Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:57 Sob 14 Gru 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1738, 1739, 1740 ... 2230, 2231, 2232  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samsam

PostWysłany: 16:48 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Re: różnice Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Moje wróżby się nie sprawdziły?????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Przecież ja od 3 miesięcy nic innego nie pisałem...........

Mała poprawka: Nie od 3 miesięcy, tylko od paru lat, niezależnie od pory roku straszysz, że cena spadnie, a jak faktycznie spadnie to skaczesz i podniecasz się jak gówniarz, że miałeś rację. Swoim zachowaniem, przypominasz mi prezesa jednej z ubojni - na każdym spotkaniu straszył, że będzie źle, że cena spadnie, bo import, bo świnia tanieje, a to to, a to tamto....

Kiedyś zadałem Ci pytanie: Wiesz co to jest pycha ? Nie pamiętam żebyś odpowiedział na nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janek R.

PostWysłany: 14:00 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: tabelka i święta Odpowiedz z cytatem

tabelka nakurczakach znowu zwycięska:
5 : 0 dla zielonych

jak do Was ktoś zadzwoni z niską ceną podajcie mu adres:

www.mojekurczaki.pl

NIE SPRZEDAWAĆ za tanio !!!
Ubojnie na Południu już pękają.

Święta idą, Święta...
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 12:10 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

A może Medox jest przedstawicielem ubojnistów a nie drobiarzy? Czasami to jego pisanie wprowadza zamęt zamiast rzeczowej wymiany zdań. Gdyby trzeba było "otworzyć przyłbice" to pewnie o połowę mniej byłoby głupich wpisów.

Małopolska 3.00 brutto i idzie w górę.
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 11:48 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
2.50brutto
CHłopie obyś tyle dostał tego ci życze (za twoje krakanie)
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 10:19 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Drogi pióro radzę wsiąść w mkaes i udać się do dużego miasta.Tam na głównej ulicy urzędują cyganki.Dasz w łapę tauzena i usłyszysz wróżbę od specjalistki nie od jakiegoś tam medoxa który wróży z głowy czyli z niczego.Zapewniam cię pióro,że nawet gdybyś miał podróżować pięć godzin w jedną stronę to i tak się opłaci.Świętokrzyskie 3.0brutto.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 09:52 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj medox nie masz kur to nie mąć ,2,50 to może będzie jak będziesz zdawał .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:29 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2.50brutto
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 08:44 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech ktoś wywróży jaka cena będzie za tydzień!mowicie o brakach i o telefonach z ubojni a tu cały czas cieniutko
Powrót do góry
darek001

PostWysłany: 21:20 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj wstawiałem pisklaki wylęgarnia wydzwaniała chcieli upchnąć wjęcej chyba mają nadwyżki może obsady faktycznie są mniejsze a jak nie to grom wie o co chodzi
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 20:49 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeślo chodzi o EKO DRÓB to akurat biją swoje kury 200 tyś sztuk i dlatego mają nasze głęboko w d..... Dokładnie to samo jest w Tomicach Brado 2 ma nowego udziałowca dużego hodowcę Pana F. Oni też biją teraz swoje kury dlatego nie będa na chwilę od nas brali. Ale zaraz wybija swoje kurniki i będą musiały kupić od nas ale wtedy dowiedzą się po ile jest kurczak na południu i niech nie myślą że będzie 2 z przodu. Wyprostujemy im myślenie.
Dlatego apel do hodowców oddawajcie do innych ubojni bo te dwie mają swój surowiec i celowo zaniżają cenę na 2,6. Inni już zaczynają mocno szukać kurczaków.
Pozdrawiam wytrwałych hodowców
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:27 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Re: różnice Odpowiedz z cytatem

Janek R. napisał:
baca60 napisał:
To małżeństwo EKO-BRADO to jak dwie papuszki ble.. ble...ble...2,.60...2,60 2,60.....ale od jutra jedno ZDRADZA na 100% Laughing Laughing Laughing

To jest zwykłe OSZUSTWO i ZŁODZIEJSTWO. Nie może być tak, że na Kaszubach można płacić 2,95 a na południu 2,6. To jest kilkanaście procent różnicy. Od jutra powitajcie ich słowami "WITAM PANA OSZUSTA". Tabelka na kurczakach tym razem przyda się Wam na poparcie tej tezy.

PS. MEDOX k..wa, o tym coś napisz a nie cicho siedzisz bo ci się wróżby nie sprawdziły !

Moje wróżby się nie sprawdziły?????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Przecież ja od 3 miesięcy nic innego nie pisałem ,jak to ,że zmoczycie w drugiej połowie listopada d.up.ę aż miło, a potem wstawicie w grudniu, wyjdziecie w styczniu (bo 2 razy była cena wtedy) i zmoczycie jeszcze bardziej.Ty czytasz to forum w ogóle?A to że ktokolwiek , nawet jedna osoba zmniejszyła obsadę, nawet o sztukę możecie sobie między bajki włożyć, a przekonacie się w styczniu co się będzie działo.
A O Tomicach pisałem przecież ,że ci co oddawali po 2.6 netto wygrali konkurs ''Kto sprzeda taniej''.
O czym mam więcej pisać , jakbyście nie wkładali jak debile i nie zwiększyli produkcji i towaru brakowałoby na rynku, to żadne zmowy by nie pomogły.Nikt by się z nikim nie zmawiał bo ubojnie chciałyby surowiec i musiały by go mieć podkupując jedna drugiej i podnosząc cenę i kropka.Nie ma wtedy innego wyjścia.Więc zamiast pisać bajki dla 5 letnich dzieci zmniejszcie produkcję.Braknie towaru i nikt się z nikim nie będzie mógł zmówić.Proste jak budowa cepa,ale dla większości za trudne od wieeeeelu lat
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 19:41 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pożyczają oczywiście a potem sobie "oddawają" kosztem hodowców Cool Cool Cool
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 19:31 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ppr.pl/semadmin/zasoby/File/xls/Przemysl%20miesny/lista%20zakladow/71_118.xls

czy ktoś może podać aktualną listę ubojni? .....które się zmawiają ???
a wiecie że ubojnie "porzyczają" sobie towar ubity??? Cool Cool Cool
To jest tak : " Stach k.wa ja dziś ściemniam że mam 2,65 ale nie kupuję a ty daj sygnał na rynek że 2,6 netto to wybawienie i możesz wżiąś....te kurniki.. no i jutro do mnie zadzwonią a le wisz ja powiem że pojutrze sie zdzwonimy i ty kupisz po 2,5 bez bajery , no i ja poczebuje 500 pojemników ... damy im rade Stachu to gupie chłopy som... Cool Cool Cool

No takie scenariusze się pisze w ubojniach chłopaki powaga !!!
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 19:11 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: różnice Odpowiedz z cytatem

baca60 napisał:
To małżeństwo EKO-BRADO to jak dwie papuszki ble.. ble...ble...2,.60...2,60 2,60.....ale od jutra jedno ZDRADZA na 100% Laughing Laughing Laughing

To jest zwykłe OSZUSTWO i ZŁODZIEJSTWO. Nie może być tak, że na Kaszubach można płacić 2,95 a na południu 2,6. To jest kilkanaście procent różnicy. Od jutra powitajcie ich słowami "WITAM PANA OSZUSTA". Tabelka na kurczakach tym razem przyda się Wam na poparcie tej tezy.

PS. MEDOX k..wa, o tym coś napisz a nie cicho siedzisz bo ci się wróżby nie sprawdziły !
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 18:44 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 16:17 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Re: Święta Odpowiedz z cytatem

Janek R. napisał:
w tabelce dziś skromne 2:0 dla zielonych...
ale nie od razu Kraków zbudowano...
na Kaszubach realnie 2,95 - 3,00 netto
NIE SPRZEDAWAĆ na południu poniżej 2,9 netto...
Święta idą, Święta ...

Ciężko w Małopolsce dziś o wyżej niż 2,8 netto bo tu jest bardzo silna zmowa cenowa pomiędzy ubojniami. Cwaniaki są ciągle ze sobą na telefonie jak się z jednym nie dogadasz to drógi i trzeci już wie ,że będziesz do niego dzwonił. Ja dzisiaj sprzedaję po 2,8 i myślę ,że na poniedziałek nie ma się co umawiać niżej niż 2,9-3 netto. Chociaż są tacy jak Eko-drób i Brado2 którym się wydaje ,że Hodowcy to skończeni idioci i upierają się przy cenie 2,6- nie oddawajcie po tej cenie "walić ich" to momentalnie sytuacja się zmieni w całej Małopolsce bo układ zaczyna pękać.
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 14:52 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Święta Odpowiedz z cytatem

w tabelce dziś skromne 2:0 dla zielonych...
ale nie od razu Kraków zbudowano...
na Kaszubach realnie 2,95 - 3,00 netto
NIE SPRZEDAWAĆ na południu poniżej 2,9 netto...
Święta idą, Święta ...
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 12:54 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście coś sie zaczyna dziać w dobrą stronę - w Małopolsce jeszcze ubojnie mówią o 2,65 - 2,7 ale pocichu już same proponuja większą cenę i jest zainteresowanie coraz większe.
Spoko idą Święta
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 12:38 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zaczął negocjacje od 3,30 netto , duże zakłady wiedzą że zarobią na świętach i nie będzie żadnych promocji w marketach , teraz wszystko w naszych rękach Cool
Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 12:13 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Medox-pajacu, nie po nosie Ci, że Twoje pseudo przepowiednie nie sprawdzają się ?
Kiedy Ty otrząśniesz się i zobaczysz jakiego błazna z siebie robisz pisząc.....ech......
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 11:55 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No już dzwonią , dzwonią uprasza się hodowców o traktowanie ubojni poważnie i nie oferowanie zbyt taniego żywca drobiowego Laughing Laughing Laughing Cool Cool Cool Cool
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 10:40 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duże zainteresowanie w Małopolsce.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:16 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD napisał:
Właśnie dostałem gazetke krakowskiego makro,ceny brutto za 1 kg to: :lol:filet z kurczaka 14.20, podudzie z kurczaka 8.02, skrzydła z kurczaka 6.17, kurczak rosolowy - tacka 7.20. Myślę że wzroct ceny żywca o 0.50-0.90 zł to kwestia 2 do 3 dni, ciągnąć ceny puki się da. Laughing Very Happy Zobaczycie jak dzisiaj się zazieleni na tabelce. Laughing Very Happy

ZaŁóż se sklep zamiast budowac następną budę.Kupisz fileta z Brazylii po 7zł , rozmrozisz sprzedaż po 14.Nie udusi się nie zdechnie.
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 09:18 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam u nas w lubuskim tez ruch spory i juz mozna dostac 2 90 netto
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 08:55 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dostałem gazetke krakowskiego makro,ceny brutto za 1 kg to: :lol:filet z kurczaka 14.20, podudzie z kurczaka 8.02, skrzydła z kurczaka 6.17, kurczak rosolowy - tacka 7.20. Myślę że wzroct ceny żywca o 0.50-0.90 zł to kwestia 2 do 3 dni, ciągnąć ceny puki się da. Laughing Very Happy Zobaczycie jak dzisiaj się zazieleni na tabelce. Laughing Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1738, 1739, 1740 ... 2230, 2231, 2232  Następny
Strona 1739 z 2232

Skocz do: