Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:26 Czw 15 Lis 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1738, 1739, 1740 ... 2104, 2105, 2106  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 13:55 Czw 6 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gboy napisał:
Wydawało mi sie ze ten topik jest o cenach drobiu, po co tak spamujecie tutaj?

Proszę bardzo - sląsk małopolska maks 2.80 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sasza307

PostWysłany: 13:09 Czw 6 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym forum są sami nauczyciele wielkogłowi - Medox , brojler kurzy . potraficie tylko sie wymądrzac i nic więcej,
Powrót do góry
gboy

PostWysłany: 10:56 Czw 6 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydawało mi sie ze ten topik jest o cenach drobiu, po co tak spamujecie tutaj?
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 10:50 Czw 6 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeep napisał:
A WIEDZY O RYNKU DROBIARSKIM MASZ TAK SAMO MAŁO , JAK MAŁO MASZ LAT.
A Ty masz za to mało wiedzy o internecie i pisaniu postów . Wyłącz Caps Locka bo pisanie dużymi literami oznacza , ża wrzeszczysz , krzyczysz .
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 09:06 Czw 6 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A WIEDZY O RYNKU DROBIARSKIM MASZ TAK SAMO MAŁO , JAK MAŁO MASZ LAT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jeep

PostWysłany: 09:01 Czw 6 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MEDOX -LUDZIE SIĘ WKU....JĄ BO MYŚLĄ ŻE JESTES NORMALNY, A TY MAŁO STABILNY EMOCJONALNIE ZNALAZŁES SOBIE HOBBY-WKUR....Ć INNYCH.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
medox

PostWysłany: 20:58 Sro 5 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing O to chodzi by podnosić ciśnienie,bez tego forum by zamarło Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 18:37 Sro 5 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Samsam Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Te, hodowca wylęgówki , nie naganiaj na wstawienia.Mało wam ,od chyba 1.5 roku albo więcej pisklęta po 1.20 non - stop.
Kury na ten tydzień w sroc , cena spada bo się tego wybić nie da.Jak ktoś sprzedaje w tym tygodniu i przyszłym tygodniu to licząc tydzień na przygotowanie obsadzi między 17 a 24 listopada. Kiedy będzie sprzedawał w/g ciebie jak tak obsadzi??????????Bo w/g mnie to terminy sprzedaży wypadną zaraz po Świętach i zaraz po Nowym Roku.Chyba ,że ty znasz jakąś inną matematykę.W naszych wylęgarniach na ten termin absolutna full opcja a paszarnie zastanawiają się jak rozwież paszę , żeby wszystkim przez święta starczyło, jak tylu będzie miało duże kury wtedy

Idąc Twoim tokiem myslenia : a tobie mało, kurczak w sklepie po 6-7 zł, to ty zarabiasz od kilkudziesięciu lat!!!
dla twojej wiadomości jajo wylęgowe kosztuje 0.62 PLN - pisklak jak sam napisałeś 1,2 - czy ja na nim zarabiam????????????????
ja na tym jaju mam tyle co ty na brojlerze- i jak bym mógł to też bym nie produkował, ale mój cykl produkcyjny trwa 60 tygodni, a nie jak Twój - 6tyg, więć nastepnym razem pomyśl zanim coś napiszesz bo i tak podnosiśż ciśnienie , zresztą nie tylko mi.
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 15:44 Sro 5 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubuskie 2,8 zł Crying or Very sad ubojnie zapchane po uszy,chociasz braki kurczaka nadal występują.
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 12:10 Sro 5 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie wszyscy co TATA MEDOX powie i tak rubcie, tylko ciekawe jak długo
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 10:15 Sro 5 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merc napisał:
A mi cis uroslo na 2.95netto Smile Ja i tak wstawie razem z Medoxem
A ta uśmiechnięta gęba to niby z tej ceny? Shocked Pasuje Ci 2,95? To przecież jałmuzna!
Powrót do góry
merc

PostWysłany: 10:04 Sro 5 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi cis uroslo na 2.95netto Smile Ja i tak wstawie razem z Medoxem
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:45 Sro 5 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samsam Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Te, hodowca wylęgówki , nie naganiaj na wstawienia.Mało wam ,od chyba 1.5 roku albo więcej pisklęta po 1.20 non - stop.
Kury na ten tydzień w sroc , cena spada bo się tego wybić nie da.Jak ktoś sprzedaje w tym tygodniu i przyszłym tygodniu to licząc tydzień na przygotowanie obsadzi między 17 a 24 listopada. Kiedy będzie sprzedawał w/g ciebie jak tak obsadzi??????????Bo w/g mnie to terminy sprzedaży wypadną zaraz po Świętach i zaraz po Nowym Roku.Chyba ,że ty znasz jakąś inną matematykę.W naszych wylęgarniach na ten termin absolutna full opcja a paszarnie zastanawiają się jak rozwież paszę , żeby wszystkim przez święta starczyło, jak tylu będzie miało duże kury wtedy
Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 07:56 Sro 5 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczak, właśnie podważyłeś wiarygodność wszech wiedzącego, oraz nader mądrego człowieka na tym forum !!!!!!!!!!!

Ja pytam się : Jak śmiałeś i kto upoważnił Cię do tego ?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Medox jest w pewnym sensie naszym proboszczem, słuchamy jego nauk i postępujemy zgodnie z nimi !!! To On nas prowadzi przez codzienne trudy tego interesu. Doradza, podpowiada kiedy wstawiać, mówi jaka cena będzie. Każdy ochoczo wchodzi w dział drobiarstwo jeśli zobaczy, że ostatni post należy do naszego Guru. A Ty w taki beszczelny sposób starasz się go oczernić. I tak nie wierzymy w to co napisałeś, mało tego POTĘPIAMY CIEBIE TY NIEWDZIĘCZNY !!!

Czy Ty nie wiesz, że nawet jeśli Medox nie ma racji to i tak ma rację ?????
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 22:12 Wto 4 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
misio napisał:
medox cenka nie spada tylko j.ebla na dzis 2,85 plus vat i nie chca brac.

I co ?? Pisał medox , że w tym tygodniu kurczaka tyle ,że nie do wybicia i cena spadnie to zmieszali mnie z błotem.A teraz co ?? Łyso wam?????
A wiecie dlaczego jest tyle kurczaka?????????????Bo ludzie tak ustawili rzuty ,żeby nie wyjść na święta tylko zaraz po (między świętami a Nowym Rokiem) i zaraz po Nowym Roku. Bo ci którzy teraz mają sprzedaż na taki termin właśnie będą obsadzać kurczaka Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Medox co ty za przeproszeniem p.i.e.r.d.o.l.i.s.z, liczyć nie umiesz?
ja produkuję jaja wylęgowe i powiem Ci tak: od 1,5 tyg jest nadmiar jaj na rynku, za to 2- 3 tyg temu było mnóstwo telefonów i olbrzymi popyt na jaja wylęgowe-- a wiesz dlaczego? bo wszyscy wstawiali na święta i i okres między świętami i nowym rokiem. Policz sobie- inkubacja jaj 21 dni , tucz ok 6 tyg- 42 dni- razem 63 dni lub jak kto woli 9 tyg, więc żeby wyskoczyć na święta trzeba było nałożyć jaja dokładnie ok 20 października (bardzo duże zapotrzebowania na jaja i olbrzymie nakłady)- wtedy wyskakujesz na 22-27 grudzień (licząc tucz 6-6.5 tyg). A od 1.5 tyg nawet 1 telefonu - i to my(reprodukcyjni) musimy szukać teraz kupującego. Więc powiem wam tak- na święta znowu będzie kurczaków do bólu - a po sylwestrze będzie brakować!!!
zresztą jak w tamtym roku!

Oczywiście możecie mi nie wierzyć, ale podzwońcie po znajomych hodowcach wylęgówki.
Więc jeśli już to zamawiajcie pisklaki już jutro!!
Powodzenia
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 18:10 Wto 4 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubuskie 2,9 zł,brak kurczaka Very Happy
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 10:07 Wto 4 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam te Wasze ataki na Alojza i odnoszę wrażenie ,że po ubojniach,wytwórniach i innych plagach nawiedzających drobiarstwo,w Waszych umysłach pojawiła się kolejna.Alojz!Obsesja!Niedługo na Alojza zwalicie brak ceny na kurę.Alojz jest na tym forum i będzie,będzie tak długo dopóki uzna to za stosowne.Alojz nie jest z Marsa.Skoro odwiedza to forum,to znaczy ,że w tej branży jest.A jeśli jest to ma interes w tym aby ona się rozwijała,a hodowcy z nią.Niestety moje komentarze nie są dla wszystkich zrozumiałe,i stąd te Wasze ataki.Przefiltrujcie je i zobaczcie ile w nich jest podpowiedzi co Alojza zdaniem należy zrobić aby było lepiej.Alojz nie ogranicza się do podania suchych cen z których mało wynika,Alojz szuka wędki dla drobiarzy.A Wy chcecie rybę....
CDN
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:46 Wto 4 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio napisał:

I co ?? Pisał medox , że w tym tygodniu kurczaka tyle ,że nie do wybicia i cena spadnie to zmieszali mnie z błotem.A teraz co ?? Łyso wam?????
A wiecie dlaczego jest tyle kurczaka?????????????Bo ludzie tak ustawili rzuty ,żeby nie wyjść na święta tylko zaraz po (między świętami a Nowym Rokiem) i zaraz po Nowym Roku. Bo ci którzy teraz mają sprzedaż na taki termin właśnie będą obsadzać kurczaka Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
marek5120

PostWysłany: 08:07 Wto 4 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni się z Tobą Kolego Kol zgadzam. Ten alojz to zwykły dziwak, znalazł się jakiś przemądrzały studencik. Nie mówię bo ja również studiuje, ale studia to jedno a praktyka to drugie i sądzę, że praktycy biją na głowę świeżo wykształconych, czego najwidoczniej alojz nie wie. Mnie też ten pajac się czepia na reprodukcji i tuczu gęsi. Proponuje go olać z góry na dół ciepłym moczem i niech spada!!! Pozdrawiam prawdziwych forumowiczów.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 23:02 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki za kilka ortograf i "zjedzonych" literek. Wink
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 22:46 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i przepraszam wszystkich forumowiczów za ten wpis. To jest polemika z Alojzem. Daję słowo honoru, że to mój ostatni koment.
Alojz. Z Twoich wisów wnioskuję, że jesteś wykształconym człowiekiem a ja? Może podstawówki nie skończyłem lecz mimo to znam podstawy rachunku różniczkowego, Teori względności, historii, mitologi, literatury...ekonomia również.Więcej mogę znaleźć w książkach, internecie. Znam się na kurczakach. Kiedy chorują, jak powinna wyglądać ich zdrowa kupa. Siedzę w tym 25 lat. Były czasy prosperity i załamania, nad i pod kreską, komuny i demokracji a ja jestem i jest mi dobrze i Ty nie będzisz mi mówił czy piszę jak człowiek czy skomlę jak ratler. To Ty się miotasz jak ptak w klatce gdyż boisz się tego co jest. Alojz- człowie wykształcony...Chroń nas Panie przed taką elitą. Forum bez Ciebie miało sens. Za dwa tygodnie zdaje i to moja ekonomia czy sprzedam po 3,5 czy po 2,5. Nadal twierdzę, że jesteś dupkiem bez jaj. Berbara, Kórka i inni przez Ciebie wyśmiewani i pouczani mają większe "jaja" niży Ty swoje zgniłki.
Medox- sorki. Jeżeli Ty to nie Glebek to jeszcze raz sorki.
Pismo pożegnalne z branżą? Nie. Nie mam wiele kurników. Nie mam kredytów ARiMR. Ja dam radę i normalnym kurnikarzom to życzę. Alojz- kup sobie od Glebka sznur. Jesteś pajacem i...dupkiem.
Pozdro Very Happy
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 21:59 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 21:32 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Znudziło mnie to forum. Żyłem bez PPR i niech dalej tak będzie. Very Happy
Mam nadzieję, że nikogo z Was bankructwo nie pochłonie sobie też tego życzę.
Jednak nadal twierdzę, że Alojz to dupek nie związany z branżą a jeżeli to handlarz to jego pierwszego wylicytują Laughing
Cześć

Szkoda,że opuszczają to forum tacy ludzie.
Jeszcze trochę zostaną tylko trzej nieomylni inteligentni wszystkowiedzący . Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:06 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
Kol,Barbara,Kurka złotopiórka.To do Was.Czytania ze zrozumieniem uczą już w szkole podstawowej.A ratlerek szczeka bez szkoły. Efekty Waszego jazgotu widać.Kumacie?
jesteś żałosnym dupkiem pisaliśmy ci już?
Powrót do góry
marek5120

PostWysłany: 20:06 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę alojz, że nie tylko mnie obrażasz, ale innych również.
Kiedy sobie dasz spokój…?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1738, 1739, 1740 ... 2104, 2105, 2106  Następny
Strona 1739 z 2106

Skocz do: