Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:09 Czw 16 Lip 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1750, 1751, 1752 ... 2393, 2394, 2395  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorian1

PostWysłany: 21:44 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka napisał:
CINDUSIA napisał:
Straszą że w porcie stoją statki z kurczakiem i twierdzą że na przyszły tydzień mają dużo kurczaka . podobno ubojnia Prus z żędowic przywiozła sobie w piątek kurczaka z czechosłowacji tam jest po 3,6

Jak nie wiesz na 100% to nie pisz bzdur że stoją statki z kurczakiem, to jest może Twoje pobożne życzenie żeby tak było. Co się podniecacie ceną 3.70-3.80 jak koszt wyprodukowania to 3.50-3.60 . Ubojnie w Małopolsce dzwonią i rezerwują kurczaka na ten i przyszły tydzień. Tak że ciągnąć cenę do góry bo przy tych kosztach należy się przynajmniej 4.50. Na Czechosłowacji nie kupią kury po 3.60 ponieważ tam też są braki i koszty są porównywalne do naszych.
Mielewczykrowe na dziś 3.8n
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
p112

PostWysłany: 21:44 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sory 77 Surprised
Powrót do góry
p112

PostWysłany: 21:37 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CINDI Twoja aktywność na forum jests zdumiewająca od 27 =27 postów , co rozwiodlaś się?
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:38 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech lepiej jedzie do portu i czeka na statek bedzie pierwsza dostanie ile bedzie chciala o 10 gr taniej jak na miejscu
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 20:29 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie cindusia,klikasz na takich dwóch gejów obok profilu i piszesz. Laughing
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 20:16 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatną wiadomość piszesz klikając na ikonę na dole postu który napisał użytkownik do którego chcesz napisać.Symbol pm to są takie dwa ludziki Wink otwiera się okienko w którym piszesz treść i klikasz wyślij. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 20:16 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisz na Berdyczów.Wszystko co napisałem żebyś spuściła szybko ceną to był żart.Jeszcze trzy tygodnie będzie słabo z żywcem.Zdążysz sprzedać a nawet możesz podnieść cenę jak starczy ci śmiałości.Tylko prosimy żebyś już więcej nie pisała.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:15 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CINDUSIA napisał:
hybro3 napisał:
Możesz cindusia podać co chcesz:numer buta,rozmiar miseczki.Im więcej szczegółów tym lepiej.Jesteś wtedy wiarygodna.R2 prawie uwierzył a filuś nawet z tobą wymieniał posty.Makabreska.

jak mogę ci napisać prywatną wiadomość ?

jeżeli Ci się nudzi to pogadaj sobie na priva i daj odpocząć innym .
I faktycznie jeżeli na dwóch fermach masz blisko 200tys. ptaka i prowadzisz taklą formę sprzedazy o której piszesz to masz nieźle nasra.e w głowie .
Tak więc jeszcze raz jak chcesz sobie ponabijać licznik postów to zmień forum .,
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 19:55 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
Możesz cindusia podać co chcesz:numer buta,rozmiar miseczki.Im więcej szczegółów tym lepiej.Jesteś wtedy wiarygodna.R2 prawie uwierzył a filuś nawet z tobą wymieniał posty.Makabreska.

jak mogę ci napisać prywatną wiadomość ?
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 19:43 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 19:31 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="R2"]Cindusia jak tak bedziesz pisała pierdoły i panikowała publicznie na forum to jutro te ubojnie się zdzwonią albo jeszcze dziś i tak cię nastraszą że nie mogą przyjechać że sama poprosisz o te 2,9 netto i powiesz że na kasę poczekasz .Wała z ciebie robią tutaj jak chcą !!!! :lol: :lol: :lol: Weź coś na sen wyłącz telefon jutro zadzwoń do jednej dużej z którą nie handlowałaś i zobaczysz co będzie wezma ci wszystko. A z drugiej strony 140 k szt kurczaka bez żadnej umowy to ty jesteś totalnie niedoświadczona , szalona lub ....????i w razie czego to mi cię nie szkoda. Wyluzuj już i nie pieprz głupot, ubojnie tu czytają cały czas jeszcze nie wiesz o tym ???? 8) 8) 8) Jak chcesz o coś zapytać to pisz na ?PW (prywatna wiadomość) normalnie jak dziecko jak dziecko. 8) 8) 8)

I już prawie uwierzyłem że hodujesz :lol: :lol: :lol: inni uwierzyli co????????.. :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 19:13 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Cindusia jak tak bedziesz pisała pierdoły i panikowała publicznie na forum to jutro te ubojnie się zdzwonią albo jeszcze dziś i tak cię nastraszą że nie mogą przyjechać że sama poprosisz o te 2,9 netto i powiesz że na kasę poczekasz .Wała z ciebie robią tutaj jak chcą !!!! Laughing Laughing Laughing Weź coś na sen wyłącz telefon jutro zadzwoń do jednej dużej z którą nie handlowałaś i zobaczysz co będzie wezma ci wszystko. A z drugiej strony 140 k szt kurczaka bez żadnej umowy to ty jesteś totalnie niedoświadczona , szalona lub ....????i w razie czego to mi cię nie szkoda. Wyluzuj już i nie pieprz głupot, ubojnie tu czytają cały czas jeszcze nie wiesz o tym ???? Cool Cool Cool Jak chcesz o coś zapytać to pisz na ?PW (prywatna wiadomość) normalnie jak dziecko jak dziecko. Cool Cool Cool

I już prawie uwierzyłem że hodujesz Laughing Laughing Laughing inni uwierzyli co????????.. Laughing Laughing Laughing Laughing

Jestes CYKOR !!!!!

może i szalona i wszystko bez kontraktacji a niech czytaja nic takiego nie piszę
nikogo nie obrażam piszę ceny które proponują a ukrywać się nie muszę
to co wychoduję to ciężką pracą to wy się nakręcacie pisząc pan a pani bwszystko w tajemnicy boisz się że cię ukażą bo ci kury nie odbiorą nie takie dołki były ja hoduiję od 1995 i cały czas na wolnym rynku. kontraktacja nie rozśmieszaj mnie nie jestem samobójcą .
Powrót do góry
madmax

PostWysłany: 18:57 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
Witam.Cindusia sypnęłaś 64 posty od 27 grudnia i każdy głupszy od poprzedniego.Tydzień temu miałaś kury 3 kg i od jutra zaczynasz sprzedawać.Zlituj się nad nami i sprzedaj w końcu najlepiej do adrosu po 3,15.A kysz babo inteligentna inaczej nie będziesz nam tu ściemniać.

hehehe, dobre!!! Policzyłem, że do Wigilii pobije medoxa !!!! ( o ile ten się nie zorientuje, że ma pod tym względem... konkurencję )
Już nie wiem jak czytać ten śmietnik Rolling Eyes
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 18:55 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cindusia jak tak bedziesz pisała pierdoły i panikowała publicznie na forum to jutro te ubojnie się zdzwonią albo jeszcze dziś i tak cię nastraszą że nie mogą przyjechać że sama poprosisz o te 2,9 netto i powiesz że na kasę poczekasz .Wała z ciebie robią tutaj jak chcą !!!! Laughing Laughing Laughing Weź coś na sen wyłącz telefon jutro zadzwoń do jednej dużej z którą nie handlowałaś i zobaczysz co będzie wezma ci wszystko. A z drugiej strony 140 k szt kurczaka bez żadnej umowy to ty jesteś totalnie niedoświadczona , szalona lub ....????i w razie czego to mi cię nie szkoda. Wyluzuj już i nie pieprz głupot, ubojnie tu czytają cały czas jeszcze nie wiesz o tym ???? Cool Cool Cool Jak chcesz o coś zapytać to pisz na ?PW (prywatna wiadomość) normalnie jak dziecko jak dziecko. Cool Cool Cool

I już prawie uwierzyłem że hodujesz Laughing Laughing Laughing inni uwierzyli co????????.. Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 18:55 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka napisał:
CINDUSIA napisał:
filuś napisał:
to licho bo w sob proponowali 3,8 n wychodzi na to ze ty masz naprawde bardzoooo duze ilosci kurczaka ale chyba w zamówieniach do hurtu

dlatego ci napisałam że się sfrajerowałam a pani ania nie odbiera mi telefonu
wie co się święci dobrze że nie więcej aut jestem wkó....iona sama na siebie
jeszcze ale jutro myśle nadrobie

CINDUSIA sama się gubisz, jesteś z ubojni albo z hurtowni, zamiast stukać głupio w klawiaturę strzel sobie porządnego drinka, jutro kupisz tuszkę po 6 zł, we wtorek po 6.50, Ty sprzedasz, zarobisz, wszyscy będą zadowoleni. I nie nakręcaj się tak.

nie mam hurtowni jestem takim samym robolem jak większość z was !!!!!

zresztą jako jedyna podałam swój nr telefonu większośćz z was nie ma odwagi
wolicie się wyzywać i pozostać anonimowi a było by ciekawiej gdybyśmy wiedzieli z kim piszemy !!!!
Powrót do góry
kurka

PostWysłany: 18:47 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CINDUSIA napisał:
filuś napisał:
to licho bo w sob proponowali 3,8 n wychodzi na to ze ty masz naprawde bardzoooo duze ilosci kurczaka ale chyba w zamówieniach do hurtu

CINDUSIA sama się gubisz, jesteś z ubojni albo z hurtowni, zamiast stukać głupio w klawiaturę strzel sobie porządnego drinka, jutro kupisz tuszkę po 6 zł, we wtorek po 6.50, Ty sprzedasz, zarobisz, wszyscy będą zadowoleni. I nie nakręcaj się tak.
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 18:37 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
CINDUSIA napisał:
Straszą że w porcie stoją statki z kurczakiem i twierdzą że na przyszły tydzień mają dużo kurczaka . podobno ubojnia Prus z żędowic przywiozła sobie w piątek kurczaka z czechosłowacji tam jest po 3,6

To już po tobie,już nie zdążysz.Spuść wszystkim po 20 gr to bardzo szybko sprzedasz i jeszcze się uratujesz.Musisz być szybsza niż trwa podróż chłodni z portu na śląsk.Masz mało czasu.Już mają na przyszły tydzień co za fatalna sprawa.Chyba będziesz musiała spuścić więcej.Nie podpowiadam ale w tej sytuacji propozycja adrosu 3.12 wydaje się kusząca.

Hybro już mnie nie dobijaj !!!!!
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 18:36 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:

Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 18:32 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="CINDUSIA"]Straszą że w porcie stoją statki z kurczakiem i twierdzą że na przyszły tydzień mają dużo kurczaka . podobno ubojnia Prus z żędowic przywiozła sobie w piątek kurczaka z czechosłowacji tam jest po 3,6[/quote]

To już po tobie,już nie zdążysz.Spuść wszystkim po 20 gr to bardzo szybko sprzedasz i jeszcze się uratujesz.Musisz być szybsza niż trwa podróż chłodni z portu na śląsk.Masz mało czasu.Już mają na przyszły tydzień co za fatalna sprawa.Chyba będziesz musiała spuścić więcej.Nie podpowiadam ale w tej sytuacji propozycja adrosu 3.12 wydaje się kusząca.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 18:28 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 18:23 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patryk007 napisał:
o twistów tak pytałem bo swego czasu jeździli/jeżdżą pod opole ale nie wiem dokładnie gdzie.

Twisty jeżdzą do Wocki Barona Ringa Jasiulka oni mocno z twistami handlują i to jest okolica opola
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 18:21 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
cindi i ile ci płaca dzis te inexy bo ta trójca szuka sobie ostro bo wiem ile proponowali chcac na dzis zobaczymy czy sie zgadza napisz

Tak szczerze filuś to się sfrajerowałam dzisiaj z cenami uzgadniałam w piątek cene a przez te ostatnie dni wszystko się zmieniało z godziny na godzinę płacą 3,53 imex daniliszyn to samo amciu 3,5 i kasa za dwa dni od amciu
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 18:18 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cindi i ile ci płaca dzis te inexy bo ta trójca szuka sobie ostro bo wiem ile proponowali chcac na dzis zobaczymy czy sie zgadza napisz
Powrót do góry
Patryk007

PostWysłany: 18:13 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o twistów tak pytałem bo swego czasu jeździli/jeżdżą pod opole ale nie wiem dokładnie gdzie.
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 18:11 Nie 9 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patryk007 napisał:
CINDUSIA doczytałem że od dzisiaj zaczynacie z odstawami, jaką macie obsadę? U nas też dopiero początek, dopiero dwa zestawy poszły. Do Twist'a też oddajecie coś w tym tygodniu?

nie handluję z twistami
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1750, 1751, 1752 ... 2393, 2394, 2395  Następny
Strona 1751 z 2395

Skocz do: