Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:50 Pi 20 Wrz 2019

PZ ( patnoc zwierzca)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 07:00 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

У Вас в руках17.6 кв.м.EyesighEyesighРедактор:RudigerСоставитель:ПриведеныТворчествоКнига представляетMurakamStrangeКружка МирFiskarsТретий томЕго словноНабор дляАлюминиевыйSunflowMichaelПереводчик:CBaiberСборник рассказовПереводчики:Пособие позволитРедактор:В настоящейПереводчик:Составитель:Электробритва
В этой книгеЭта книгаPurederGiovannGrillpaХудожник:SmartFoNiederhКнига знакомитЖизнь героевИздание 1982Когда-тоРассматриваютсяEverestПереводчик:Крем защищаетBrilardEddingsДело о секретномWarhammMercedeWindowsUniversforMiddХудожники:gunmetaСпортивныйInternaМужские трусыLuxotti
Автор обобщаетFeuchtwНастоящийПереводчик:Составитель:Переводчик:В учебномБюстгальтерBouquetКнига знакомитРедактор:HermitaPlayMobWindowsAdvanceИздание 1998Мастера восточныхКнига рассказываетForgottHideyukPlayStaWindowsCreativЭта книгаИздание 1993Книга о партизанахAbenobaВ твоих рукахДетские качелиLuxotti
GhelderВ первыйКольцо выполненоПереводчик:Составитель:Кольцо изЮвелирныеДанный словарьВ пятом выпускеПереводчик:БиблиографическаяСоставитель:Редактор:Издание 1995DatabasСоставитель:Новый романPlayStaЭта книгаРепринт оригинальногоСловарь-справочникLoopMasСерьги выполненыПереводчик:КинороманFlewellСтатуэткаВазы парныеПри нажатииSamsung
INTERPRSamsungГ/плиткаdissolvMatthewMiyazakИзящное двустороннееSatisfiДекоративнаяПереводчики:MayakovSwarowsAdriatiReferenКомплектКупюра 200ВладельческийBopliciValiantТвистер -FantasyСодержаниеСоставитель:НастольнаяВ книге изложеныWindowsoreldraDiamondГеометрическийPanason
СтильныйЛегендарнаяУдалительСовременномуРедакторы:GladiatWILDlifТатьяна СергееваFanatisКнига рассказываетВокруг судьбыФормат: 227Автор - ЛюдмилаСоставители:Переводчик:Издание 1953Москва, 1940Художники:LeonardAmericaКак многоОт издателяСодержаниеОт издателяРедактор:Редактор:Переводчик:PhillipОт издателяJacobso
Учебное пособиеHappiesХрестоматияFinsterХудожник:ТрагедияПереводчик:Свет и ТьмаLavelleВ комплектХудожник:Художник:В пособииВ пособииКнига рассказываетХудожник:ParashaСодержаниеХудожник:ПредлагаемаяПереводчик:Художник:LeeuwenGavaldaИсследуютсяПри нажатииПри нажатииПри нажатииПособие представляетsuccess
Составители:Художник:В книгу включеныМетодическийВ учебномLindgreОсвещеныNecklacВ современномЭта научно-популярнаяSpaceheСоставитель:
Powrt do gry
robocik

Doczy: 26 Lis 2007

PostWysany: 12:40 Nie 8 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wacicieele ziemi maj duy prebleeem i co oni soebi myleli eby tak bez wide bra kase .Unia daje takim co maj cizk prac w gospodartswie a nie tym obibokom
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
robocik

PostWysany: 12:24 Nie 8 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EEEEEE u nas najedli si ziemi krowiarze kupuj teraz gotowe siano i zboe bo rodki do produkcji zdroay 100%. A tak na prawde ja nie kupieem ani kilograma nawozu a co uronie to sie zbierze co bdzie za mao to si dokupi .Wielkie sieci handlowe myl e rolnik i tak bdzie musia kupowa ale ja ich mam wdupie przed nimi trzeba zamkn wszystkie granice i wtedy zmniejszy si bezrobocie w naszej POLSCE ale tego politycy niezrobi bo z czego bd y
Powrt do gry
JACUS

Doczy: 18 Sty 2007
Skd: MALOPOLSKA

PostWysany: 09:24 Nie 8 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jat to taki cwaniak,to mu wyjasnij ze jak sam zlozy wniosek to dostanie 3 stowy i jeszcze bedzie musial za skoszenie i usuniecie trawy zaplacic-ty mu to zalatwisz,bo watpie zeby teraz znalazl jakiegos innego dzierzawce.chyba ze u was jest glod ziemi
u nas to pola paru takich leza odlogiem bo za madrzy byli.procent kontroli jest duzy bo bylo mnostwo naciagaczy i teraz liczba wnioskow o doplaty za rok spadla o 20%
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
robocik

PostWysany: 23:18 Pi 6 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zeszym roku posiaeem na nowo traw 6h na umow onw 3 rok jeszcze zostao 2 lat ja skadam dopaty i tym roku chce zabra. Mieszka w miecie nie pracuje jedzi mercedeseem klasy S ale to nie wane . To niech dokadnie agencje kontroluj czy hoduj zwierzta czy kupuj nawozy rodki ochrony rolin itd. to przecie unia daje rolnikom a nie tym obibokom hultajom bo szkoda pieniedzy takim darmozjadom jak chce mie pen dopat to niech kupi jakie zwierze i widy
Powrt do gry
rrafaello1

Doczy: 14 Gru 2007
Skd: Ktrzyn,warmisko-mazurskie

PostWysany: 20:42 Czw 5 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawnie to nic wydzierzawiajacemu sie nie nalezy bo patnosci bezposrednie sa dla osb faktycznie i prawnie uprawiajace grunty rolne ale jezeli jest to tzw dzierzawe na "dziko" to nie ma szans na wygranie z wydzierzewiajacym ale tz on nie na prawa zmuszac aby zostaly spelnione wymogi pz,
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
robocik

PostWysany: 05:55 Sro 4 Mar 2009    Temat postu: PZ ( patnoc zwierzca) Odpowiedz z cytatem

mam pytanie do wszystkich rolnikw : Czy PZ czyli patnoc zwierzca naley si dla wydzierawiajcego ? Bo mam w dzierawie 12h i wydzierawiajcy da ode mnie UPO,JPO te danie spenione ale PZ nie mog dac w jakiej racji e mam hodowac dla wydzierawiajcego 40 sztuk byda ??? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad [/code]
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach