Skocz do zawartości
Gracka

Wasze Hobby

Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie jakie macie hobby, zainteresowania, co lubicie robić najbardziej i na co poświęcacie czas w wolnych chwilach i podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rolnictwo to takie hobby, a każdą wolna chwilę to lubię spędzać u gołąbków i na rybkach jak warunki sprzyjają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sex to hobby ,nie po 13 latach malzenstwa.

moje hobby to odpoczywanie jak mam wolna chwile to leze bykiem i nigdzie sie nie ruszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sex to hobby ,nie po 13 latach malzenstwa.

moje hobby to odpoczywanie jak mam wolna chwile to leze bykiem i nigdzie sie nie ruszam.

w pytaniu było napisane takze[ i na co poświęcacie czas w wolnych chwilach i podobne] a lezenie bykiem to strata czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja staram sie wygospodarowac czas na tenisa ziemnego raz w tygodniu świetny sport polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niby w tenisa raz grałem ale to bardziej podchodziło pod babingtona ale fajnie było Korsaż wież co spróbuj sobie pograc w cos na zasadzie basebal'a dla minimum 2-3 osób : podrzucarz piłke wybijasz kijem a pozostałe osoby musz ją złapać a kto złapie ten dostaje punkty Pare razy jak mi się nudziło to tak z kolegą grałem no i było śmiesznie bo piłke kauczukową mieliśmy trzeba było sie naszukać troche jak gdzies w krzaki wpadła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wolnego czasu jest niewiele albo wcale, A tak to dłubanie w garażu i jazda motorem ale to narazie musi poczekać bo maszyna stoi po niedzielnej wywrotce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to wolnego czasu jest niewiele albo wcale, A tak to dłubanie w garażu i jazda motorem ale to narazie musi poczekać bo maszyna stoi po niedzielnej wywrotce

 

Izydor a co się stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimą robi sie szybciej ciemno i wracaliśmy z kolegą taką nieciekawą w kierunku jego domu i przy ponad stówie uciekł mi przód i całym impetem o asfalt. Mi sie nic nie stało a motor leżał 200 m dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izydor współczuje takich wypadków Choć pamiętam kilka lat temu śmigałem sobie 25 grudnia do prawdy śniegu nie było ale zimno. Mimo rękawic po 30min jazdy palców się nie czuło. Teraz nie praktykuje zimowej jazdy, motorek czeka do wiosny.

Co to hobby to motoryzacja gównie motorki no i samochodzik Celikna. No i sport piłka nożna choć na to jest bardzo mało czasu i kibicowanie FC BARCELONIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje czasu. A kolega z Niemiec wrócił wiec śmigaliśmy. Rękawice miałem letnie z wentylacją to na cpn-e było dogrzewanie o chłodnice. Zrobiliśmy ponad 200 km. Ale ogólnie w stroju nie było zimno. Bez stroju to leżałbym w kawałkach.

Moja strzała to Suzuki GSX 600 f 600 pojemności i 86KM

Kolegi to Kawasaki ZX 12R 1200 pojemności i 185 KM

Na zakrętach to przodowało Suziki a przy wyższych V to wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zimą robi sie szybciej ciemno i wracaliśmy z kolegą taką nieciekawą w kierunku jego domu i przy ponad stówie uciekł mi przód i całym impetem o asfalt. Mi sie nic nie stało a motor leżał 200 m dalej.
Witam.Te,poeta.Nie było to czasami 199 metrów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@309LS ja też lubie sport {teraz to jako kibic} a zwłaszcza piłke w najleprzym wykonaniu więc BARCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Te,poeta.Nie było to czasami 199 metrów? Laughing

 

Nie wiem Kolego z miara nie latałem. Moze było 199 a moze 201 mało ważne. Wyglądało to bardzo nieciekawie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wiem że wyglądało nie ciekawie.Sam kiedyś wpadłem w poślizg przy ok.80km/h.to motor zbierałem z ok.30m.Tylko trochę się pocierałem.Motorem dojechałem z powrotem do domu(tylko farba poocierana i pogięte podnóżki,osłony).Szczęście że poszedł po asfalcie i nic nie jechało. Poczciwa WSK175.Ale kiedy to było?(Lata 70).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na motorze to ja nie jezdze za bardzo bo troche za mały jestem i nie mam swojego. No ale kolega ma WSK 125 to sie czasem u kolegi jezdzi ale to rzadko ja to tam bardziej preferuje zdrowy tryb życia tzn. rowerek miedzy nogi i śmigam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś miałem WSK-e 175 zrywne to było ale skrzynia słaba

a teraz wole rower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem kiedyś WSK 175 tzn. mój tata miał. Ale zyleta najlepsza była w mojej okolicy jak brat kierował a ja z tyłu siedziałem to 100 km/h spokojnie leciała to jak pare raz z bratem sobie pojeżdziłem to potem siłą mnie nie mogli oderwac tak mi sie to spodobało no ale pierwszy raz jak jechalismy 60km/h to sie bałem jak diabli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ta WSK 175 miała KM i ile ważyła ??

Bo przy ścigaczu to manete się odkręci to po 3-4 s ponad 100. trzeba uważać tym bardziej że u nas nie ma za bardzo gdzie jeździć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha WSK = Suzuki

na owe czasy to był najszybszy Polski motocykl

ile koni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...