznurów jako duch , czy co?
Powrót do góry
glebek

PostWysłany: 05:01 Sob 8 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze jednak SZNURY !!!!!!
Sprowadzilem caly kontener, co prawda z Chin, ale nie badzcie wybredni ca to cena adekwatna do koniunktury !!!
Wiec jak - mam pojedyncze i pakiety rodzinne?!?!?!?!
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 23:37 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigant napisał:
http://finanse.wp.pl/kat,103194,wid,10551016,raportwiadomosc.html

Ja myslę że powinniśmy wszyscy wstrzymać produkcję i wtedy niech sprzedają tanio ptaki ( ale swoje)
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 23:20 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yon , bądż wyrozumiały , każdy reaguje inaczej na sytuacje stresowe i każdy z nas brodzi w gownach od czasu do czasu
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 23:14 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k..wa padnę ! w wąskim brodziku intelektualnym ! czy to jest forum o tuczu i cenach broilera czy jakiś kącik dla popapranych filozofów
ja czasami brodzę w gównie jak jest za wilgotno na kurniku i to mi wystarcza

jeep napisał:
nie będę z tobą polemizował , tudzież prowadził dyskusji ,ponieważ tażasz się w zbyt wąskim brodziku intelektualnym.
wiem że nie zrozumiałeś, więc tłumacze : NIE CHCE MI SIE Z TOBĄ (BURAKU )
GADAĆ
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 23:12 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę , że zacznijmy się szanować między sobą na forum, to będzie już sukces, koniec waśni , wszyscy toniemy i zamiast mówić jednym głosem ciągle się poróżniamy , stare przysłowie mówi zgoda buduje , niezgoda rujnuje , może to populizm , ale jestem z natury optymistą i myśle że jeszcze wspólnie doczekamy lepszych czasów , bo przecież wiecznie nie może być żle.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 22:35 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii ceny : Kondratowicz z Olsztyna złaską 2,75 Sad Śmiać się czy płakać?
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 22:30 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia nie napisałem , że to Ty Shocked Przytoczyłem tylko to co ktoś tam napisał . |Zrobiłem to dlatego , że przyczepiłaś się do mojego "ciapka" nie zauważając , że inni uzywają słów znacznie gorszych od moich Very Happy Very Happy Very Happy Tak więc spokojnie ,, nie denerwuj się i traktuj wszystko z większym luzem , he,he,he Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 22:27 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeep napisał:
do Brojler kurzy
wrzuciłem cie do jednego worka z Medoxem , a to był błąd , jego nawet lubie, ma swój ................dziwny styl , TY jestes jak ta mucha natrętna, nie do CIEBIE ,ale musisz zabrać głos dlatego też ,masz tu wielu "fanów", ale co oni wiedzą, no nie ?
jedynie TWOJE słuszne poglądy muszą tu dominować ?
bufon nigdy nie będzie wiedział co sie do NIEGO mówi , bo on słucha tylko siebie
zmień sobie BROJLER KURZY ,NA NADYMANY BUFON KURZY.
Kolejny , który nie potrafi czytać ze zrozumieniem Surprised Laughing Wobec tego zacytuję Ci coś z mojego wcześniejszego postu :"Już od wielu miesięcy do niektórych forumowiczów podchodzę raczej satyrycznie . Bawią mnie ich posty , śmieszą gadki " Very Happy Very Happy Very Happy Jak chcesz się wyzywać to bardzo proszę Razz Pewnie nie wiesz , ale JEEP to zacna , popularna marka amerykańskich samochodów terenowych , a Ty poza tym , że masz gdzieś w TERENIE budę szumnie nazwaną kurnikiem nie masz z nią nic wspólnego. Profanujesz swoją osobą i swoim zachowaniem amerykański kult off-roadu . Mam więc dla Ciebie świetnego nicka , ktory pasuje jak ulał -[color=green] Ciapciuś Pospolitus[/color hi,hi.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 22:18 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rojler kiedy i w którym poście użyłam słów cytuję zesrałeś się , buraku , napisałam konkretny post do ąlojcz , bo nie wytrzymałam jego obrażania nas , ale użyłam słowa dupek i tu jest ta różnica między tym co piszesz , a co ja zamieściłam w swoim poście.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 22:13 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Barbara napisał:
idz robi prostować baranom , bo tylko tam się możesz w pełni zrealizować.
Co to ma być? No widzę , że jesteś "baaaaaaardzo" kulturalna . Gratuluję elokwencji i słownictwa . Może więc lepiej już nic nie pisz Embarassed

Brojler kurzy piszesz bzdury nigdy takich epitetów nie użyłam wobec nikogo , znajdz taki post .
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 22:10 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Brojler kurzy
wrzuciłem cie do jednego worka z Medoxem , a to był błąd , jego nawet lubie, ma swój ................dziwny styl , TY jestes jak ta mucha natrętna, nie do CIEBIE ,ale musisz zabrać głos dlatego też ,masz tu wielu "fanów", ale co oni wiedzą, no nie ?
jedynie TWOJE słuszne poglądy muszą tu dominować ?
bufon nigdy nie będzie wiedział co sie do NIEGO mówi , bo on słucha tylko siebie
zmień sobie BROJLER KURZY ,NA NADYMANY BUFON KURZY.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 22:06 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis75 napisał:
Brojler kurzy napisał:
Barbara napisał:
Brojler , konkretnie tytuł powieści .
Baiu bo zmienię zdanie o Tobie Very Happy Wink Cool

Chyba"Idiota"widocznie kolega Brojler nie czytał.
Widzisz Urwis nawet z tak czytelnie napisanych postów nic nie rozumiesz . No cóż chyba trzeba zacząć pisać bardziej prosto , bo to "prosto" , które było do tej pory dla Ciebie Urwis jest jak widzę za mało "prosto" Shocked
Widzę , że łącza Twojego kompa z google w temacie twórczości Dostojewskiego GRZAŁY się na maksa he,he,he Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 21:49 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Barbara napisał:
Baiu bo zmienię zdanie o Tobie Very Happy Wink Cool

Chyba"Idiota"widocznie kolega Brojler nie czytał.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:44 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
Basiu bo zmienię zdanie o Tobie Very Happy Wink Cool
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:43 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
Brojler kurzy jak chcesz uczyć kultury na tym forum to zacznij od siebie , bo słowo ciapek użyte do określenia kolegi hodowcy jest wysoce nieeleganckie i obrażliwe .Można pisać słowa obelrzywe prosto z mostu , albo w zawoalowany sposób , Ty tak robisz, wszyscy teraz tą sytuacją w branży są mocno poirytowani i z byle powodu dochodzi do potyczek na forum , po co się drażnić ,wyciszać sytuację nie pisać bzdur , uczciwie się doinformowy6wać o cenach , pisanie na forum dla drobiarzy o ortografii i interpunkcji , wytykanie błędów w pisanych postach przez hodowców , to dla mnie przesada, czyżbyś w ten sposób chciał się dowartoścować.
Tia Very Happy Za to cyt: " zesrałeś się w portki " czy " BURAKU" jest super kulturalne . Rolling Eyes Jak sobie dobrze przypominam to tylko od kiedy to forum istnieje / a pierwszy post był mój Very Happy / na jakiekolwiek racjonalne argumenty zawsze była ostra riposta , wyzwiska , wyzywanie od mądrali itp. rzeczy . To taka mentalność Kalego Very Happy Już od wielu miesięcy do niektórych forumowiczów podchodzę raczej satyrycznie . Bawią mnie ich posty , śmieszą gadki typu" zarobiłem niezłą sumkę" i dochodzę do wniosku , że to chyba ja nie potrafię hodować chociaż jestem już w tej branży wiele lat i jakoś dość dobrze się mam . Ale co tam! Niech każdy sobie gada co chce i ile chce . Wyrosłem z poważnej polemiki bo nigdy takiej nie było i nigdy nie będzie . Chyba , że weźmie się całe to towarzystwo za mordę / sorry za wulgaryzm Very Happy / i jasno określi wielkości produkcyjne , zasady produkcji czyli zakupu paszy i piskląt , płatności i jeszcze trochę innych rzeczy . Jak nie to takie kary finansowe , że bankructwo przy nich to kaszka manna albo byłka z masłem , albo (słowo zostało usunięte) Jasiu , albo .... Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 21:42 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 21:40 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:29 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeep napisał:
nie będę z tobą polemizował , tudzież prowadził dyskusji ,ponieważ tażasz się w zbyt wąskim brodziku intelektualnym.
GADAĆ

Wow!!!!!! Chciałeś zabłysnąć Ciapulu , a wyszło... jak zawsze Very Happy Odsyłam do słownika ortograficznego i zapoznania się z pisownią słowa cyt. "tażasz się " Very Happy Very Happy Very Happy Hi , hi jaki (słowo zostało usunięte)ek Very Happy Jak chciałeś żeby wyszło poetycko mogłeś odwołać się do twórczości np. Gogola lub bardziej finezyjnie Dostojewskiego . Jest taka piękna powieść o znamiennym tytule idealnie pasującym do Ciebie Very Happy Pa,pa.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 21:15 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy jak chcesz uczyć kultury na tym forum to zacznij od siebie , bo słowo ciapek użyte do określenia kolegi hodowcy jest wysoce nieeleganckie i obrażliwe .Można pisać słowa obelrzywe prosto z mostu , albo w zawoalowany sposób , Ty tak robisz, wszyscy teraz tą sytuacją w branży są mocno poirytowani i z byle powodu dochodzi do potyczek na forum , po co się drażnić ,wyciszać sytuację nie pisać bzdur , uczciwie się doinformowy6wać o cenach , pisanie na forum dla drobiarzy o ortografii i interpunkcji , wytykanie błędów w pisanych postach przez hodowców , to dla mnie przesada, czyżbyś w ten sposób chciał się dowartoścować.
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 21:09 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://finanse.wp.pl/kat,103194,wid,10551016,raportwiadomosc.html
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 21:00 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty kurko piszesz jak ja dziś sprzedaje po 2,80 przestań pieprzyć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jeep

PostWysłany: 20:50 Pią 7 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GADAĆ
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1737, 1738, 1739 ... 2105, 2106, 2107  Następny
Strona 1738 z 2107

Skocz do: