Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:33 Nie 9 Sie 2020

Płatność zwierzęca- dlaczego biorą nie ci co mają zwierzęta.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzycho

PostWysłany: 18:59 Czw 27 Sty 2011    Temat postu: Płatność zwierzęca- dlaczego biorą nie ci co mają zwierzęta. Odpowiedz z cytatem

Widocznie w dziurze budrzetowej widać jeszcze dno. Zmuszą mnie do wpuszczenia ptaka i bendą same plusy : zero roboty, mało kosztów a kasy dużo będzie. Szykójcie się mieszczuchy na Duńską wiepszowinę i kurczaki z antybiotykami. W tym kraju nic mnie już nie zdziwi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nina-pl

PostWysłany: 22:52 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam . Wałkowaliśmy już ten problem. Dotyczy wielu , między innymi i mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzycho

PostWysłany: 22:22 Sro 26 Sty 2011    Temat postu: Płatność zwierzęca- dlaczego biorą nie ci co mają zwierzęta. Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o paranoi związanej z płatnościami zwierzęcymi. Masa ludzi nie mających zwierząt od kilku lat płatności nadal bierze, a inni mający zwierzęta od trzech lat nie biorą bo ich nie obejmuje. Nabijano się z lepera że wprowadził płatności naliczane za 1 rok wstecz a teraz co? - kolega choduje stado bydła od 4 lat i mu się nie nalerzy!!!!! Tym prof. gdyby dać łopaty toby trzonkami kopali a do rządzenia się biorą. Macie na tą paranoję(jedną z wielu) jakieś pomysły???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: