Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam dzis macie cenki?

 

u mnie dzisiejsza dostawa grosz niżej L0,28

Pogratulować ceny .....

 

P.S.

Ceny bez zmian

 

1A 0.3-0.32

1B 0.25

Duże jajko schodzi po takich cenach, że nawet ich nie piszę, bo i tak nie uwierzycie.

 

Jajko schodzi na bieżąco. Magazyn pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie czekam na polepszenie sytuacji bo jak narazie ceny jaj nie są na najwyższym poziomie jak u mnie na Podlasiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L-28 gr.dzisiejsza dostawa.kujawsko-pomorskie yoyo.tutaj po tyle można kupic.podzwon sobie. nie będę ci pisał skąd kupuje chyba nie myślisz ze ktos na forum ci napisze z kad kupuje.cena ogólnie dobra dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-28 gr.dzisiejsza dostawa.kujawsko-pomorskie yoyo.tutaj po tyle można kupic.podzwon sobie. nie będę ci pisał skąd kupuje chyba nie myślisz ze ktos na forum ci napisze z kad kupuje.cena ogólnie dobra dla wszystkich

 

 

Yoyo ogólnie zawsze podaje ceny sensowne i o ile ma dużego jajka mało to może sprzedawać po 0,30-0,32 1A bo sam płaciłem 0,30 -0,29 i mam nadzieje ze cena na tym poziomie się ustabilizuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-28 gr.dzisiejsza dostawa.kujawsko-pomorskie yoyo.tutaj po tyle można kupic.podzwon sobie. nie będę ci pisał skąd kupuje chyba nie myślisz ze ktos na forum ci napisze z kad kupuje.cena ogólnie dobra dla wszystkich

 

 

ja tam mogę podać dane dostawcy , za jego zgodą , ale myślę że skoczkom policzy inaczej , zresztą sam chętnie sprzedam po 0,29 z 20 palet to wkońcu 1800 zł do przodu każdy potrafi liczyć , a cena faktycznie dobra dla wszystkich i Yoyo czy Cyna nie stękać bo może być tylko gorzej

ps. kurniki stawią na potegę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A - po 0,28 to już mam i chętnie kupię po 0,27 gr.

Fakt, że cena dużego jaja pomału spada, ale spada.

1B - dostępne za 0,23 gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] Yoyo czy Cyna nie stękać bo może być tylko gorzej

ps. kurniki stawią na potegę

Póki co to stękasz tylko Ty, że Ci drogo.

Mi taka cena pasuje.

 

P.S.

A niech stawiają. Zobaczymy, kto następny z dużych producentów padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-28 gr.dzisiejsza dostawa.kujawsko-pomorskie yoyo.tutaj po tyle można kupic.podzwon sobie. nie będę ci pisał skąd kupuje chyba nie myślisz ze ktos na forum ci napisze z kad kupuje.cena ogólnie dobra dla wszystkich

 

 

ja tam mogę podać dane dostawcy , za jego zgodą , ale myślę że skoczkom policzy inaczej , zresztą sam chętnie sprzedam po 0,29 z 20 palet to wkońcu 1800 zł do przodu każdy potrafi liczyć , a cena faktycznie dobra dla wszystkich i Yoyo czy Cyna nie stękać bo może być tylko gorzej

ps. kurniki stawią na potegę

 

O tych nowych kurnikach to ja już słyszę od 10 lat, wiec nie strasz bo nikt już się tego nie boi

 

Ceny

 

L - 30-32gr

M -25-27gr

 

Dużych jaj brak i ceny z kosmosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L 0,30-31 netto

M 0.23-24

 

ale słyszałem że chcą kupować M po 0,21 tylko że nikt nie chce sprzedawać w takich cenach

po za tym jaja jest na styk nie słuchać głupot że ktoś się kisi z towarem.

wszystko schodzi na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydz. L spadnie do 0.26 bo wysyłanie juz za nasze granice niechce, i tylko przepychanie w tym tygodniu jest ale oby nie dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Handlarzyki się kręcą wiercą bo spadli z zarobku 5-6 a nawet 10 gr z jaja jak mi jeden opowiadał , handel idzie magazyny na zero poszukiwania grubego jaja , tylko co M-ki jest trochę ale idzie na eksport więc spokojnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się sadzicie na kurnikach z ceną na duży hurt a za plecami wozicie po palecie 5 groszy taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co się sadzicie na kurnikach z ceną na duży hurt a za plecami wozicie po palecie 5 groszy taniej.

 

Zwykła strategia... Krótko siedzę w jajach ale zawsze słyszę, że magazyny puste. Stąd właśnie upychanie pojedynczych palet po detalach i bazarkach. Jak się stanie oczywistym fakt, że cena jaja spadła wówczas hurt uzyska dobrą cenę a "jest cenaniemaceny" na chwilę ochłonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co się sadzicie na kurnikach z ceną na duży hurt a za plecami wozicie po palecie 5 groszy taniej.

 

Zwykła strategia... Krótko siedzę w jajach ale zawsze słyszę, że magazyny puste. Stąd właśnie upychanie pojedynczych palet po detalach i bazarkach. Jak się stanie oczywistym fakt, że cena jaja spadła wówczas hurt uzyska dobrą cenę a "jest cenaniemaceny" na chwilę ochłonie.

O czym Wy kurcze piszecie ? Jaka strategia ? Czy was całkowicie pokręciło ?

Normalnie jest tak, że im większy hurtownik, tym mniej płaci za jajko.

Np.:

Bierze tira- płaci za eMke 024,

bierze 5 palet - płaci 0,26

bierze paletę - płaci 0,28

wiozę osobiście do cukierni - liczę po 0,30

 

Tak to mniej więcej wygląda. I to chyba nie tylko u mnie.

Jest to tak oczywiste, że chyba nie wymaga komentarza. A Wasze pisanie teorii spiskowych jest co najmniej śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...