Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:11 Sob 25 Wrz 2021

Chcę sprzedać Skórki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nataliarostos

PostWysłany: 12:08 Sro 22 Wrz 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samibaceri napisał:
Stron, do takich działań-bardzo dużo. Polecam zajrzeć do Google. Jestem bardziej niż pewien, że znajdziesz tam to, czego szukasz.

Dokładnie. A ja jeszcze od siebie dodam, że jak zbliżają się wyprzedaże, czy tam zwane "black friday", to w ogóle można sporo ciekawych produktów dostać w fajnych i atrakcyjnych cenach. Dlatego warto monitorować rynek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
noisegatesam

PostWysłany: 16:21 Pon 20 Wrz 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś istnieje ogromna liczba miejsc, w których można bez żadnych problemów sprzedawać Skórki. Osobiście gorąco polecam spróbować zwrócić uwagę na strona do sprzedawania skinów. Sam ostatnio zacząłem rysować skórki do różnych gier i niektórych skórek, udaje mi się tutaj sprzedać. Polecam spróbować.
Powrót do góry
samibaceri

PostWysłany: 12:28 Pon 20 Wrz 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stron, do takich działań-bardzo dużo. Polecam zajrzeć do Google. Jestem bardziej niż pewien, że znajdziesz tam to, czego szukasz.
Powrót do góry
albertnakali

PostWysłany: 11:38 Pon 20 Wrz 2021    Temat postu: Chcę sprzedać Skórki Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, ludzie! Chciałbym sprzedać skórki do CS GO. Jaką stronę możecie mi polecić?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: