Skocz do zawartości
Gość JK

Zakup używanego ciągnika w ramach SPO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam Forumowiczów. Nawiążę kontakt z osobami które realizowały umowę zakupu używanego ciągnika w ramach SPO. Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem zakupionego uzywanego ciagnika na SPO, w tej chwili oczekuję na wypłatę połowy kosztów kwalifkowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Ursusa 4515 z 99 r., jeszcze mi nie oddali czekam spokojnie już od czerwca, a mają oddać 25 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, tzn że sąsiad sprzeda mi swój ciągnik ja sąsiadowi swój i zwrócą nam 55% netto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym rodzaju, tylko w nowym projekcie PROW 2007-2013 jest napisane, że maja to byc nowe maszyny. Mam nadzieję, że to zmienią jest jeszcze wiele maszyn do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny być tylko nowe a stare to na złom

Pomyślec żeby Niemiec Francuz czy Holender pracował nowymi a my dopiero po nich będziemy ............... oni już wiecej tego złomu do nas sprzedali jak potrzebują nasze huty i jeszcze do tego złomu dopłacac

Zwiększyc dotacje do nowego nie 60% czy 65% dla młdego ale zwiększyc dotacjedo nowego produkowanego lub składanego w Polsce do 80% i dziwe się tym co kupili 20 letni ciągnik i mówia że chodzi lepiej jak nowy

Dotacje tylko do nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba sie za tym programem nachodzic i gdzie , jaka dokumentacje trzeba skladac moze ktos wie??? Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. I jak wam się sprawują te używane ciągniki zakupione na SPO??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś specjalne wymagania by móc skorzystać z zakupu takiego używanego ciągniki (nie stać mnie)??? Płyta obornikowa jest potrzebna???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili wybrani rolnicy otrzymują decyzje przyznającą dofinansowanie z uzupełniającego naboru, a co do nowego PROW to narazie brak jakiś pewnych wiadomoiści, jeszcze nic nie jest uchwalone.

Mój zakuup na SPO sprawuje się świetnie, fakt że aby kupiś używany ciągnik najeździłem sie dużo, ale chodzi OK.

W starym SPO trzeba było mieć spełniony dobrostan zwierząt, (płyta, szambo, wielkość kojcy, dokumentacja medyczna itp,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używany to polecam tylko bezpośrednio z zachodu od Landtechnika po przejściu na Vat-UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...