Skocz do zawartości
citovet

antybiotyki dla świń

Rekomendowane odpowiedzi

oferuje leki dla tych hodowców i przedstawiam konkretne ceny leków pod konkretene zapotrzebowanie. wysyłam i hodowca sam ocenia czy cena mu odpowiada czy też nie. na dzień dzisiejszy tyle. widzę,że takie zainteresowanie lekami jest. www.citovet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki sprzedać każdy może "byle jaki wet", szkoda, że nie każdy umie leczyć.

Od psa do świni i innych zwierząt hodowlanych to daleka droga ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest jedna wielka ściema , Gościowi chodzi o bezpłatną reklame gabinetu wet. Jest to portal rolniczy a P. doktor zajmóje sie psami i kotkami a o zw. hodowlanych zapewne nie ma pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Pan doktor wyobraża sobie handel antybiotykami a gdzie przestrzeganie karencji a co na to nadzór farmaceutyczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi kolego wojtal123

1/karencja na leki jest bardzo dobrze znana wszystkim hodowcą

2/ każdy zamawiający jest informowany na piśmie o karencji

3/ oferta jest skierowana to tych ,którze dokładnie wiedż o co mi chodzi

4/ podejżewam, iż wiekszośc hodowców zaglądających na PPR i tak kupuje

leki w hurtowni lub u "byle jakiego weta"

5/ ten proceder jest mi znany od kilkunastu lat

6/ a strona skierowan jest do innej grupy klientów i będzie rozszeżona o oferty dla hodowców zwierząt dużych.

7/ są "byle jaki wet" np woj. wschodnich obsugujący duże gospodarstwa i sprzedaje leki .

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku sobonio- niedzielnego

www.citovet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze karencja jest hodowcom znana ale czy przestrzegana?Dobrze Pan wie ze w hurtowniach można kupic leki ale nie recepturowe a o antybiotykach można zapomniec.Jest Pan wetem a uzywa Pan sformułowania byle jaki wet.to też świadczy o stosunkach panującychw weterynarii.Moze proceder handlu lekami jest Panu znany ale dobrze Pan wie że jest nielegalny. Coś mi sie zdaje że jest Pan w gronie tych wetów co za pare groszy handlowałoby lekami na bazarze. CZy słyszał Pan o lek.med. który handluje lekami przeznaczonymi do leczenia zamkniętego-szpitalnego? Napewno nie ale Oni mają swój honor i nie zniżają się do poziomu magla. Pamietam czasy gdy zawód weta był zawodem elitarnym a tacy jak Pan sprowadzili go do poziomu jarmarcznego ale co nie robi się dla pieniędzy. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego taki postęp czasu. niestety. byłem w holandii na fermie krów około 700 szt. i oniemiałem ile leków hodowca miał w swojej szafce. a było to zaledwie 7 lat temu. kolega pracuje w lecznicy w anglii i tam sprzedaja szczepionkę dla owiec, antybiotyki dla krów i tak już jest. to co było to niestety juz nie powróci i każdy zdaje sobie z tego sprawę. a że to nazywamy jarmarkiem to nic na to nie poradzę. JEŚLI TY TEGO NIE ZROBIŚZ TO KTO INNY BĘDZIE TO ROBIŁ. i to wszystko na ten temat. jak widać wielu hodowców się do mnie zgłasza i z PPR-u i z tego wątku również i nikomu to jakość nie przeszkadza. Nikogo nie zmuszam aby wybierał tę formę. Każdy ma dziś wybór.

Pozdrawiam i życze miłego wypoczynku sobotnio-niedzielnego

www.citovet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojtal123 wielu vetów postawiło wille na naszej krzywdzie a sytuacja się zmieniła od czasu jak zaostrzyli przepisy w ZM bo ten co skacze po boksach miał mniej od tego w ZM

Więc konkurencja wskazana

 

@citovet jeśli masz zamiar POWAŻNY z nami współpracować to:

-zmień cennik

-zapomnij o przedpłatach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki za uwagi

nie ma przedpłat na towar, którego nikt nie zamówił.

zasada jest prosta i taka jest równiez stosowana w aptekach internetowych

po złożeniu zamówienia pieniądze są wpłacane na konto a pózniej realizowana jest przesyłka. nie jest to przedłata tylko zwykła tranzakcja internetowa. wszytkie przesyłki za tzw. pobraniem są droższe bo uwzględniają ewentualny zwrot towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba wojtal123 ma słuszną rację - nie ma leczenia na odległość. Niech każdy robi to co umie najlepiej i ponosi odpowiedzialność za to co robi.

1.Jak sobie wyobraża civet ewentualne roszczenia za niedopasowanie leków.

2.Jak sobie wyobraża prowadzenie księgi leczenia zwierząt ( u mnie wet taką prowadzi bo są to obowiązujące przepisy) i ja osobiście kwituję jego zalecenia

3.Czy taki "Kaszpirowski" od wszystkich zwierząt będzie dobry? uniwersalne rzeczy są z zasady do niczego.

4.A co z przypadkami nagłymi? jek przyjedzie raz czy drugi nasz regionalny wet i zobaczy inne leki nie od niego TO CO???????

Każe sobie zadzwonić do tego co te leki sprzedał i niech przyjedzie w nocy np. do cesarki czy ciężkiego porodu.

 

Tak więc reasumując - internetowa apteka leków to na dłuższą metę dla hodowców nie ma większej racji bytu. Ale to jest tylko moje, prywatne zdanie z perespektywy lat prowadzenia hodowli "dużych zwierząt"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam- citowet powołuje sie na apteki internetowe ale to co Ja wiem nie prowadzą one sprzedazy lekow bez recept bo to jest zabronione bylo o tym glośno w mediach pisze tu o lekach które może przepisac tylko lekarz med. Natomiast mogą oni sprzedawac leki ogólnie dostępne bez recepty tak samo zresztą jak apteki stacjonarne i inne punkty handlowe. Mój Wet. leczy zwierze i zostawia mi leki do dalszej kontynuacji leczenia nawet te w inekcji ale mowi mi ktore kiedy podac i bierze za to odpowiedzialnośc , wet. a nie ja prowadzi u siebie obrót lekami odpowiedzialny jest za karencje i dawkowanie/to co piszą na opakowaniach nie zawsze skutkuje/ Niech mi Citowet wytłumaczy na jakiej zasadzie będzie wysyłał antybiotyki na zamówienia pisemne ,telefoniczne a może hodowca czyli Ja sam sobie wystawie recepte/druki recept są ogólnie dostępne/ a co mam napisac jak będe wiózł świnie do rzezni kto leczył świnie Citowet korespondencyjnie? aantybiotyki Ja sam świniom przepisałem ? przecież to pachnie kryminałem Wszystko jest dobrze ale do czasu aco się stanie jak dowie sie o tym Nadzór farmaceutyczny- tłumaczenia nie ma zadnego siąśc i płakac Acha jeszcze jedno od kiedy leki są towarem Ciekawy jestem odpowiedzi tylko prosze nie podawac przykładów Holandi tam narkotyki też są legalne W pełni popieram post TomaszO859. Kiedyś czytałem na tym forum takie powiedzenie które bardzo pasuje do tego o czym piszemy NIE MOŻNA SIĘ BRAC ZA BUDOWE DOMU JAK SIĘ NIE WIE JAK WYGLĄDA CEGŁA Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety chyba wojtal123 ma słuszną rację - nie ma leczenia na odległość. Niech każdy robi to co umie najlepiej i ponosi odpowiedzialność za to co robi.

1.Jak sobie wyobraża civet ewentualne roszczenia za niedopasowanie leków.

2.Jak sobie wyobraża prowadzenie księgi leczenia zwierząt ( u mnie wet taką prowadzi bo są to obowiązujące przepisy) i ja osobiście kwituję jego zalecenia

3.Czy taki "Kaszpirowski" od wszystkich zwierząt będzie dobry? uniwersalne rzeczy są z zasady do niczego.

4.A co z przypadkami nagłymi? jek przyjedzie raz czy drugi nasz regionalny wet i zobaczy inne leki nie od niego TO CO???????

Każe sobie zadzwonić do tego co te leki sprzedał i niech przyjedzie w nocy np. do cesarki czy ciężkiego porodu.

 

Tak więc reasumując - internetowa apteka leków to na dłuższą metę dla hodowców nie ma większej racji bytu. Ale to jest tylko moje, prywatne zdanie z perespektywy lat prowadzenia hodowli "dużych zwierząt"

@tomaszu znasz moją okolice i wierz mi , sąsiad był baz kasy zadzwonił do weta {jago weta} przyjechał zrobił swoje i powiedział że jak będzie miał to się rozliczą , po jakimś czasie przyjechał i wzioł kase za leczenie maciory nie pytając czy wyzdrowiała a ZGADNIJ zo się z nią stało na drugi dzień po leczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojtal123 jak Masz{mamy}pojęcie o lekach to czemu by nie kupić troche na boku oczywiście taniej

ja też mam opieke weterynaryjną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo się cieszę ,że Panowie macie szacunek do lek.wet w swoim terenie i tak trzymać. ale nie rozumiem tego rozgoryczenia. przeciez nikt nie musi korzystać z takiej oferty. nie ma takiego ani przymusu ani obowiązki ani konieczności. to jest tylko dobrowolność. bardzo miło jest czytać jak hodowcy zwierząt sa zdyscypilinowani i bardzo rygorystycznie przestrzegają przepisów . jeszcze raz podkreslam to tylko oferta a czy ktos z niej zkorzysta to już jego wybór. Proceder sprzedaży leków dla hodowców jest powszechny i sprzedają hurtownie i lekarze weterynarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citovet piszesz że hurtownie sprzedają leki hodowcom podaj adresy takich hurtowni bo na naszym terenie nie ma szans aby jakakolwiek hurtownia sprzedala antybiotyki rolnikowi, jeżeli chodzi o wetów to tak jak pisalem zdarza się że zostawią antybiotyki nawet w inekcji ale biorą za to bezposrednią odpowiedzialnośc. Dajesz nam gwarancje że nie będziemy mieli zadnych kłopotów jak nas ktoś podkabluje że sami uzywamy antybiotyków do leczenia i z kąd je mamy Piszesz o procederach no procedery są rózne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarki to jest jakas myśl tylko jedno ale czy Citovet ma te leki aby napewno taniej bo coś mi się wydaje że Gościu na gwałt chce zarobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarki to jest jakas myśl tylko jedno ale czy Citovet ma te leki aby napewno taniej bo coś mi się wydaje że Gościu na gwałt chce zarobic

właśnie

interesuje mnie TYLKO cennik z przesyłką pobraniową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o szybkie dorabianie się to nie trafone. hurtwnie, które znam to z podkarpackie, wschodnie wojwództwa, siedlce to pewniak, woj łodzkie. tyle wiem. moja oferta to rozszrzenia jusz istniejącej działaności. i to tylko tyle.

podkreslam jest to dobrowolność. przesyłam na e-mail oferty cenowe i jeśli komus to odpowiada to ok jesli nie to trudno. nie znam przypadku jesli hodowca ponosi jakieś konsekwecje ze stosowanych leków własnym zakresie. powszechne jest kupowanie amoks, dokxy i wielu innych antybiotyków w proszku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no robi się ciekawie amoxy jest a co z resztą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze w tej ofercie leki które można podac tylko w zastrzyku, coś mi się to wydaje nie bardzo legalne pisze na nich Z PRZEPISU WETA a to chyba chodzi o zadanie leku po zdiagnozowaniu choroby przez weta a nie przezemnie.Chyba że CITOVET będzie nam pisał te białe jak świnia nie je a te w innym kolorze jak jej ogon opadnie itd.troche tu ironizuje ale nie moge uwierzyc jak nisko upada weterynaria. znam kilku wetów z mojego terenu ale Oni jeszcze tak nisko nie upadli i nie przekwalifikowali się na przekupki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...