Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:20 Wto 20 Sie 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1751, 1752, 1753 ... 2191, 2192, 2193  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brojler kurzy

PostWysłany: 14:04 Czw 2 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MACIE napisał:
r widzę ,że tryskasz inteligencją ,
też Very Happy i nie tylko hi,hi,hi . Co do miejsca pochodzenia to nie bez powodu piszę żeby każdy podawał skąd jest . Często mamy informacje typu- " u nas 3,40" , albo "Kowalski płaci 3" itp . Niby gdzie są te ceny? Pomorze , Kaszuby , Olsztyn, Małopolska......... A tak wiadomo na Kaszubach 5 PLN netto i jest git!!! Laughing Laughing Laughing Nie musisz mnie SŁUCHAĆ - wystarczy , że czasami posłuchasz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MACIE

PostWysłany: 12:46 Czw 2 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler widzę ,że tryskasz inteligencją , więc będę cię słuchał.dopisałem skąd jestm
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:43 Czw 2 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MACIE napisał:
Słuchaj brojler kurzy to ty nie umiesz czytać i wpadłeś jak pies do obory,ja poniżej przywitałem się ze wszystkimi. Teraz już wiem dlaczego zdecydowałeś się na taki NICK.
Pies do obory? A może kogut do kurnika? Dopiero dołączyleś , a już gryziesz niczym wściekły bulterier ? Takich pajaców było tu już wielu więc uszka po sobie i grzeczniej . Słuchaj rad starszych stażem i ucz się . A jak będzie 3 PLN to proponuję u Glebka kupić sobie sznur Very Happy
Co do powitania to jak chcesz byc grzecz=ny i wyrazisty to proponuję to robić w treści posta , a nie jakiś tytulik napisany malutkimi literami . I dopisz jeszcze skąd jesteś bo to znacznie ułatwia rozeznanie co i gdzie dzieje się w branży .Chyba , że się wsydzisz jak wielu tutaj Very Happy
Powrót do góry
MACIE

PostWysłany: 11:37 Czw 2 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za namiar pozdrawiam
Powrót do góry
marcin siedlce

PostWysłany: 10:14 Czw 2 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz tutaj nr tel do gościa z Kębłowa - Pomorze
mają używany sprzęt ale w normalnych cenach 059 862 43 03

cena w okolicach W-wy 3,8-3,9 netto
drosed siedlce 3,5 netto
indykpol lublin chyba 3,6 netto

pozdrawiam i oby było chłodniej
Powrót do góry
MACIE

PostWysłany: 08:38 Czw 2 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lilu Allegro śledzę i nic niema ciekawego, ale dzięki za info.Miałem na myśli jakąś firmę która sprzedaje nowe i używane wyposażenie ferm.
Powrót do góry
MACIE

PostWysłany: 08:24 Czw 2 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj brojler kurzy to ty nie umiesz czytać i wpadłeś jak pies do obory,ja poniżej przywitałem się ze wszystkimi. Teraz już wiem dlaczego zdecydowałeś się na taki NICK.
Powrót do góry
MACIE

PostWysłany: 08:11 Czw 2 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj brojlerze kurzy to ty nie umiesz czytać i wpadłeś jak pies do obory,ja poniżej przywitałem się ze wszystkimi. Teraz już wiem dlaczego zdecydowałeś się na taki NICK.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 23:17 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MACIE napisał:
Słuchaj Lilu mam dobry biznes który zawsze na koniec miesiąca kończy się wynikiem dodatnim z plusem więc nie grozi mi powrozek,torba czy wariatkowo.Dzięki za rady,ale nie pytałem jak będzie się kształtował rynek drobiu, czy się będzie opłacało czy nie.Chciałem dostać informacje gdzie można kupić wyposażenie kurnika i tyle.

Kolejny madrala , który wpada na to forum jak do chlewa . Może tak dzień dobry co???

Taki mądry to czemu nie pogrzebiesz sobie w necie i sam nie poszukasz? Po co z nim dyskutujecie? On wie lepiej więc niech sobie hoduje . Cena niby nie spadnie poniżej 3PLN. To sobie już policz jakie są koszty . Przy cenie 3 złote to zdechniesz z głodu jak przysłowiowy pies.
Powrót do góry
Lilia

PostWysłany: 22:33 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MACIE ja Ci nie odradzam hodowli, ja Cię uprzedzam. To że masz co miesiąc na + to super ciekawe czy wystarczy na pokrycie salci jak Ci wyjdzie, jakieś 150 tyś. w plecy.
Niedawno miałem doświadczenie jak ktoś w bez tematu w kaczki wchodził, bo miał znajomych co hodują i można sporo kasy zarobić. Wynik tego był taki że długi do dzisiaj spłaca. To jest żywe, zapamiętaj to sobie.
Co do twojego pytania to jest taki portal jak allegro i tam jest multum hodowców co sprzedają sprzęt, też z zagranicy ściągają. Podzwoń po ludziach i na pewno coś trafisz.
Powrót do góry
marcin siedlce

PostWysłany: 22:17 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem za tym aby ktoś mądry napisał jakieś takie pismo i niech każdy wyśle do ministerstwa

Lilia napisał:
Wynik na salcię obowiązuje od dnia pobrania na badanie, więc niech nikt się nie przeliczy, że od dnia wyniku, bo będzie 2 raz robił.

Może ktoś by napisał pismo do ministerstwa i zamieścił na stronie to każdy by wdrukował sobie i wysłał poleconym, jak by dostawali kilkaset listów dziennie w tej sprawie to może by coś zrobili
Powrót do góry
eragon

PostWysłany: 21:53 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odpadam z tego forum. Cześć
Powrót do góry
eragon

PostWysłany: 21:51 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może?
Powrót do góry
MACIE

PostWysłany: 20:39 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eragon napisał:
MACIE napisał:
Medox złotówka będzie słaba nie tylko ten rok ale przyszły i kolejny więc niema co się martwić o dokładanie do interesu,a jak twoja myśl się sprawdzi i kurczak będzie tańszy od produkcji to zawsze można hodować coś innego albo w tym czasie jechać na wakacje.

Ktoś Ci dobrze radzi nie słuchasz= Twój problem
A może twój sukces?
Powrót do góry
eragon

PostWysłany: 20:36 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MACIE napisał:
Medox złotówka będzie słaba nie tylko ten rok ale przyszły i kolejny więc niema co się martwić o dokładanie do interesu,a jak twoja myśl się sprawdzi i kurczak będzie tańszy od produkcji to zawsze można hodować coś innego albo w tym czasie jechać na wakacje.

Ktoś Ci dobrze radzi nie słuchasz= Twój problem
Powrót do góry
MACIE

PostWysłany: 20:21 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
MACIE

PostWysłany: 20:09 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj Lilu mam dobry biznes który zawsze na koniec miesiąca kończy się wynikiem dodatnim z plusem więc nie grozi mi powrozek,torba czy wariatkowo.Dzięki za rady,ale nie pytałem jak będzie się kształtował rynek drobiu, czy się będzie opłacało czy nie.Chciałem dostać informacje gdzie można kupić wyposażenie kurnika i tyle.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 19:56 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na " dzikim zachodzie " cmentarze pełne były młodych i odważnych..... Cool Cool Cool
Powrót do góry
Lilia

PostWysłany: 19:30 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jedną budę i to planuję się zwinąć na coś innego, najlepiej coś pod wynajem. A kto chce wejść w drobiarstwo to zapraszam Smile
Niech poczują zapach wielkiej forsy Smile
I wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębami Smile
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:14 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MACIE-miej świadomość chłopie,że takich jak ty będą dziesiątki,również pośród dotychczasowych hodowców.Skończą się zawirowania z kursami walut spowodowane największym w historii kryzysem do tego wejdą na rynek wszyscy którzy postawili nowe kurniki i będzie wielki płacz.Tak jest zawsze.Te ceny to ewenement chwilowy.Zobaczysz co będzie jak złotówka w przyszłym roku zjedzie.Co z tego ,że nie będzie jak twierdzisz ceny niższej jak 3zł , a jak koszt produkcji będzie 3.40 to co zrobisz?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:05 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech buduje,jak napisałem kolejny który zobaczył ,że pół roku , raptem 3 rzuty jest dobra cena i będzie kurnik zakładał.Niech zakłada.
Powrót do góry
Lilia

PostWysłany: 18:43 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MACIE - nie wiem kto Ci to prognozował, ja wiem jedno w mojej okolicy jest zagłębie drobiarskie, i przez tyle lat co produkuję to mogę powiedzieć jedno, kilku hodowców się powiesiło paru poszło z torbami i jeden wylądował w wariatkowie, taką masz prognozę. Nie wyobrażam sobie teraz produkcji bez doświadczenia, Ja z drobiem mam do czynienia od dziecka i zawsze się jakiś błąd popełni. A w dobie salmonelli to już samobójstwo wchodzić w drób, no może kaczki od tego powinieneś zacząć jak już.
Pozdro
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 18:05 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chłopie rób co chcesz w drobiarstwie nic nie przewidzisz ceny czy dobrych kur, wszyscy dookoła mówią mi buduj kurnik ok. zbuduje jak będe widział, że z tego są zyski a nie robi się na pośredników i obsługe wielka fabryka kosztów nie wspomne o pracy wstawanie w nocy i doglądanie, stresy czy ci niepadnie z duże przy upałach albo czy jakiegoś choróbska niedostaną, prace fizyczną można zredukować ok, ale obowiązki i wielka odpowiedzialność kredyty w tym roku niektórzy zarobią kupią nowe auta niech kupują, stare kurniki trochę podremontują a potem przez kolejne 5 lat albo więcej będą dostawać do głowym, że nie mają na pasze, jedno wielkie kółko każdy ciągnie kogoś za sobą ubojnia wylęgarnia paszarnia jesteś mały to giniesz same kurniki to już nie dochodowy interes dobry to był w latach 70 i 80siątych, nic nietrwa wiecznie i a najgorsze jest to, że w drobiarstwie trzeba długoterminowch inwestycji a prognozować to może nam jakaś wróżka. Długi wywód każdy niech myśli co chce ale polski hodowca nie lubi prawdy, i stwierdza "ja zawsze hodowałem kury to co ja teraz zrobie" Panowie i Panie proszę o zrozumienie trzeba skończyć z długimi terminami płatności obracają naszymi pieniędzmi i inwestyją.
Powrót do góry
MACIE

PostWysłany: 17:37 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A poza tym śledzę jakiś czas rynek drobiu czytam artykuły i wiem, że dobrze się rozwija.Z różnych informacji wynika że cena nie spadnie poniżej 3zł więc wchodzę w ten temat.
Powrót do góry
MACIE

PostWysłany: 17:30 Sro 1 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ładny kurnik za dobre pieniądze i chce zainwestować coś w tym złego?podpowiecie???
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1751, 1752, 1753 ... 2191, 2192, 2193  Następny
Strona 1752 z 2193

Skocz do: