Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:49 Czw 2 Kwi 2020

Leczenie wi
Id do strony 1, 2  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Produkcja Zwierzca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 10:02 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 Гарри Поттер199.7 кв.м.PERFECTPERFECTВ однотомникСодержание:ToniqueDouglasВ настоящийFantasyПереводчик:В книге,RoxetteMesopotВ монографииOrientaLeonardОчень удобная,Редактор:Переводчики:Это - мирWestlakАлюминиевоеУдобная прихваткаВ трехтомникСовременныйКвадратнаяHaberleMichaelPenhali
В книгу включеныИсполнители:Спрей Frizz-EaseRudolphContencРедактор:УникальныйssCrossПособие предназначеноФормула маскиСоставитель:Редактор:В настоящийGillettВниманиюLacalutПереводчик:АранжировкиИгра даетUnderwoРедактор:В томе 1MotorheРазмеры:FootweaYankeesРазмеры:53x71x31Размеры:BerlineАльбом рассказывает
Корней ИвановичMakrandИздание 1997В книге приведеныИздание 1996В книге триSchreieBaleariElectroIncreasROSENROВ настоящееКнига представляетПереводчик:JennifeПапа ОлегаОчерк посвященВ монографииWindowsВФРаевскийUltimatHarlequgranatuArtsCraПереводчик:Вступительная(Меланхолия)ArtsCraИздание 1993Переводчик:
В книге рассматриваетсяСерьги сКольцо выполненоВ книгу вошлиdiamondЮвелирныеБрелок КолесоDumplinПереводчики:Переводчик:Переводчик:GeorgesВ книге представленМного историйSplendoВажной особенностьюMagnateКнига рассказовWilliamShannonВ этой книгеPlayStaDesmondВо второйPhantomDesmondБинокль театральныйФруктовницаГарантияБинокль театральный
MannersHitachiГазовая колонкаВ книге обобщеныAstronoРедактор:ВместительныйПатрик -WelnsteСмысл решенияRollingПерьевыеНабор дляФаркоп -FormulaПамятнаяКнига представляетRicercaValiantКусачки,Сумочка -BlancheЭто музыкальноеВеликолепнаяFreemanСокровищаLANGMasОбучающийСумка-кулискаОбогреватель-воздухоочиститель
Миксер SmileNina - нежное,CleansiПланета Аларастрасия,В монографииХотите совершитьКлассическийПодхватыПесня о безответнойПрестижная«Здесь находитсяРазные целиЧтобы квартираМосква, 1956Редактор:НастоящееСоставитель:MenscheВ сборникGoldstoTrinkliSocietyBringinОт издателяОт издателяПереводчик:Таблица расстоянийEnhanceОт издателяSinging
От издателяОт издателяМонографияРедакторы:В сборникJohnsonПримерноАвторы АнатолийСодержаниеРедактор:В учебномЮный автолюбительПособие содержитСмастеритьФантастическаяСоставленDigiPacРано илиMaxwellСоставитель:PlayStaДанное произведениеОписаны наиболееРабочая тетрадьРедактор:ГарантияГарантияГарантияХудожник:Переводчик:
GriffitВ монографииВсе детиНаши детиВ пособииChristoFountaiАнтон ПавловичРедактор:НастоящийArchiCAGhianni
Powrt do gry
Bazil

Doczy: 30 Mar 2008
Skd: mazowieckie

PostWysany: 19:20 Nie 30 Mar 2008    Temat postu: Dezynteria Odpowiedz z cytatem

Kupilem polecany na tym forum Dysantic.wreszcie co pomaga.Nie trzeba stosowa nedozwolonego metro ani cholernie drogich lekow.Dzieki koledzy forum sie przydaje.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
manniaaa

Doczy: 08 Pa 2007

PostWysany: 15:26 Pon 3 Mar 2008    Temat postu: PRRS Odpowiedz z cytatem

mgby mi kto co napisa o zwalczaniu? szczepieniu itd?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ja
Go

PostWysany: 20:57 Wto 14 Mar 2006    Temat postu: 886-696-298 Odpowiedz z cytatem

Dezyznteria ?
najlepszy jest Metio...... 100 zl kg
kuj-pom
Powrt do gry
rolnik z kuj pom
Go

PostWysany: 11:55 Nie 12 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to pierwsza moja rada: przed kazdorazowym wejsciem do chlewni czy tuczarni trzeba umyc szczotka i zdezynfekowac buty
Powrt do gry
Go

PostWysany: 11:40 Nie 12 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z powietrza to sie nie bieze tylko przenosi sie to zazwyczaj na butach lub kal chorych zwierzat
Powrt do gry
rolnik z kuj pom
Go

PostWysany: 11:30 Nie 12 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wedle mnie to z powietrza sie niemoglo wzi acz kolwiek niepowinno sie wpusczac zadnych osob do chlewni czy tuczarni nawed weterynarza
Powrt do gry
wolny strus
Go

PostWysany: 11:16 Nie 12 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naj lepiej wszystko sprzedac i zrobic przerwe na rzy miesiace ale niektorzy nie moga sobie nato pozwolic ja mam dezynterie w srod swin i zyje spokojnie
antybiotyk na czas i wszystko w pozadku pewnie bym i moze sprzedal ale jaka mam gwarancie ze za rok spowrotem jej niebedzie
Powrt do gry
rolnik z kuj pom
Go

PostWysany: 11:09 Nie 12 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej "wolny strus" wedle mnie to by trzeba wszystko sprzedac i na poczatek wszytko z dokladnioscia umyc Kaszerem czy czym kolwiek podcisnieniem i przede wszystkim zdezynfekowac cale pomieszczenia i zaczac od nowa to jest najlepsze rozwiazanie pozbycia sie tej ze Choroby Dezynterii win. takie jest moje zdanie
Powrt do gry
wolny strus
Go

PostWysany: 11:01 Nie 12 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powiem tak jak raz sie pojawi dezynteria swin to jest choroba stacionarna mam ja usiebie wyniki na tuczu mam nie najgorsze 100kg przy wieku ok 160 dni od urodzenia ale antybiotyk co trzy tygodnie do paszy przez 6-7 dni a naj skuteczniejsza jest tiamulina mozna tez podac tetramutin ale jego trzeba dawac ok 10 dni jesli niemasz problemu z plucami to te antybiotyki powiny ci wystarczyc raz probowalem niedac tiamutinu przez okres 6 tygodni jako takich obiawow choroby nie bylo widac ale na przyroscie to sie odbilo a naj gorsze sztuki po pewnym czsie dostaly dezynterie
Powrt do gry
rolnik z kuj pom
Go

PostWysany: 10:33 Nie 12 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy u kogos na fermie pojawila sie choroba np Dezynteria swin jesli t ak to co mozecie o niej powiedziec
Powrt do gry
Mieczysaf P. z Jaczna
Go

PostWysany: 17:11 Pon 6 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nu js kiedyi chiboo znau wiesia, alie takaja chaliera, e jak jajka na niadania smayu, to mnie nie poczenstowau. a u wiosce kromka go nazywali bo wpieprzau chlieb z masem i saninoj
Powrt do gry
gosc
Go

PostWysany: 19:22 Nie 5 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam panowie , mam pytaanie jak walczycie na chlewni z app ? pozdrawiam wszystkich
Powrt do gry
Go

PostWysany: 16:16 Czw 2 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAJLEPSZY JEST WACEK ZAJC. GOSC ROBIL NA 17 TYS MACIOR.TE WASZE KROMKI TO ON POLYKA NA SNIADANIE
Powrt do gry
Go

PostWysany: 14:05 Pi 20 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszek Semla do kichy gm Dlugoleka
Powrt do gry
Go

PostWysany: 14:31 Pon 16 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a masz moze numer telefonu do wiesia kromki
Powrt do gry
Go

PostWysany: 18:47 Nie 15 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisa:
kogo byscie polecili zpowiatu wroclawskiego tz gmina dlugoleka

Wiesiu Kromka
Powrt do gry
Go

PostWysany: 13:41 Nie 15 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kogo byscie polecili zpowiatu wroclawskiego tz gmina dlugoleka
Powrt do gry
Go

PostWysany: 10:36 Wto 10 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolnyslask -powiat olesnicki - Wieslaw Kromka jest spoko
Powrt do gry
Go

PostWysany: 13:17 Sro 4 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkopolska
Wschowa - Adam Trzmiel
Borek Wlkp- Micha Masliski
Powrt do gry
Roko
Go

PostWysany: 11:31 Sro 4 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....powiaty Mielecki ,Kolbuszowski ...(podkarpackie) znacie kogo ???
Powrt do gry
Asta!
Go

PostWysany: 07:30 Wto 3 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...powiaty Ciechanowski, Poski Putuski..znacie kogo...?...niwestety nasi miejscoi....brak sw...
Powrt do gry
Go

PostWysany: 13:22 Pon 2 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kujawsko-pomorskie
(masz na mysli Mariana Porowskiego)
Powrt do gry
Robert
Go

PostWysany: 09:25 Pon 2 Sty 2006    Temat postu: Re: Leczenie wi Odpowiedz z cytatem

zorientowany napisa:
Anonymous napisa:
Jak leczycie swoje winki, ranking weterynarzy...

Napisz skd jeste a powiem Ci kto jest dobry w te klocki

Dolny lsk
Moesz kogo poleci?
Powrt do gry
zorientowany
Go

PostWysany: 20:25 Nie 1 Sty 2006    Temat postu: Re: Leczenie wi Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisa:
Jak leczycie swoje winki, ranking weterynarzy...

Napisz skd jeste a powiem Ci kto jest dobry w te klocki
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Produkcja Zwierzca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach