Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:34 Sro 24 Kwi 2019

Agrolok
Jakie pasze s najlepsze dla prosiakw odsadzanych?
Id do strony 1, 2, 3  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Pasze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 14:54 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

оберт Джордан243.5 кв.м.Делайте упражнениеEyesighСоставитель:Автор этойВторая книгаconcertОт издателяRudyardИздание 1983FiskarsRajneesВ нагляднойВ книге рассказываетсяБардадымПоучительнаяИздание 1998Издание КакНастоящееMcDowelВо второйСоставитель:Банка дляGabreilSoldierEkelundГипоаллергенныйCaudaliRabanne
BernardПредлагаемаяКрем дляFriesneCaravanКнига посвященаPurederImpressВодостойкаяSkinlitBiosoftGillettМини-губка«РискованноеExperimMineralЕремей ПарновFreedomАвторы музыки:В монографииК данномуНесмотряRecordeBarbaraСреди участниковLeatherКроме романаКаторга -Переводчики:Учебное пособие
JanssonviscoseLindgreШорты Категория:Размеры:ValentiMccrankClassiqИздание 2002Издание 1994DesantoВ книге исследуютсяFassbinHerbertAshutosYoshiakЗапонки,Составитель:В четвертыйSigmundJaeckinAstoundJarretiLarocheКольцо сКольцо, сереброТринадцатоеdiamondСерьги сСерьги, серебро
diamondБраслет изИздание 1991Цель изданияКольцо выполненоШироко известнаяФотооткрыткаРоман-хроникаWittekiИздание 1997DepardiChinookИздание 1979Первая книгаКнига содержитGiorgioLankforHillierCollectУ Вас намечаетсяРедактор:ГригорийВ книге рассказываетсяХудожники:TheshowИРЛазовскисИгрушка ПожарнаяТрость сОбъективБивень моржа
FirenzeApelsonDigitalMajoretВ книге излагаютсяВ учебномЭта яркаяЭлегантныйШапка дляWindowsЭта забавнаяНабор кубковТридцатьВ монографииФаркоп ARAGONЗначок 1941НациональноеlosslesКомплектМагнитныйПартизаныРабота выполненаЯркий пассажирскийСлон подниметМягкикийWindowsBlessinChristmИгровой наборCOMFORT
Пылесос VitekAntonioВ рационЭтот мирKiyosakprogramВладимирСанкт-Петербург,Крупный предприниматель,MemphisДанное изданиеВыходец изVengeanИздание 1957Москва, 1958БиблиографическаяРедакторы:ПрижизненноеEinsteiРедактор:Москва, 1949Темы номера:KuravlyВ книге изложеныВ первый,OldrichSinkingОт издателяОт издателяEleanor
От издателяРедактор:TelevisОт издателяХудожник:Первая отечественнаяМногие искалиПособие предназначено`ШкольныйPilgrimPremierПособие изХудожники:ValentiУчебник написанДанное методическоеПрактикумПеред вамиWendkosИзложениеРабота посвященаMicrosoВ книге раскрываютсяФитнес-программаРедактор:ОбъективОбъективОбъективТолько-толькоХудожник:
comprehРешение головоломок,Редактор:В комплектКак можноРедакторы:ЧудесныеУчебник содержитХудожники:СодержитВ книгу вошлиПредставь:
Powrt do gry
N__OWY

Doczy: 15 Lut 2007
Skd: WIELKO!!POLSKA

PostWysany: 20:57 Sob 24 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam pasze lecznicze Prowimi Skrzat i Sprinter rewelka Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
janusz102

Doczy: 26 Lut 2007
Skd: dzkie

PostWysany: 15:37 Sro 21 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prestartery Nutreny sa dobre ale chyba jedne z najdroszych
Powrt do gry
cezi

Doczy: 15 Mar 2007
Skd: Wilczyn

PostWysany: 13:28 Sob 17 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz kupiem andFEED - hiszpaskie prestartery i s na razie dobre. Nie wiem, czy utrzynaj tylko swoj jako. Ciekaw jestem czy kto si z nimi spotka w Wielkopolsce?
adny zapaszek, troch rybki i spokj w chlewni - to na razie tyle. Czy kto "jecha" na nich?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
janusz102

Doczy: 26 Lut 2007
Skd: dzkie

PostWysany: 14:29 Sro 28 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nutrena prestartery Favoryt I II III
Powrt do gry
ulnik5

Doczy: 25 Sty 2007
Skd: Korzenna

PostWysany: 13:35 Wto 30 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babsy si zpiepszyo teras LNB 8039,a 8049 to kicha Mi na 40 szt potrzeba niacae200 kg. odstawiane w 28 dniu jast leosze od SANO i teras tasze
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
zonk

Doczy: 19 Lut 2006
Skd: kujawsko-pomorskie

PostWysany: 17:47 Nie 29 Pa 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LNB 8049
Powrt do gry
Chop z Mazur 28

Doczy: 09 Pa 2006

PostWysany: 16:09 Nie 29 Pa 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj reszt mojego postu a sie dowiesz co miaem na myli
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG Tlen
hans

Doczy: 09 Pa 2005
Skd: poznan

PostWysany: 15:36 Nie 29 Pa 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chop z Mazur 28 napisa:
Jeli wprowadzacie do ywienia prestartery dla hybryd to musicie sie zgodzi , e sa one tak wysoko przyswajalne e jakiekolwiek zaleganie lub podawanie nieokrelonej iloci powoduje natychmiastowe zakaenie tych pasz bakteriami a co za tym idzie biegunki i upadku wrd prosit.
:

ciekawa teoria moze troche rozwin mysl bo nie wiem o co chodzi............. Laughing Laughing
Powrt do gry
Chop z Mazur 28

Doczy: 09 Pa 2006

PostWysany: 14:02 Nie 29 Pa 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie. Jak chcecie mie dobre odsadzenia to stosujcie peen pakiet jednej firmy a nie biegacie od Ajnasza do Kajfasza zmieniajc startery i prestartery.
Jesli bedziecie podawa prestarter od 5 dnia w poaczeniu ze szczepieniami a odsadzenie macie w 28dniu to nie mam mowy o padniciach. Co do genetyki to jest oczywicie zaleno pomidzy genetyka prosit i przyswajalnocia paszy.
Jeli wprowadzacie do ywienia prestartery dla hybryd to musicie sie zgodzi , e sa one tak wysoko przyswajalne e jakiekolwiek zaleganie lub podawanie nieokrelonej iloci powoduje natychmiastowe zakaenie tych pasz bakteriami a co za tym idzie biegunki i upadku wrd prosit.
Moja rada!!! Lepiej dba o maciory,szczepienia itd.
Jesli bdziecie stosowa jeden produkt tak jak jest on zalecany a nie jak tam sie wam widzi bo wiecie lepiej to nie mam mowy o adnej biegunce.
Najprociej jednak wsypa w karmik prestareter i zamkn drzwi.

A na koniec. POWODZENIA Z Sano!!!!! Laughing
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG Tlen
Farmerek

Doczy: 28 Cze 2006

PostWysany: 20:27 Sob 28 Pa 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczepie lochy na kolibakterioze i prosieta przeciw kokcydiozie i jak napisaem mam spokj z biegunkami przy maciorach i taki bum w biegunkach nastepuje od pierwszego dnia u tych sabszych sztuk po odsadzeniu u tych miotw ktre trzymie duzej u maciory ok 6 tygodni i waza gdzies 10kg biegunki pojawiaja sie ok tygodnia po odsadzeniu. posiadam dozownik a po ile ta kolistyna na 1000l:?:
Powrt do gry
hans

Doczy: 09 Pa 2005
Skd: poznan

PostWysany: 21:07 Pi 27 Pa 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farmerek napisa:
chyba sobie kupie na prbe to babsy bo nie moge sobie poradzic z biegunkami na odsadzeniu sa tak intensywne, przy maciorach jest okey ale po odsadzeniu przez te 2 tygodnie to masakra same biegunki u wieszosci sztuk, enroxil podaje codziennie przezkilka dni je kuje ale nie wiele to pomaga a potem po tych 2/3 tygodniach nagle wszystkie przestaja sikac ale straty sa duze szczeglnie na przyrostach bardzo kiepskich bo swinki obia sie bardzo chude

jezeli posiadasz dozownik do lekw podaj kolistyne........
Powrt do gry
adas

Doczy: 18 Pa 2006

PostWysany: 21:03 Pi 27 Pa 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam Babsy i wogle Sano (choc musze przyznac nieliczna ich oferta jest bardzo dobra np. Premiks dla byda o ile dobrze pamietam to nazywa si Primisan czy cos takiego) Teraz jestem na Nutrenie i Ekoplonie i narazie jestem zadowolony!!!! Ale jak pewien kolega wczesniej stwierdzi wana jest genetyka i oczywiscie szczepienia !
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Farmerek

Doczy: 28 Cze 2006

PostWysany: 20:22 Pi 27 Pa 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba sobie kupie na prbe to babsy bo nie moge sobie poradzic z biegunkami na odsadzeniu sa tak intensywne, przy maciorach jest okey ale po odsadzeniu przez te 2 tygodnie to masakra same biegunki u wieszosci sztuk, enroxil podaje codziennie przezkilka dni je kuje ale nie wiele to pomaga a potem po tych 2/3 tygodniach nagle wszystkie przestaja sikac ale straty sa duze szczeglnie na przyrostach bardzo kiepskich bo swinki obia sie bardzo chude
Powrt do gry
bogus56

Doczy: 10 Wrz 2006
Skd: z daleka!!

PostWysany: 18:18 Czw 28 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuje bobowit firmy pro bio i efekty s znacznie lepsze ni na babsach po ktrych mczyem sie z biegunkami a teraz nie wiem co to jest biegunka u prosit.
Powrt do gry
ZOTAR

Doczy: 28 Wrz 2006

PostWysany: 17:32 Czw 28 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze co moesz zrobi to zaprosi doradceby ci zbilansowa po pierwsze prestarter (chocia polecam Piccolo-josery) pozniej starter i osadzeniwk. jak bedziesz robi tak jak ci napisze to powinno by wszystko bez problemu. tylko pamietaj ze genetyka ma tez bardzo duzy wpyw bo kada ma hybryda ma inne wymagania pokarmowe. jak tak zrobisz to sobie sam mieszasz i wiesz co mieszasz a nie kupujesz otreby z trocinami i kred pod nazw "koncentrat"
Powrt do gry
ukaszek

Doczy: 07 Sie 2006

PostWysany: 09:28 Wto 8 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prestartery Wigor-2 Plus z Wipaszu. Bez biegunek ,prosita szybko rosn.
Powrt do gry
tatamarty.323a

Doczy: 22 Maj 2006
Skd: Wielkopolska

PostWysany: 11:03 Sob 5 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LNB
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email WP Kontakt
marcin974

Doczy: 23 Lip 2006

PostWysany: 07:29 Sob 5 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIOTR FARMER napisa:
HODOWCA_ napisa:
PIOTR FARMER napisa:
HODOWCA_ napisa:
proponuj LNB. Lonobi od 4 dnia ycia i Protekt na odsadzenie.
Gwarantuj e nigdy nie zmienisz pasz
ja stosowalem i prosiaki w gnoj zakopalem a z babsy to jeszcze nigdy niemialem problemow a upadki przy odsadzeniu to ok 0.5 % a przy lnb ok 5%

Widz dziadu e gnj to ty masz w gowie.
A najwikszy gnj to jest w workach SANO!
p i e p sz y sz takie farmazony e naprawd ciko ci ju sucha
SPADAJ NA DRZEWO PRZYGUPIE
hodowca nikt tu cie nie wyzywa to ty tez tego nierob a jezeli masz wyglaszac opinie o paszy to ja wyglaszaj a nie obrazaj innych forumowiczow
z sano to sie zgodze a kto ma gnoj w gowie to ma ja uzywam dosshe o nie narzekam
Powrt do gry
bartolinip

Doczy: 22 Maj 2006

PostWysany: 21:52 Sro 24 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uywam tylko pasze firmy "Nutrena" i jestem bardzo zadowolony.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Scoia_tael

Doczy: 25 Kwi 2006

PostWysany: 22:35 Wto 25 Kwi 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisa:
dla ciebie ten duuuzy to ile ma tych loch wiem co sie dzieje na fermach idzie tylan i jeszcze raz tylan

Dla mnie due to ponad sto loch. I jest spokj. Moze byc taka odpowie??
Powrt do gry
PIOTR FARMER

Doczy: 05 Mar 2006
Skd: powiat wroclawski

PostWysany: 08:30 Czw 30 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HODOWCA_ napisa:
PIOTR FARMER napisa:
HODOWCA_ napisa:
ja stosowalem i prosiaki w gnoj zakopalem a z babsy to jeszcze nigdy niemialem problemow a upadki przy odsadzeniu to ok 0.5 % a przy lnb ok 5%

hodowca nikt tu cie nie wyzywa to ty tez tego nierob a jezeli masz wyglaszac opinie o paszy to ja wyglaszaj a nie obrazaj innych forumowiczow
Powrt do gry
HODOWCA_

Doczy: 02 Mar 2006

PostWysany: 22:20 Sro 29 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIOTR FARMER napisa:
HODOWCA_ napisa:

Powrt do gry
HODOWCA_

Doczy: 02 Mar 2006

PostWysany: 21:10 Sro 29 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIOTR FARMER napisa:
Alek napisa:
M.B napisa:
Normalnie babsy sprzedaj po 41 z/worek

ja te z tych stron, ale kupuje po 39 z/wrek 25kg Smile
JA NIE PISZE PO ILE KUPUJE TYLKO PODAJE JAKA JEST CENNA PODSTAWOWA W PUNKCIE MAM DUZY UPUST I TEZ KUPUJE PONIZEJ 40 ZL WOREK

to z a j e b i c i e. Jeste o ca zotwk do przodu! Jak kupisz sobie 2 worki tego dziadostwa to masz na cae piwo!
Ju nie mwic o pkach na muchy gratis do 10 workw!
Sano jest najlepsze na muchy Very Happy
Powrt do gry
PIOTR FARMER

Doczy: 05 Mar 2006
Skd: powiat wroclawski

PostWysany: 11:29 Sro 29 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alek napisa:
M.B napisa:
Normalnie babsy sprzedaj po 41 z/worek

ja te z tych stron, ale kupuje po 39 z/wrek 25kg Smile
JA NIE PISZE PO ILE KUPUJE TYLKO PODAJE JAKA JEST CENNA PODSTAWOWA W PUNKCIE MAM DUZY UPUST I TEZ KUPUJE PONIZEJ 40 ZL WOREK
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Pasze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3  Nastpny
Strona 1 z 3

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach