Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:37 Pią 25 Wrz 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1747, 1748, 1749 ... 2433, 2434, 2435  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sasza307

PostWysłany: 20:48 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj widze ze pooddajecie te mercedesy i białe koszule tez niebędą modne.
no ale pazernosc niezna granic Laughing cena na taki poziomie utrzyma sie do końca roku , medox to potwierdzi . to juz koniec hossy łapacze będą więcej zarabiac niż choowcy.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 20:17 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coco napisał:
Wyobraźmy sobie odwrotną sytuacje że to u nas w Polsce wykryto taki syf jak w Niemczech , kto by nam pozwolił na sprzedaż ??? . Niema co się cieszyć z większych cen bo to mało prawdopodobne by się utrzymały . Do boju !!!!!!!!!
no nie mam takiego wózka Very Happy
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 19:55 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8-obcy pasazer nostromo napisał:
baca60 napisał:
medox napisał:
Nikt cie nie zmusi,hodowcy mają to po prostu we krwi Laughing Jak buda tydzień stoi pusta to już się drapią po jajkach

Masz w 100% racje bo dokładnie szlak mnie trafia chwilami ale mam na to lekarstwo;10kg cukru,40dkg drożdży,25l wody i mnie to na razie pomaga.
miedż cz szkło Question

Tylko nierdzewka daje wysoką jakość.
Powrót do góry
PEACMAKER

PostWysłany: 19:52 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SZKŁOWink Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 19:49 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baca60 napisał:
medox napisał:
Nikt cie nie zmusi,hodowcy mają to po prostu we krwi Laughing Jak buda tydzień stoi pusta to już się drapią po jajkach

Masz w 100% racje bo dokładnie szlak mnie trafia chwilami ale mam na to lekarstwo;10kg cukru,40dkg drożdży,25l wody i mnie to na razie pomaga.
miedż cz szkło Question
Powrót do góry
PEACMAKER

PostWysłany: 19:47 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZŁE WIEŚCI MOI DRODZY, NA DZIŚ WYREBSKI PLACIL MAKSYMALNIE 3,35 NETTO...DO KONCA TYGODNIA KURCZAK MA SPAC DO 3,0 NETTO...POPROSTU BRAK SŁÓW...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mal

PostWysłany: 19:40 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam wszystkich1! kto zna cenę na jutro Wyrębskiego lub DROMICO?
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 19:29 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Do tego wszystkiego jeszcze rok wyborczy,w życiu nie było ceny jak był rok wyborczy,wszyscy chcą wziąść na koniec tyle łapowek ile się da.Pewnie popłynie syf brazylijski całą szerokością oceanu.
Ponad to, ci co eksportują drób narzekają ,że przy tym kursie EUR nie mogą się wyrobić
Czy ktoś zna jakieś pozytywne wieści?Bo ja się nie mogę dopatrzeć
Daaaaaaaawno temu pisałem ,że sami zjecie tą produkcję którą tak rozkręcacie.Chyba tak trza będzie zrobić,lub zrezygnować z hodowli w paru budach lub zbankrutować.Tylko takie trzy opcje istnieją
płyną jak było 3.9 tym bardziej jak chcemy 4.5 tam się nic nie zmieniło Arrow
Powrót do góry
marti-wlkp

PostWysłany: 18:07 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

rufus napisał:
u nas wszystko stoi , nie biją ,nie sprzedają ubitego

Adros 3,2, Wyrębski 3,3- ceny z dnia dzisiejszego, jeśli trzoda będzie po 3 złi nadal półtusze z niemiec będą kupować do przerobu to kurczaki nie podejdą choć by ich w ogóle nie było; kiedy ktoś się za to weźmie?
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 17:53 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:37 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego wszystkiego jeszcze rok wyborczy,w życiu nie było ceny jak był rok wyborczy,wszyscy chcą wziąść na koniec tyle łapowek ile się da.Pewnie popłynie syf brazylijski całą szerokością oceanu.
Ponad to, ci co eksportują drób narzekają ,że przy tym kursie EUR nie mogą się wyrobić
Czy ktoś zna jakieś pozytywne wieści?Bo ja się nie mogę dopatrzeć
Daaaaaaaawno temu pisałem ,że sami zjecie tą produkcję którą tak rozkręcacie.Chyba tak trza będzie zrobić,lub zrezygnować z hodowli w paru budach lub zbankrutować.Tylko takie trzy opcje istnieją
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 16:07 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAMAWIAJCIE PISKLETA JAK NAJSZYBCIEJ BO JEST ICH JAK NA LEKARSTWO.
W KWIETNIU ODBIJEMY SIE OD DNA SPRZEDAJĄC PTASZKI TRZYTYGODNIOWE PO 10 ZŁ ZA SZT. LUDZIE NIE CHCĄ JEŚĆ TRUCIZNY I TO WŁAŚNIE NA KWIEĆIEŃ MAM NAJWIĘCEJ ZAMÓWIEŃ NA ODCHOWEK.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 15:09 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jednej ubojni juz sie smiali jak jeden zarzekał sie ze nie wpusci do wiosny a tu cena poszła w góre o cale 20gr i juz panika jak najszybciej zamówic i wpisac siee na odbiór oj ci nasi hodowcy Crying or Very sad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:40 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 14:23 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
baca60 napisał:
A ja po wtopie w listopadzie choćby w tym tygodniu cena skoczyła na 6 zeta to i tak do żniw nie wezmę żadnego pisklaka bo moim zdaniem nie zarobimy na kurach ani grosza. W paszarniach po cichu są planowane wielkie podwyżki tylko czekają jak kurczak zdrożeje.

Wezmiesz baca ,wezmiesz tak jak wszyscy biorą.I to pewnie w kocówce lutego-tak samo totalny szczyt wsadzeń będzie jak po 20sierpnia.Bo to grzać już w marcu tak bardzo nie trza,kurki wyjdą początek kwietnia-wiosna,wprost idealny termin na wstawienie Laughing Laughing

A powiedz mi kto mnie do tego zmusi? Ja już się pogodziłem z tym że do żniw nie zarobi się ani grosza na kurach ale twardziele walczą do ostatniej kropli krwi i zobaczysz co się będzie działo z ceną za 1.5 tygodnia jak wyjdą sylwestrowe i noworoczne wstawienia.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:00 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorszy jest fakt ,że takie sytuacje (cena znacznie poniżej kosztu) bywały nie raz i nie dwa.Tylko jak koszt był 2.60 czy 2.80 to wystarczyło ,żeby trafić w 3.60-3.80 by trochę się odbić.Teraz przy koszcie 3.60-3.80 ,żeby trochę się odbić trzeba by trafić w 4.80, a takiej ceny rynek w życiu nie przyjmie.Przynajmniej w najbliższych miesiącach
Powrót do góry
mały1

PostWysłany: 14:00 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Coco"]Wyobraźmy sobie odwrotną sytuacje że to u nas w Polsce wykryto taki syf jak w Niemczech , kto by nam pozwolił na sprzedaż ??? . Niema co się cieszyć z większych cen bo to mało prawdopodobne by się utrzymały . Do boju !!!!!!!!! [[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ No właśnie tak by było bo nawet nasz "GŁÓWNY" w telewizji powiedział że to niemieckie mięso nie jest wcale takie złe bo jak przypalisz nasze na patelni to jest o wiele gorsze tak że trzeba uważać żeby tego niemieckiego nie przypalić no bo sam już nie wiem ile tych toksyn bu było ale o tym nie powiedział -ciekawe jakie on by wolał Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 13:22 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety zanim się cena poprawi to zdąrzymy zbankrutowac MEDOX ma racje kto może to niech nie wstawia
Powrót do góry
Coco

PostWysłany: 12:48 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobraźmy sobie odwrotną sytuacje że to u nas w Polsce wykryto taki syf jak w Niemczech , kto by nam pozwolił na sprzedaż ??? . Niema co się cieszyć z większych cen bo to mało prawdopodobne by się utrzymały . Do boju !!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Coco

PostWysłany: 12:44 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Swieżutka dostawa dioksyn z Niemiec Laughing Albo stymulatorów wzrostu i innego syfu z Brazylii Laughing
Ja wam mówię,zamknijcie budy póki jeszcze są i komornik ich nie zabrał,może kiedyś na jakąś wiejską dyskotekę albo magazyn części się nadadzą
Ale najlepiej wstawcie między 20luty a 1 marca z całą masą optymistów Laughing Laughing Będziemy początkiem kwietnia pokonywać naszą nadprodukcją ,nadprodukcję brazylijską Laughing Ale to już wiosna, na pewno się uda,na pewno już będzie lepiej.Trzeba mieć pozytywne nastawienie Laughing

NO TERAZ TO DOWALIŁEŚ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
medox

PostWysłany: 12:11 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swieżutka dostawa dioksyn z Niemiec Laughing Albo stymulatorów wzrostu i innego syfu z Brazylii Laughing
Ja wam mówię,zamknijcie budy póki jeszcze są i komornik ich nie zabrał,może kiedyś na jakąś wiejską dyskotekę albo magazyn części się nadadzą
Ale najlepiej wstawcie między 20luty a 1 marca z całą masą optymistów Laughing Laughing Będziemy początkiem kwietnia pokonywać naszą nadprodukcją ,nadprodukcję brazylijską Laughing Ale to już wiosna, na pewno się uda,na pewno już będzie lepiej.Trzeba mieć pozytywne nastawienie Laughing
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 12:06 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przyczyna?

Brak Kurczaka po 2,80? Jest tylko te za 3,60 ale na nim 80 groszy w plecy.
Powrót do góry
501

PostWysłany: 11:59 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczyna?
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 11:15 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas wszystko stoi , nie biją ,nie sprzedają ubitego
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 08:19 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKIE CENY NA DZIŚ W ŁÓDZKIEM Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1747, 1748, 1749 ... 2433, 2434, 2435  Następny
Strona 1748 z 2435

Skocz do: