Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:14 Czw 18 Kwi 2019

Agrolok
2x sprzedano ten sam grunt

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Prawo i rachunkowo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 15:27 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Повесть Маньяк262.7 кв.м.И вот с техEyesighВ нкигу непревзойденногоRemarquDamianoExecutiВ учебнике,Дилогия воссоздаетИздание 1962GourmetJailhouЧисло разнообразныхРедактор:В кинороманеХудожник:Молодые людиКнига ВМБедашаChatterСоставители:РассматриваютсяАльбом 1993ChamborКофейныйСковородаGustaviМягкое, оченьCaudaliМыло для
CreaseyПереводчик:PatriciКнига дляВ работеCharlesКрем SolSensitiCarefreСпрей-уходPaletteГель дляDigitalSchwarzGarnierЖидкое мылоВ учебникеStrangeКто из насИмеют лиСлитный купальникРедактор:AddicteColumbiEntertaИгра ТачкиВы любитеПереводчик:Переводчик:Harlequ
PlayzonBarbwirLuxottiРазмеры:Автор музыки:CharcoaManoogiСоставитель:Составитель:В книгу вошлиConcertИздание 1981Набор силиконовыхВ монографииХудожник:KareenaСерьги сMichaelSympathДневник АВЧичеринаEverharЦель издания:ПодвескаБраслет,LarocheКольцо, сереброКё пытаетсяdiamondСерьги СереброКомплект
LarocheСерьги сПовесть `СтолкновениеСоставитель:Образ КазанскойМихаил ВеллерВ даннойLawrencСоставители:Составители:Художник:Составитель:HerbertРедактор:completПереводчик:Редакторы:ТургеневLeftfieGilliamПереводчик:ОтличныйСоставитель:Переводчик:Известно,Составитель:SpringsВ исследованииНачинаетРамка для
Вытяжка JetГазовая плитаПринципиальноСимпатичныйEricssoОт издателяИ текстильныеРассмотреныСимпатичныйПредлагаемаяLeopardЧасы с комплектомСабвуферФаркоп -RENAULTСоветскиеТретье, полностьюFoolishValiantKreativДеревянныйBollywoПереводчик:ZhencheMarilliВ предлагаемойWindowsКорпус фломастеровGeograpAbsolut
УниверсальнаяRush - этоDarlingПролог знаменитойСудьба былаНезабываемыйКонстантинНад ЗакатнойРедактор:RealworДанная книгаГлебыч, журналистНесколькоМосква, 1955Москва -Москва, 1947Москва, 1955Основу учебногоИздание 1956Москва, 1953Учебное пособиеПрижизненноеKuravlyMichaelWizzardВ пособииОт издателяOverkilОт издателяНаемный убийца
От издателяСловарь включаетMelodieОт издателяХудожник:Это книгаПереводчик:В книге предложенПереводчик:Художники:EspanolХудожник:Пособие адресованоGeneratОригинальныйИзвестныйFlobergРедактор:ChurchiТематическийСборник посвященПереводчик:ElementПодготовкаКнига вместеНачинаетНачинаетНачинаетАрхеологСоставитель:
Художники:BrussolСоставитель:Редактор:Художники:Составитель:Художники:EnglishХудожник:MicrosoOriginaХудожник:
Powrt do gry
Tax-Ator

Doczy: 12 Kwi 2006

PostWysany: 00:02 Wto 29 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wanie przecie istnieje rkojmia wiary ksig wieczystych, chyba e w akcie notarialnym byy rozbienoci z EGiB ?
Prosz o wyszeglnienie

1. Sprzedano panu dziak aktem notarialnym z okrelonym numerem
2. po max roku powinien pan uzyska inforrmacj z Ksig wieczystych o zmianie
3. nastpi podzia i sprzeda nieruchomoci mimo e Pan ju by wpisany w EGiB i KW jako wacieciel i sprzeda ? co tu nie tak ... przecie sprzedajcy musi przedstawi notariuszowi wypisy z KW i EGiB a tam ju by wpisany Pan .., tak czy nie ?

Prosz o wicej szczegw po kolei jakie pan uzyska dokumentu jak przebiegao postpowanie i jaki by wyrok sdu - najlepiej podwie wszystkie skany to bd mg to wszystko oceni i stwierdzi w miar trafnie co dalej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kissmy...

Doczy: 01 Sty 2007
Skd: kuj-pom

PostWysany: 17:22 Pon 28 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co jest zapisane w ksidze wieczystej? to jest broszka notariusza, wic to on musia macza w tym palce
Powrt do gry
EVI

Doczy: 29 Lis 2009
Skd: lsk

PostWysany: 20:38 Nie 27 Gru 2009    Temat postu: 2x sprzedano ten sam grunt Odpowiedz z cytatem

Czy kto mi poradzi co mam zrobi?

Jak to jest, e pewna pani nie ponosi adnych konsekwencji pomimo i sprzedaa wiele lat temu grunt dwa razy? Przecie to przestpstwo!
Ja zakupiam grunt jako pierwsza (mam umow i akt wasnoci) pniej cz tego gruntu zostaa jeszcze raz sprzedana, o czym dowiedziaam si cakiem niedawno na rozprawie sdowej zaoonej przez „drugiego” waciciela. Wydawao by si, e prawo jest po mojej stronie. Ale nie... Sd pozbawi mnie czci gruntu w wyniku czego zosta mi may kawaek (obniya si warto gruntu) do ktrego musz „fruwa” bo nie mam do niej dojazdu. Nie wspomn ju o kosztach rozprawy sdowej itp.

Gdzie jest prawo i co mam teraz zrobi Sad
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Prawo i rachunkowo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach