Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:35 Sro 11 Gru 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1755, 1756, 1757 ... 2229, 2230, 2231  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybka543

PostWysłany: 10:34 Sro 28 Paź 2009    Temat postu: Cena brojlera! Odpowiedz z cytatem

Małopolska i śląskie 2.90 netto i w górę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jeep

PostWysłany: 09:52 Sro 28 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hodowca na zagrodzie równy wojewodzie i liberum veto-rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mmx

PostWysłany: 09:47 Sro 28 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszcie coś na temat cen!!!!!!!!!!!! Chyba ,że ten obowiązek całkowicie zrzucacie na Panią Beatę.
Powrót do góry
merc

PostWysłany: 09:47 Sro 28 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz jest trojka z przodu na kaszubach
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 09:35 Sro 28 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co niektórzy chcieli podejmować różne akcje , które mialy zintegrowac hodowców , postraszyć ubojnie itd. , to teraz mają odpowiedz
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 09:29 Sro 28 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale się atmosfera na ty forum porobiła....pochować zapałki bo może dojść do explozji
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 09:04 Sro 28 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
KOL strozesz pana bo taak Ci sie wydaje...a w rzeczywistosci srasz pod siebie...wczasami sie chwalisz? chlopie taakim nastawieniem mozesz z kurami co najwyzej konkurowac...

O co wam chodzi, że najeżdżacie na mnie? Czy ja się was czepiam? Chyba mam prawo mieć własne zdanie o "moichkurczakach.pl" Jeżeli stać Cię na wczasy to też się pochwal a jeżeli nie to nie zazdrość innym. Z mojej strony koniec polemiki.
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 08:58 Sro 28 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj puściły pani Beacie nerwy a tak było przyjemnie i kulturalnie , dała się pani sprowokować sfrustrowanym hodowcom. Szkoda.
Proszę się nie denerwować i robić swoje.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 08:34 Sro 28 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie!!! O co Wam chodzi??? Że link wklejam?

Wklejam, bo prowadzi do cen, które zbieram ! Żeby Ci, którzy nie są tutaj codziennie mieli łatwy dostęp.

Czy ja pisze w swoich postach o sprzedaży?
Czy piszę o swoich produktach? O promocjach?
Czy piszę wejdźcie i kupcie? Czy ceny pokazuję tylko tym, co kupili???
NIE ! NIE ! NIE !

W ogóle na ten temat się nie odzywam. Jeden jedyny raz, jak napisałam o samym sklepie dotyczyło to wiarygodności i siedziby i zrobiłam to tylko dlatego, że zostałam w brzydki sposób zaatakowana. I tyle !

Zdobywam codziennie te ceny, sądzę, że wielu z Was się przydają. Porównuję sobie moją tabelkę z tym, co piszecie tutaj i wiecie co? Wszystko się pokrywa. Rozumiem, że skoro nie możecie już napisać, że tabelka kłamie to zmieniacie repertuar? Teraz jestem żyd? Niesamowite !

Choć wkurzona to i tak pozdrawiam, a o 12 zapraszam na www.mojekurczaki.pl do obejrzenia cen. Wielki pomarańczowy button po prawej - nie można przeoczyć.

Beata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kurczak581

PostWysłany: 08:32 Sro 28 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spadła cena i na forum tylko wyzwiska,przykre
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 01:48 Sro 28 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOL strozesz pana bo taak Ci sie wydaje...a w rzeczywistosci srasz pod siebie...wczasami sie chwalisz? chlopie taakim nastawieniem mozesz z kurami co najwyzej konkurowac...
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 22:25 Wto 27 Paź 2009    Temat postu: KOLega serdeczny Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Janek R. napisał:
kol napisał:
"nie-murzyn i nie-analfabeta: " ale żyd. Najważniejsza oglądalność swojej strony i sprzedaż swoich produktów. Pies z kulawą nogą kupi Pani produkty. Proponuję ...mniejsza o to.

Pani Beato
przepraszam za KOLegę, niedysponowany widać, niestety też antysemita ale może po prostu pęka nerwowo ale KOLego przypominam: "CBA nie pęka" to ty też nie pękaj... na Kaszubach szykuje się podwyżka (tak słyszałem)...

Antysemitą nie jestem. Każdy człowiek ma równe prawa. Nie jesteś moim adwokatem i nie musisz za mnie przepraszać. Chwilowa zapaść na rynku to pikuś i mnie nie bierze. Moje nerwy są w jak najlepszym porządku Smile A tak po cichutku, na marginesie...Mam pytanie. Jesteś moim adwokatem czy Pani Beatki? Jeżeli Pani Beatka nic ze swoich działań nie ma to czemu w każdym swoim poście wkleja link do swojego sklepu. Od początku istnienia tego forum to jedyna osoba wklejająca swój sklepik. Sorki-chwilkę były zestawy do podeszwówek Laughing
Obecne ceny to szok dla sprzedających. Mnie puki co nie dotyczą.
Pozdrawiam KOLegę serdecznie.

KOLego serdeczny,
co cie ta niewiasta tak wkurza, że coś chce sprzedać i coś zarobić ? toż dzisiaj Każdy z tego żyje, a co my robimy innego, gadamy o cenach, żeby drożej sprzedać i coś (daj Boże) zarobić. Pewnie różnimy się w ocenach, czy to jej podawanie cen pomaga czy przeszkadza i się pewnie w tej kwestii nie dogadamy ... nie będziemy też się kłócić...
ale, ale jak drogiemu KOLedze udały się wakacje Very Happy ??
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 21:45 Wto 27 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janek R. napisał:
kol napisał:
"nie-murzyn i nie-analfabeta: " ale żyd. Najważniejsza oglądalność swojej strony i sprzedaż swoich produktów. Pies z kulawą nogą kupi Pani produkty. Proponuję ...mniejsza o to.

Pani Beato
przepraszam za KOLegę, niedysponowany widać, niestety też antysemita ale może po prostu pęka nerwowo ale KOLego przypominam: "CBA nie pęka" to ty też nie pękaj... na Kaszubach szykuje się podwyżka (tak słyszałem)...

Antysemitą nie jestem. Każdy człowiek ma równe prawa. Nie jesteś moim adwokatem i nie musisz za mnie przepraszać. Chwilowa zapaść na rynku to pikuś i mnie nie bierze. Moje nerwy są w jak najlepszym porządku Smile A tak po cichutku, na marginesie...Mam pytanie. Jesteś moim adwokatem czy Pani Beatki? Jeżeli Pani Beatka nic ze swoich działań nie ma to czemu w każdym swoim poście wkleja link do swojego sklepu. Od początku istnienia tego forum to jedyna osoba wklejająca swój sklepik. Sorki-chwilkę były zestawy do podeszwówek Laughing
Obecne ceny to szok dla sprzedających. Mnie puki co nie dotyczą.
Pozdrawiam KOLegę serdecznie.
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 21:23 Wto 27 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:

Pani Beato
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:39 Wto 27 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:33 Wto 27 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle-Pani Beata. Po Medoxie guru portalu Shocked
Powrót do góry
farciarz

PostWysłany: 17:15 Wto 27 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojekurczaki.pl napisał:
Oto, co wiem ja, nie-murzyn i nie-analfabeta:

1. Kontraktacja dalej spada, w podlaskim zeszła poniżej 3,00 netto. I nie są to ceny podpisywania umów tylko zakupu w dniu dzisiejszym.
2. Jedna z ubojni w świętokrzyskim deklaruje 2,74 netto !!! Czy ktoś może to potwierdzić? Bo aż mi szczęka opadła... Sad
3. Przeciętna krajowa 2,85-2,90 netto.

Szczegóły na www.mojekurczaki.pl

Smutno pozdrawiam

Beata

Tuszki dzisiaj ubojniom udawało się sprzedawać drożej na dodatek sprzedaż też im wzmogła. Oznacza to wzrost cen .W naszych okolicach mało żywych kur.Przyznam że poranne info Pani Beaty napoiło mnie przerażeniem. Ale teraz jest nadzieja!! Razz
Powrót do góry
merc

PostWysłany: 16:06 Wto 27 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idzie zwyzka cen nie spac
Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 11:47 Wto 27 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto, co wiem ja, nie-murzyn i nie-analfabeta:

1. Kontraktacja dalej spada, w podlaskim zeszła poniżej 3,00 netto. I nie są to ceny podpisywania umów tylko zakupu w dniu dzisiejszym.
2. Jedna z ubojni w świętokrzyskim deklaruje 2,74 netto !!! Czy ktoś może to potwierdzić? Bo aż mi szczęka opadła... Sad
3. Przeciętna krajowa 2,85-2,90 netto.

Szczegóły na www.mojekurczaki.pl

Smutno pozdrawiam

Beata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mmx

PostWysłany: 11:41 Wto 27 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeep napisał:
hodowca broilerow napisał:
ceny na kontrakcie ida w dol...glownie z powodu bardzo niskich cen na wolnym rynku cholernie psujecie nam teraz ceny..!!!!

Shocked Shocked Very Happy

Nie...to wy nam psujecie ceny gdy na wolnym 4,- a na kontraktacji 3,4,- A poza tym co to za kontraktacja z gwarancją wyjścia na minus przy dobrych wiatrach na zero. Jakie wy umowy podpisujecie? I o co masz żal , że nie dali ci zarobić gdy była dobra cena na wolnym, a teraz masz taką samą cenę jak my? To zawsze kontraktacyjne zakłady chwiały rynkiem bo wiedzieli ,że mają swoich jeleni którzy popuszczą cenę gdy im się papierek z aneksem podstawi do podpisania. A skąd ten spadek cen...? a po to żebyście podpisali umowy na przyszły rok na 3,0 z pocałowaniem rączki i nawet nie myśleli o wolnym rynku. ZASTANÓWCIE SIĘ NAD TYMI KONTRAKTACJAMI.
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 09:27 Wto 27 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sarius napisał:
Jest na tym forum osoba która moze podac ceny w jakich zdaje obecnie kurczaka??

podobno cenę na dzis zna jeden murzyn, ale jest maly problem-to analfabeta
Powrót do góry
Gultrax

PostWysłany: 19:44 Pon 26 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby po 2.9
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 19:30 Pon 26 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam w lubuskim i w wielkopolsce niema żadnej ubojni wolno rynkowej wszystkie ubojnie mają klijentów i działają tak jak kontraktowe, tylko bez gwarancji ceny.
Powrót do góry
buba76

PostWysłany: 19:02 Pon 26 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MAŁOPOLSKA 3.13 BRUTTO
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 18:41 Pon 26 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest na tym forum osoba która moze podac ceny w jakich zdaje obecnie kurczaka??
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1755, 1756, 1757 ... 2229, 2230, 2231  Następny
Strona 1756 z 2231

Skocz do: