Skocz do zawartości
Gość

Czarna lista ubojni

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to takie trudne dokopać się do Twoich postów (zwłaszcza że jest ich zaledwie 25) i nie trzeba pół dnia ślęczeć na forum aby je wydłubać. Wystarczy jedno kliknięcie i w sekundę wszystkie się wyświetlą.

Proponowałbym nie pluć na użytkowników, którzy coś na tym forum znaczą, podejrzewam że Brojler jest dużo bardziej doświadczonym hodowcą (aby nie pisać lepszym bo nie moja rola oceniać innych wolę siebie ocenić) o czym świadczy większość Jego postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, siedzę na tym forum krócej, ale to nie znaczy, że w hodowli jestem krótko. Przejrzałam parę postów Brojlera i nie tylko mnie opluwa.

Jaro80038 to on zaczął ataki personalne na moją osobę, a nie ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów Brojlera Kurzego:

 

"Ty jesteś po prostu psychiczny!!!! Co Ty wiesz co wymyśliła Federacja??? Człowieku Ty sie lecz na nogi bo na głowę już za późno . "

 

"Medox ,a ja kiedyś miałem Ciebie za mądrego człowieka Embarassed Dałem się nabrać i jest mi wstyd . Ty po prostu jesteś głupi Exclamation zadufany gnojek , który uważa , że ma patent na uzdrowienie branży ."

 

"Kur.wa jak mam z nim gadać,jak pisze ,że jak początkiem marca będzie wysyp to mnie z.ajebie ,a ja o początku marca słowa nie pisałem

Ja nie wiem czy wy po.jebani ,czy czytać nie umiecie,czy nie wieci ..."

 

"Myślisz , że jest aż tak cwany Question Shocked czyt. głupi ?"

 

"Radas piszesz rozsądnie , ale liczysz jak analfabeta ."

 

"2002 - W przeciwieństwie do ciebie to ja w ogóle mam mózg Smile"

 

Nie będę dalej cytować tego pana, bo jest on nad wyraz wulgarny. Opluwa ludzi, a inni jeszcze go za to popierają. Skoro tak wygląda to forum, to nie warto na nim pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat post z wulgaryzmami nie jest mojego autorstwa więc bądź łaskaw/a/ pisać prawdę i nie wyciagać słów z kontekstu zdań. A spór miałem tylko z Medoxem wiec to opluwanie innych to rownież twoja konfabulacja .

No i już - jak dla mnie to temat zakończony .

A gdybyś jednak chciał/a/ nam udowodnić , że wymienione ubojnie są takie be proszę zamieścić scany wz-tek i faktur . Jezeli nie to po prostu zamilknij i nic wiecej już nie pisz . Ja dla potwierdzenia jakie są różnice wagowe mogę zamieścić wz-ki i faktury . I to jest dowód . Pisanie tak BTW bez potwierdzenia źle o tobie świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co piszecie to wszystko h.uj w porownaniu jak kradnie res-drob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie wkurzają oszuści co na samochodzie okradają nas bez skrupułów czy kury po 3,50 czy po 4,00. Warze na wadze elektronicznej a kwit z ubojni jest mniejszy o 400 -600 kg. I co ???bo my nie mamy co robić tylko pilnować całą noc na ubojni ? Co wy na to?? Czy stosował ktoś kiedyś w-z i podpis kierowcy ?? czy to na ubojniach akceptowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze jadę ze swoimi kurami i nie mam pretensji. A jak komuś się nie chce dopilnować to i kradną 600kg x 4zł =2400zł niezła pensja może się opłaca jednak jechać a nie narzekać. No chyba że ktoś ma tyle kurników że nie jest w stanie tyle jeździć(to ma z czego dokładać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co kto wie o panach Kulinskich ze skarzyska?

 

już po wszystkim za duzo pili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wipasz oferuje teraz kontraktację na 3 sposoby rozliczania ceny.

1. Cena zarządu (zwykły kontrakt)

2. Cena tuszki wg ceny ministerstwa x 0.66 = cena żywca

3. Cena wolnorynkowa w gwarancją odbioru oparta o portal cenyrolnicze.pl

Podpisują na 5 rzutów.

Czy ktoś współpracuje z Wipaszem na takich umowach?

Jak wygląda współpraca?

Wypłacają na czas?

Od razu mówię że składy ważę u siebie minus 2% z wagi i poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...