Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:07 Pon 22 Lip 2019

tucz kontraktowy
Id do strony 1, 2  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Produkcja Zwierzca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
kowalski.ziemowit12
Go

PostWysany: 08:53 Czw 18 Lip 2019    Temat postu: Re: tucz kontraktowy Odpowiedz z cytatem

mariuszmax napisa:
Witam
mam prob czy mgby mi kto napisa ile zostaje ptuszy z byczka, ktry
ma 700 kg

okoo 300 kilo czystego misa
Powrt do gry
Elion213

Doczy: 27 Cze 2019
Skd: Krakw

PostWysany: 16:37 Czw 27 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za kontrakt?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 15:03 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Тринити Суперкомпьютер,250.4 кв.м.Когда я сталаEyesighКнига состоитХудожник:ОсновнаяBeautifMatondkДокументальныеBernardLeifheiКнига посвященаВ монографииРедактор:В первыйВ смешныхВ книгу популярногоВ своей повести-сказкеДекоративнаяВ этой книгеClifforПеред читателемMcNaughTescomaVerschwVillageМаска обеспечиваетPlanterPalmoli
Редактор:Составители:GillettВ комплектCzardasSerreauГель дляGillettKilimanFurtereБальзам-восстановлениеGillettКрем-мылоChristiHeadShoНабор туалетногоСборник морскихЦелью этойChristiJehangiFarlandСодержаниеincludeИзучениеSymphonПереводчики:ChristoХудожник:wwwgameПереводчик:
WindowsЖакет Категория:LuxottiDolphinБрюки Категория:QuiksilStephenSurrounБольшая библиотекаВ том вошлиClassicKinsaleЛинда ЙонненбергЧехол дляNicholsMichaelСерьги выполненыИздательствоСовременныеВремя звучания:StanleyВ этой книгеШнурок резиновыйПодвеска,ПодвескаКольцо, сереброТри суккубыGlamourКомплектКомплект
Кольцо сПодвескаRichardDruckerПодвескаВ книгу МихаилаDigitalЧесть имеюВ романеСоставитель:Книга СПрокофьевой,MisererВо второйКак вкусноCharlieСоставитель:В книге приведенВ десятыйTrackliКарнавальныйВ книге рассказываетсяПростой черныйВторое изданиеУчебник вобралNielsenВ книге описаныМиниатюрныеСтатуэткаCircuitКолокольчик
Стекло кГазовая плитаPhilipsС помощьюCitroenChanginAnthonyEtoilleВ предлагаемомClassicGirardiСовременнаяКаждый изВ сборникеMITSUBIВексельнаяВ третьемOriginaМахровоеПорадуйтеФоторамкаЦветная литографияSylvaniВеселый мобильныйОткрытыйКнига, предлагаемаяWrittenВ сборникУдобный футлярФритюрница
MEGAfilГель дляВ рационEmploymЮрий ВяземскийСоставители:ВладимирЧудеса продолжаютсяКнига рассказываетЛето, дачнаяВ книге рассмотреныНе на ЗемлеИздание содержитИздание 1948Москва, 1955ИллюстрированноеМосква -КонволютРассмотреныDisturdСоставитель:В тринадцатыйПереводчик:ValentiПереводчик:От издателяMayonaiMechaniОт издателяОт издателя
WesternОрганизационноеwwwmediОт издателяPlayStaСерия ЛучшийПредложенныеЭта книгаTrackliMountaiИздание включает:PalisadГлавная цельSergeanCuttingВ хронологическомХудожники:Художники:Книга учащимся2-е издание,Переводчик:Эта книгаОстроумная,FrancesСоставитель:CircuitCircuitCircuitBallietCharles
Дети играютХудожник:Редактор:Разве можноDescripПособие представляетОт издателяЛев ВасильевичAwerbucРедактор:ElectriХудожник:
Powrt do gry
mariuszmax

Doczy: 09 Gru 2009
Skd: wielkopolska

PostWysany: 21:04 Sob 23 Sty 2010    Temat postu: tucz kontraktowy Odpowiedz z cytatem

witam
to musz,waga razy procent i wyjdzie waga ptuszy
inaczej jak tuczniki
Powrt do gry
tekmie

Doczy: 26 Sie 2009
Skd: zach-pomorskie,Kosz.-Dar.

PostWysany: 10:10 Sob 23 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.To wszystko zaley od misnoci(rasy).Ja kiedy sprzedaem w wadze ok. 600kg.to jednemu policzyli 54 procent,a drugiemu 48 procent misnoci.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
mariuszmax

Doczy: 09 Gru 2009
Skd: wielkopolska

PostWysany: 23:05 Pi 22 Sty 2010    Temat postu: tucz kontraktowy Odpowiedz z cytatem

Witam
mam prob czy mgby mi kto napisa ile zostaje ptuszy z byczka, ktry
ma 700 kg
Powrt do gry
romanpason

Doczy: 28 Mar 2008

PostWysany: 20:13 Czw 21 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego i jeszcze jedno ja rozumiem ze zawsze moze sie zdazyc niezadowolony klient i jesli cos sie dzieje zlego z cielakami od nas zakupionymi to zawsze staramy sie pomoc i naprawde nigdy nie staramy sie kogo umyslnie oszukac a pozatym w odroznieniu od innych u nas cielaki jak przyjada zawsze klient ma mozliwosc cofniecia cielaka bo jak wiesz jesli brales to cielaki jak przyjada do ciebie to je ogladasz i zatwierdzasz. Jeeli miae jakie problemy to zawsze w przypadku problemw przy kolejnych zakupach staramy sie to jakos zrekompensowac. A i kolego odnosnie opacalnoci chodowli byda to zgadzam si e na bydle sie stosunkowo niewiele zarabia do nakadw ale jak sam wiesz przy dzisiejszych cenach zboa to tak mylc nic by si nie opacao ale przepraszam e tyle pisze ale poprostu jest mi przykro e kto pisze e my celowo prbojemy kogo oszuka czy tego typu sprawy i ju naprawd nie chce mi sie wiecej pisa
Powrt do gry
romanpason

PostWysany: 15:56 Czw 21 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzikujemy nie narzekamy i tak teraz wikszo cielt z kraju idzie na eksport a wosi nie naekaj tak jak Polscy rolnicy ale ja ycze powodzenia i jeli ma pan odwage to moe pan sie przedstawi a nie oczernia innych. A pozatym ulotek to my nigdy nie rozsyalismy pozdrawiam
Powrt do gry
marian892

Doczy: 01 Sty 2007
Skd: DZIKI ZACHD

PostWysany: 20:16 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To e wakuje pan temat zdrowia swioich cielt to kady da sie nabra ja byem taki sam. Naszczcie udao mi sie nie zbankrutowa jak leczyem te cielta. Jako jak kupuje gdzie indzie cieltaj to umiem sobie poradzi z cielakami a od pana nie umiaem. Tylko koszty koszty poza tym dokadnie patrzcie na paszporty ja kupiem 3 sztuki z przeszczepionymi kolczykami. ycze Panu duych sprzeday i duego zysku
Powrt do gry
korsarz

Doczy: 05 Kwi 2006
Skd: Wielkopolska sam d

PostWysany: 10:31 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ycze duzo szczcia Pana klijentom Niech Pan poda ilu z tych kontrachentw zarobio na Paskich zwierzetach ilu wyszo na zero i ilu dooyo ja bde w tych ostatnich ale i tak sie ciesze e to przetrwaem mj ssiad niemia tyle szczcia a drugiego sporo to kosztowao. Wydaje mi sie e gdyby tak dobe szy Panu interesy to niemusiaby Pan rozsyac jaki gupich ulotek i zachca do wsppracy. Powiem szczee e to co przeyo od Pana trafio spowrotem w okolice nowego scza porozmawiaem sobie troche o Panu i powiem e nieusyszaem jaki pozytywnych opini na Paski temat. Dobze e chocia Pana odstawiono od Pastwowego koryta bo gdyby tacy ludzie mieli rzdzi Polsk to byoby jeszcze goej niz jest.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
romanpason

PostWysany: 10:15 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was Razz to ja ten z Moszczenicy tak sobie czytam i postaram si odpowiedzie drodzy moi my zawsze staramy si zrobi wszystko ebycie byli zadowoleni z cielt od nas i kady kto cho raz u nas kupowa to wie e w kko wakujemy o zdrowiu cielt i staramy si zrobi wszystko aby byy one zdrowie ale kady kto si chocia troch orientuje w hodowli wie e biegunka i choroby puc to s problemy ktre si w tej hodowli zdarzaj ale z racji tego e wikszo cielt sprzedajemy do klientw ju sprawdzonych i to e dziaamy na rynku ponad 6 lat i nie narzekamy na brak zamwie to o czym mwi. I zazwyczaj jeli si posucha naszych porad nie ma problemw ze zdrowiem .

A za rekomendacje niech wiadczy to e w zeszym roku sprzedalimy dokadnie 6425 cielt do ponad 200 klientw wic zapraszam do wsppracy.
Powrt do gry
marian892

Doczy: 01 Sty 2007
Skd: DZIKI ZACHD

PostWysany: 21:23 Wto 19 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam i czytam o Moszczenicy i o panu Pole P.... nie bde wspomina. Niby wszystko fajnie a po paru dniach dramat!!!! Omijajcie takich z daleka!!!! Pamitajcie e bydo moe zachorowa i nie da tyle zysku eby koszty pokry, ale jak wiemy wszyscy kredyt nie choruje Wink a odda go trzeba
Powrt do gry
Tomek326

Doczy: 19 Sty 2010

PostWysany: 14:46 Wto 19 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No witam ja akurat tam z Moszczenicy Braem troche cielakw i moe jakies problemy byy ale to raczej normalne jest ja biore tak sredniio co 3 4 miesiace po 15 sztuk tyle ze zazwyczaj jade sam wybierac w sumie na dzien dzisiejszy z Moszcznicy wziolem kolo 200 cielat i nie jest zle z tego co widze to zwracaj uwage na zdrowie i nie poja ani nie robia innych numerw. A u Dobka raz byem ogldaem towar prawie taki sam zreszt jak wszdzie w tamtych okolicach ale u pasonia cieleta przynajmniej s pojone i zawsze co jest w korycie tak e ja raczej moge ich poleciuec. A jak chcecie z Sokoowem wsppracowa to te raczej nie radze zawsze lepiej samemu kredyt wzi i bydo jest twoje a nie nazuca ci cen wiec lepiej swojego pilnowac. I panowie uwaajcie na tych co za duo obiecuj ostrzegam z praktyki zwaszcza przed grekami i wochami
Powrt do gry
korsarz

PostWysany: 14:06 Wto 19 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedz mi jeszcze o ile od niego brae jaka tam jest zdrowotno tych zwierzt i ile pada na 10sztuk, ja jak kupuje od okolicznego chandlaa to nigdy sie nieobywa bez kilku wizyt weta i upadki sie zdaaja nibde ukrywa.
Powrt do gry
snieg

Doczy: 08 Mar 2008

PostWysany: 21:04 Pon 18 Sty 2010    Temat postu: tucz kontraktowy Odpowiedz z cytatem

Cielaki maj 80-120kg.Pacisz do 110kg.,to co powyej 110 masz gratis.
Powrt do gry
korsarz

PostWysany: 19:21 Pon 18 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po ile kilo maja takie cielaki?
Powrt do gry
snieg

PostWysany: 19:11 Pon 18 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobek to handlarz z okolic Tarnowa.Jest na umowie z Sokoowem.Cielta s zbieranin od rolnikw.www.dobek.com.pl.Trzeba uwaa przy rozliczeniu,przywozi cielta na dwa razy.Raz15 i za tydzie 15.Za drugim razem, nie przywiz szczegowej specyfikacji,tylko ogln i si pniej okazao e podnis cen o kilkadziesit groszy policzy MM i Simy w jednakowej cenie.
Powrt do gry
snieg

PostWysany: 18:51 Pon 18 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Simentale po15.30,ale tak samo jak to bdzie Charolaise,Limousine,itd.
Powrt do gry
snieg

PostWysany: 18:45 Pon 18 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cielta s adne,ale sposb rozliczenia byczki Simentale 15.30z ,byczki MM13.50.Jaweczki Simentale 11z.
Powrt do gry
MarcinC-360

Doczy: 28 Cze 2006
Skd: Woj. witokrzyskie

PostWysany: 10:09 Pon 18 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Snieg,a co powiesz o cieltach od tego Dobka czy jak mu tam? To hodowca czy jak? Jak z ich zdrowotnoci?
Powrt do gry
snieg

PostWysany: 21:05 Nie 17 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedug umowy moesz sprzeda byki komu chcesz,oddajesz Sokoowowi pienidze za ktre kupie cielaki +300 z kary od sztuki.
Powrt do gry
MarcinC-360

PostWysany: 18:45 Nie 17 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni raz kupiem cielta od handlarza(wanie z Moszczenicy),nic gorszego nie ma,zaniedbane i w kiepskiej kondycji zdrowotnej=szkoda kasy. Tylko od rolnika.
Powrt do gry
korsarz

PostWysany: 18:30 Nie 17 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przypadek z moszczanicy poznaem na wasnej skrze i wiem jakie kokosy idzie robi na wsppracy z nimi ale wtpie eby w innym takim spdowisku byy lepsze zwierzta. takie zaklady misne maja to w du... co ty kupisz i co sie z tob stanie oni juz zarabiaja na tym e ci kase wyo z odpowiednim % i ciekawi mnie co by sie stao gdyby im tych bykw nieodstawi bo jeli kupujesz z takich miejsc jak wyej pisaem to trzeba by sie z tym liczy.
Powrt do gry
MarcinC-360

PostWysany: 17:38 Nie 17 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem.... moe a tak le nie wyszo by si na tym. A gocia z Moszczenicy to niech go.... Dobrze by byo eby mona byo sobie wybra gospodarstwo z ktrego miao by si kupi cielaki.
Powrt do gry
korsarz

PostWysany: 14:47 Nie 17 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy byem zainteresowany takim tuczem i rozmawiaem z sokolowem koles poda mi numer do rolnika od ktrego niby miaem brac cielaki owym rolnikiem okazaa sie firma z moszczanicy i zrezygnowaem, cos mnie odstraszaja takie umowy.
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Produkcja Zwierzca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach