Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:49 Sro 23 Paź 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1743, 1744, 1745 ... 2211, 2212, 2213  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sasza307

PostWysłany: 21:17 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam na dzień dzisiejszy grożi nam dokładka ,negocjowac cene paszy tylko to nam pozostało.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukasz111

PostWysłany: 19:43 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox i jego pierdy..............tego nie da się już czytac.Czy jest tu jakiś moderator????
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 19:31 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paktofonikas napisał:
Jizin z bazin napisał:
oj czy jeszcze ktoś poważnie bierze gościa który pisze na forum WY PRZESTAŃCIE HODOWAĆ a ja siębędę z was śmiał??????

Chyba tylko on sam

To jest debil jeśli myśli, że ktoś uważa, że jest hodowcą, który hodowca cieszy się jak cena spada ? Który normalny hodowca pisze przestańcie wstawiać.......zamknijcie budy. I wszystko "WY", nie Medox.
Jak cena jest wysoka to Medox siedzi cicho i czasami lakonicznie poda cenę o jakiej wie, (bo nigdy wprost nie napisał do kogo odstawił ptaki). A tylko jak cena zaczyna spadać, automatycznie uaktywnia się i pisze po kilka postów dziennie, a nie mówiłem, ale jesteście dymani i te buźki, których nie potrafi wklejać, itd...

Albo te głupie jego przewidywania. W czerwcu, jak cena była ok. 4 zł pisze, że uważajcie, bo cena spadnie.......jakby koś nie wiedział, że spadnie Laughing

Kojarzy mi się z osobą nieudacznika życiowego, któremu nie powiodło się w życiu i cieszy się jak komuś nie idzie.....ale.....tyle jego.

(nie wiem po co zmarnowałem tyle czasu na ten post o tym idiocie)
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:28 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigant-ty jesteś hodowca z krwi i kości.Już wyczułeś dla siebie niszę rynkową Laughing Laughing Już poczułeś , że jak przybędzie ludzi na świecie to ty możesz dobudować kilka bud Laughing Laughing Otóż powiem Ci ,że możesz to zrobić już dziś, bo już dziś umiera na świecie w wielu krajach masę ludzi właśnie z głodu.Problem polega na tym,że dzieje się tak bo i tu niestety brutalna prawda nie mają kasy ,żeby kupić produkt który nazywa się jedzenie,więc musisz to co wyprodukujesz rozdać.Ale produkcję pod takim kątem możesz zwiększyć i popyt się znajdzie.Tyle,że nie będzie z tego pieniędzy.I ten problem będzie się pogłebiał.A pomysłem jest nauczyć produkować żywność ekstremalnie biedne i zacofane kraje.Dlatego musi nastąpić tam wzrost produkcji żywności.Bo jakoś widzisz mamy nieraz klęskę urodzaju , ekstremalnie niskie ceny zbóż itp unia dopłaca ,żeby to jakoś powiązać,a z drugiej strony umierają z głodu ludzie.Ale oni musieliby dostać żywność za darmo a na to nie ma chętnych.Więc taniej będzie nauczyć ich produkować żywność.
Osobiście chętnie zaangażowałbym się w akcję rozdania takim ludziom np mięsa drobiowego.Zrobiłbym to bardzo chętnie zamiast np podatku na promocję mięsa , która to promocja wygląda tak ,że wchodzi do nas Brazylia za grosze bez żadnych norm
501 odpowiedziała ci krótko Kaja, a ja mówiłem milion razy o tym już
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 19:11 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jedz z łęcin tych zielonych "owoców" jedz gotowane bulwy ...uwaźaj nie przytzwyczajaj się bo jak wystąpi choroba to ci naród wyginie ...
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 19:06 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glebek napisał:
Ile to wiekow jeszcze musi uplynac aby chamstwo sie ucywilizowalo, jaki koszt jeszcze finansowy nalezy poniesc, aby wyedukowac wies????
Mieliscie juz chamy zloty rog - i przez wasza glupote, przez wasze wieczne klotnie, wymadrzanie sie przed sasiadami, przez wasze zadufanie w sobie, byliscie - jestescie - bedziecie tylko glupimi chlopkami od gooownianej roboty.
Dlatego wykrzesajcie z siebie choc odrobine rozumu, stancie w kolejce po SZNURY.

oj glebek widzę kryzys ... weż dla ratowania rodziny ziemniaka ..przekrój na pół wsadz w ziemię na jesien będziesz miał jadło ...bulwy z tego wyrosną ..ugotuj...przeżyjesz jaliś czas .. a póżniej poszukaj pracy ......
Powrót do góry
glebek

PostWysłany: 19:00 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile to wiekow jeszcze musi uplynac aby chamstwo sie ucywilizowalo, jaki koszt jeszcze finansowy nalezy poniesc, aby wyedukowac wies????
Mieliscie juz chamy zloty rog - i przez wasza glupote, przez wasze wieczne klotnie, wymadrzanie sie przed sasiadami, przez wasze zadufanie w sobie, byliscie - jestescie - bedziecie tylko glupimi chlopkami od gooownianej roboty.
Dlatego wykrzesajcie z siebie choc odrobine rozumu, stancie w kolejce po SZNURY.
Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 17:13 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jizin z bazin napisał:
oj czy jeszcze ktoś poważnie bierze gościa który pisze na forum WY PRZESTAŃCIE HODOWAĆ a ja siębędę z was śmiał??????

Chyba tylko on sam
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 16:17 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
medox napisał:
Oby byli jacyś normalni,ale chyba jest ich ułamek procenta.Reszta jest na kontraktacji dla upośledzonych umysłowo w stopniu znacznym Laughing Laughing Jak na wolnym 4 netto to kontraktacja 3.4 netto , jak na wolnym 3.10netto to kontraktacja 3.17 netto Laughing Zlikwidować połowę bud ,ale będą was dymać bez końca Laughing Laughing

Trzeba zlikwidować więcej niż połowę bud bo, cytuję :
Po 2020 r. Polska zacznie się szybko starzeć i wyludniać. W 2050 r. będzie nas tylko 32 miliony i będziemy dziewiątym najstarszym krajem świata

To już za 10lat , wasze budy nie zdążą na siebie zarobić , a popyt może mocno spadać tak ,że cena może być nieszczególna, a to jeszcze wydłuży okres zwrotu z jednej budy Laughing Laughing

no to się zabieraj stąd i weź do grobu połowę przedszkoli i pociągów i sklepików osiedlowych i wesołych miasteczekc i jak już cię zakopią to powiedz wszystkim firmom pogrzebowym że po twoim pogrzebie to na bank zbankrutują bo nie będą mieli kogo chować !!!! acha żyj nam sto lat !!! i bądz zdrów życzę ci wiecznego zdrowia ...poważnie chłopie bo jesteśprześmieszny.. oj czy jeszcze ktoś poważnie bierze gościa który pisze na forum WY PRZESTAŃCIE HODOWAĆ a ja siębędę z was śmiał??????
Powrót do góry
Kaja58

PostWysłany: 16:06 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Do 501.
Może dorzucę swoje skromne zdanie odnośnie tego co napisałeś.
Na wolnym rynku jest ok 50% hodowców i to dzięki nim wlaśnie cena na nasz drób czasami jest opłacalna.Wiem to gdyż sama byłam kiedyś w kontraktacji i dopiero wtedy jak ludzie zaczynali się wykruszać na tzw wolny rynek podniesiono nam cenę na 2 cykle niektórym na 3(w zależności od tego jak kto był zorientowany).W kontraktacji z dużymi zakładami hodowca ma przysłowiowe nic.
Duże ubojnie istnieją bo łatwo im ustalać cenę między sobą tak aby było dla nich najkorzystniej.Hodowca ma mieć nie za dużo,wtedy będzie myślał tylko jak zaspokoić podstawowe potrzeby.Najlepiej jakby wstawiał co 8 tyg cały rok.
Kontraktacja jak najbardziej ale na zdrowych zasadach :czyli ubojnia ,wytwórnia pasz producent piskląt i hodowca ustalają jakieś zdrowe zasady i się tego trzymają.Do tego niestety hodowcy muszą mówić jednym głosem.Jeden patyczek złamać można bez wysiłku ale z wiązką patyczków nie tak łatwo.
Medox w sposób jaki to robi chce to całe nasze towarzystwo obudzić.Różne są sposoby dawania do myślenia.
Powrót do góry
drobiofan

PostWysłany: 14:46 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co? To ja już wolę wywody Beatki z kurczaków niż madrości medoxa. Ona sie reklamuje, ale przynajmniej o cenach pisze. A medox? Pierdzieli i tyle. Żenada.
Powrót do góry
501

PostWysłany: 14:42 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do Medoxa.
Jaki jest w Polsce procent hodowców na wolnym rynku?
Czy hodowla ma być oparta tylko na wolnym rynku?
Dlaczego przez tyle lat istnieją duże ubojnie?
Jak widzisz przyszłość naszego rynku jeżeli Twoim zdaniem hodowcy powinni dać sobie spokój z kontraktacją?
Za wyczerpującą odpowiedź z góry dziękuję.
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 12:34 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Po 2020 r. Polska zacznie się szybko starzeć i wyludniać. W 2050 r. będzie nas tylko 32 miliony i będziemy dziewiątym najstarszym krajem świata

To już za 10lat , wasze budy nie zdążą na siebie zarobić , a popyt może mocno spadać tak ,że cena może być nieszczególna, a to jeszcze wydłuży okres zwrotu z jednej budy Laughing Laughing

Jak ma się prognozowany przez Medoxa spadający popyt do tego artykułu....... http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,FAO-produkcja-zywnosci-musi-wzrosnac-o-70,wid,11587245,wiadomosc.html?ticaid=18ea5 To chyba tylko on sam wie.
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 12:17 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hodowca broilerow napisał:
medox....to ja juz wiem skad masz taka duza ilosc postow....bo ty piszesz jeden post ..a potem sam sobie kilka razy odpowiadasz na ten post...dobre.. Shocked
a tak nawiasem mowiac co to jest ulamek procenta..??? Sad ...bo ja prosty chlop....nie kumaty

co robi czlowiek , który nie ma już nic do powiedzenia : cytuje sam siebie. już tak zapętlił się w swoich wywodach że nie wie co mówi , gdzie jest i dlaczego... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hodowca broilerow

PostWysłany: 11:32 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox....to ja juz wiem skad masz taka duza ilosc postow....bo ty piszesz jeden post ..a potem sam sobie kilka razy odpowiadasz na ten post...dobre.. Shocked
a tak nawiasem mowiac co to jest ulamek procenta..??? Sad ...bo ja prosty chlop....nie kumaty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pepo

PostWysłany: 11:27 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka cena w wielkopolsce ?
Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 10:21 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam !

Wy tutaj o sznurach i starzeniu się społeczeństwa, a ja mam dla Was 2 nowe ubojnie ! Very Happy

Na liście pojawiły się:
- Foksdrob - Kajetanów, woj. świętokrzyskie
- Smolarek - Pawłówko, woj. wielkopolskie (zła passa tego regionu w końcu przełamana!)

W sumie na www.mojekurczaki.pl ceny z 16 ubojni z terenu 11 województw !

Pozdrawiam

Beata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
medox

PostWysłany: 09:18 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Oby byli jacyś normalni,ale chyba jest ich ułamek procenta.Reszta jest na kontraktacji dla upośledzonych umysłowo w stopniu znacznym Laughing Laughing Jak na wolnym 4 netto to kontraktacja 3.4 netto , jak na wolnym 3.10netto to kontraktacja 3.17 netto Laughing Zlikwidować połowę bud ,ale będą was dymać bez końca Laughing Laughing

Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 08:34 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glebek napisał:
Evil or Very Mad Jest podaz - jest biznes to znowu jestem - SZNURY, PIEKNE SZNURY, RECZNIE ROBIONE, DOPASOWANIE I MIARA NA MIEJSCU, Evil or Very Mad Twisted Evil
kTO SIE NIE ZALAPAL W POPRZEDNIM SEZONIE MA SZANSE TERAZ (ILOSC TOWARU W MAGAZYNIE OGRANICZONA - DECYDUJE KOLEJNOSC ZGLOSZEN) - Oczywiscie oferta dla medrka Bojola nadal aktualna, piekne mocne sznurki dla calej rodzinki za 50% ceny, po starej znajomosci)

Lecz sie głąbie.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:26 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam literówka się wkradła, miało być w ostatnim zdaniu - Zlikwidować połowę bud albo będą was dymać bez końca Laughing Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:23 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 07:48 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z czego się pajace cieszycie? wśród debili co mają po 15 obiektów są tacy co prowadzą normalną produkcje . mam nadzieję że na was pożniej inni będa krecic
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:35 Pon 12 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 20:42 Pon 12 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam prosze o dokonywania zamówień na stronie www sznur.pl tylko powoli asz zadąże kręcic.
Powrót do góry
Kikal

PostWysłany: 20:10 Pon 12 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glebek napisał:
Evil or Very Mad Jest podaz - jest biznes to znowu jestem - SZNURY, PIEKNE SZNURY, RECZNIE ROBIONE, DOPASOWANIE I MIARA NA MIEJSCU, Evil or Very Mad Twisted Evil
kTO SIE NIE ZALAPAL W POPRZEDNIM SEZONIE MA SZANSE TERAZ (ILOSC TOWARU W MAGAZYNIE OGRANICZONA - DECYDUJE KOLEJNOSC ZGLOSZEN) - Oczywiscie oferta dla medrka Bojola nadal aktualna, piekne mocne sznurki dla calej rodzinki za 50% ceny, po starej znajomosci)

Zacznij od Siebie i swojej rodziny ...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1743, 1744, 1745 ... 2211, 2212, 2213  Następny
Strona 1744 z 2213

Skocz do: