Skocz do zawartości
Don

Wołki w binie

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc

Zaglądam po roku do bina lezy tam z 30 ton pszenżyta a wołka aż grubo,ziarno poćwiartowane.

Chcę to przewiesc do innych binów i do świnek dac tylko aby mi sie nie rozeszły te wołki po innych zbożach wolałbym pozbyc sie ich przed przewozem , jednoczesnie aby po kilku/kilkunastu dniach od tego zabiegu mozna było juz spasac pszenżytem swinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest aktelik w świecy dymnej tylko że mówił mi kiedyś gościu co ma firmę co zajmuje się odrobaczaniem magazynów że od niego blacha matowieje i może rdzewieć. Jak go zapytałem to czym jechać to się uśmiechnoł i powiedział że on z tego żyję jak chcę to mi zrobi usługę to wyedy ja się uśmiechnołem i powiedziałem to chyba taniej mnie wyjdzie jak te wołki będą żyć i tak się skończyła nasza rozmowa. Popytaj w sklepach a najpierw uruchom wyszukiwarę w googlach żeby ci badziewia nie wcisneli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś środek co się przesypuje i wtrakcie pryska a po jakimś czasie skarmia nazwy nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedziałem to chyba taniej mnie wyjdzie jak te wołki będą żyć

 

Może niekoniecznie

O ile pamiętam zabieg kosztował kilkanaście zł/ t ziarna. Niech podrożeli nawet do 30zł, czy to dużo - każdy niech rozważy sam. Natomiast zadzwonic do firmy DDD i skonsultować kosztuje 3 minXstawka operatora.

Dogadać się z firmą, która daje gwarancje skuteczności i bezpieczeństwa spasania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...