Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:10 Pon 30 Mar 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1755, 1756, 1757 ... 2295, 2296, 2297  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pióro

PostWysłany: 08:51 Wto 25 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawno nie byłem na forum ale to co pisze medox to ja się z nim w pelni zgadzam wszyscy nas rżną a my niewiadomo czemu sie dajemy . przecież my tyle forsy przeżucamyw jednym rzucie i żeby z tego nie było na porządne życie? na normalną spłatę kredytu na potrzebne remonty . a tu jak nie katastrofa pod smolenskiem a to wybuch wulkanu teraz powódz i cena skacze 1 dzień tak drugi dzień tak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2

PostWysłany: 07:44 Wto 25 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny tuszek poszły do góry 5,20 netto to żywiec min 3,60 netto pozdrawiam.
Powrót do góry
kurczakmały

PostWysłany: 22:27 Pon 24 Maj 2010    Temat postu: cena małopolska Odpowiedz z cytatem

realna cena na wtorek 3,70 netto
Powrót do góry
microgear51qb

PostWysłany: 22:21 Pon 24 Maj 2010    Temat postu: Agregat prądotwórczy generator 48 KW 60 KV IFA ( Odpowiedz z cytatem

Sprzedam agregat prądotwórczy produkcji grudzień 1989
Diesel...silnik IFA moc 48KW 60 KV ... stan bardzo dobry odpala nawet po dłuższej przerwie, bezproblemowo w zimie , agregat jest zabudowany na kołach
1600 motogodzin, cały czas był garażowany
przeznaczenie - zespół przystosowany do ciągłego zasilania energią elektryczną odbiorników siłowych i oświetleniowych,
rozruch elektryczny, ma jeszcze oryginlne plomby nigdy nic nie było majstrowane przy silniku ani prądnicy POLECAM
cena do negocjacji

http://allegro.pl/item1054322264_agregat_pradotworczy_generator_48_kw_60_kv_ifa.html

bones19@interia.pl
Powrót do góry
Łapacze

PostWysłany: 20:23 Pon 24 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma łapiąca kurczaki z okolic Radzynia i Międzyrzeca Podlaskiego. do 100 km tel. 721515320
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 16:43 Pon 24 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miki Kurczak napisał:
Kolega Rufus jest z Kaszob i twierdzi ze mozna dostac w Er-Drobie w centralnej Polsce 3.5 netto. Sprzedawal pan do nich dzisiaj?

oczywiście pisałem o swoim terenie -kaszuby .nie wiem ile w eldrobie. sorry
Powrót do góry
Hektor88

PostWysłany: 15:39 Pon 24 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ile płaci Górny ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Miki Kurczak

PostWysłany: 15:21 Pon 24 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega Rufus jest z Kaszob i twierdzi ze mozna dostac w Er-Drobie w centralnej Polsce 3.5 netto. Sprzedawal pan do nich dzisiaj?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
rufus

PostWysłany: 13:39 Pon 24 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miki Kurczak napisał:
Szprzedaje moze ktos kurczaki do ubojni ER-DROB w Zawadzie. Ja na dzisiaj po 3.4 netto

3,5 netto! bez problemu
Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 11:13 Pon 24 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, zapraszam na www.mojekurczaki.pl do oglądania cen. Cena się trzyma.

W zeszłym tygodniu w piątek była wstawiona pomyłkowa cena w ubojni Smolarek. Cały czas jest 3,20, a w piątek pojawiło się 3,10.

Pozdrawiam, Beata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Miki Kurczak

PostWysłany: 17:25 Nie 23 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szprzedaje moze ktos kurczaki do ubojni ER-DROB w Zawadzie. Ja na dzisiaj po 3.4 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
mmx

PostWysłany: 01:04 Nie 23 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga frajerzy Firma zapładniajaca Jeże . Zapłodni szybko sprawnie i bez bólu. Jeszcze W.P.I.E.R.D.O.L.C.I.E reklamę Coca coli...
Powrót do góry
k1005

PostWysłany: 21:57 Sob 22 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że parę lat zostaną tylko tacy -------- Własna wylęgarnia -Własne kurniki- Własna ubojnia -Własna siec sprzedaży. A reszta to tylko niewolnicy hodowcy którym czasami uda się zarobić parę złotych z przypadku . Durze firmy paszowe i takie tam inne interesują się bardzo uniezależnieniem od hodowców planują budowę swoich obiektów. Mam nadzieje że te prognozy się nie sprawdza bo inaczej i ja pójdę na zielona trawkę.
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 21:37 Sob 22 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grupa porducencka itp. stado repro wylęgarnia i brojler
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 19:31 Sob 22 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO.no ale grożnie pohukujesz Stachu.Kibicujemy ci Stachu w twojej dążności do maxymalizacji bez sentymentów.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 18:44 Sob 22 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox zgadzam się z Toba w 100%
mam nadzieję, że przez najbliższe lata to się zmieni, ja będę do tego dążył, maksymalizaja zysków bez sentymentów, trzeba odbić się od dna.
Powrót do góry
hodowca broilerow

PostWysłany: 13:58 Sob 22 Maj 2010    Temat postu: reklama Odpowiedz z cytatem

parafrazujac pewna reklame....spieszmy sie kochac hodowcow drobiu..bo tak szybko odchodza....a tu nagle wyrachowana i zimna jak lod oferta.....firma lapiaca kurczaki...itp...itd...Smile)))) Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rufus

PostWysłany: 13:27 Sob 22 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łapacze napisał:
Firma łapiąca kurczaki z okolic Radzynia i Międzyrzeca Podlaskiego. do 100 km tel. 721515320

My tu o "sprawach wysokich" a łapacze o przyziemnych codziennościach Very Happy wstydzie się !
Powrót do góry
Łapacze

PostWysłany: 22:15 Pią 21 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:51 Pią 21 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem na myśli przekrój kraju.Jedno nie przeczy drugiemu.Za dużo pisania ale krótki przykład -jest kilka starych hal kredyt ile się da, kupno jakiś popegeerowskich ruder tu się załata tam podstępluje i następne 3 rudery i więcej jest.Potem kontrakt po 3zł bo nie ma co z tym robić.Jest więcej ale nadal nie ma na biurowce,piękne kostki ,sekretarki ,samochody służbowe,kamień i szkło bo to więcej wymaga więcej nakładów na które nadal nie ma bo i skąd.Przejedż się po kraju jak to wszystko wygląda.Ile jest pięknych hal-kostka ,biurowiec-elewacja kamień i szkło,monitoring,sekretarka która zaparzy kawę,przedstawiciel który załatwi różne sprawy z autem za kilkadziesiąt tysięcy,księgowa która zrobi papiery,pracownicy w firmowych ubrankach itp itd.Hodowca to zarządca w garniturze.Dlaczego tak ma nie być?Przecież chcą nas opodatkować jak każdy biznes i twierdzą ,że to biznes jak każdy inny.
A jak jest najczęsciej?Parę szop ,błoto hodowca tyra bo mu szkoda na pracowników jest sekertarką,pracownikiem,przedstawicielem,księgową itp.Zrób to tak jak w firmie powinno być (niekoniecznie aż tak jak napisałem ,ale jakieś minimum)to będziesz miał takie koszty,że po 2rzutach się wyłożysz.A dlaczego wszyscy mogą a my nie?A skąd na to mają???
Hodowcom zakodowali przez lata ,że mają tyrać w gnoju za darmo a to co napisałem o tym jak być powinno to nawet do głowy nie przychodzi,do tego stopnia ,że jak to przeczytają to pomyślą ,że mi chyba odbiło co ja za brednie wypisuje
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 20:48 Pią 21 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Nowoczesne fermy to śladowe ilości i skredytowane do więcej niż maksa.

Zakładam, że nowe to również nowoczesne, bo nikt normalny do nowego budynku nie włoży starego paszociągu łańcuchowego, poideł "strumyków", wentylatorów załączanych tylko ręcznie, oraz "chłodzenia" zrobionego z końcówek od opryskiwacza.

Niecierpliwie czekam na odpowiedź.
Dziękuję.
Powrót do góry
kurczakmały

PostWysłany: 18:59 Pią 21 Maj 2010    Temat postu: cena małopolska Odpowiedz z cytatem

brak kurczaka, 3,5 netto sama ubojnia daje. Za tydzień sprzedaję.Pozdrawiam
Powrót do góry
brojlerek

PostWysłany: 18:43 Pią 21 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A!! I sorki za niedopatrzenie "ostatnie pół roku"...Ja IX-X wogóle nie hoduję. Nie będę wyjaśniać kiedy wstawiam i dlaczego,bo z pewnością Was to nie interesuje,ale od 5 lat nie dołożyłam (22 rzuty). Pozdrowienia
Powrót do góry
brojlerek

PostWysłany: 18:33 Pią 21 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie! Nie będę komentować Waszych postów. Życzę Wam natomiast kosmicznych zysków w tym i następnym, i następnym roku, obyście nie mieli powodów do narzekań. Ale proszę Was o jedno: zachowajcie odrobinę kultury przynajmniej na tym forum. Pozdrowienia od debila, a raczej debilki.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:01 Pią 21 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest dokładnie.Handlujecie z jedną ubojnią,zresztą jakie handlujecie.Wy nie handlujecie ani nie prowadzicie biznesu,czy to do was dociera?Wy hobbistycznie macie trochę kurek na wsi i jak urosną to potulnie odstawiacie do tej jednej ubojni za tyle za ile wam powie.Paszę bierzecie za tyle za ile powiedzą no bo przecież mogliby nie przywieżść.Pisklęta bierzecie po ile powiedzą bo mogliby nie dać przecie itd.A wszyscy inwestują dziesiątki milionów w coraz to nowe zakłady a każdy przedstawiciel handlowy jeżdzi autem za 80tys i więcej.Są nowe maszyny ,nowe auta ,piękne trawniki ,oczka wodne ,sliczne biurowce.A co wy macie???Powiedzcie co macie???Stare szopy???Na remont dachu dziesięć lat zbieramy???
Nowoczesne fermy to śladowe ilości i skredytowane do więcej niż maksa.
A jeden z drugim się jeszcze cieszy ,że nie dołożył i miał kto wziąść, a jak jeden rok od piętnastu lat wyszedł z godziwym zyskiem to on mówi -to ja dziękuję więcej nie potrzebuję.Ludzie to jest DEBILIZM W SKRAJNEJ PATOLOGICZNEJ FORMIE.
I będą nas strzyc aż się zesramy ,aż wyrzygamy z krwią ostatni grosik czy wy nie macie tej świadomości.
Jedno bym wam polecał - posłuchać rozmowy o was między dwiema ubojniami.Może wtedy przejrzelibyście na oczy.Ja kiedyś przypadkiem taką słyszałem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1755, 1756, 1757 ... 2295, 2296, 2297  Następny
Strona 1756 z 2297

Skocz do: