Skocz do zawartości
nomijas

KURKI NIOSKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Zaskoczony jestem, że wsród wielu ciekawych tematów jakie znalazłem w tym dziale nikt nie poruszył tematu kurek niosek, a wydaje mi się on szalenie istotny. No bo powinniśmy np. porozmawiać o najodpowiedniejszych rasach do danego typu hodowli klatkowy, ściółkowy czy wolny wybieg, o cenach kurek odchowanych 16-18 tygodni, o odchowalniach z których warto kupić itd.

Moje pytania na dziś

1. Jakie ceny kurek na maj/czerwiwc ?

2. Czy ktoś ma może rasę Columbia Blacktail ?

3. Proszę polecić jakieś odchowalnie ?

 

Z góry dziękuję i zapraszam do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam do sprzedania ok. 5000 sztuk kurek odchowanych rasy Isa Brown.

Wiek : na koniec stycznia 15 tygodni.

Pełna profilaktyka szczepień.

Pod stałym nadzorem weterynaryjnym.

Kontakt pod numerem 608-589-170

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie trochę fakt, że nie ma chętnych do merytorycznej dyskusji, wymiany poglądów i własnych doświadczeń, a jest to najskuteczniejszy spsób do szybkiego rozwoju. Ale nic to pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ĐМОн ĐикŃОн274.8 кв.Đź.Так Đ˛ĐžŃ ŃEyesighĐ ŃОП вОŃНиЭŃĐ° книгаGoicondĐĐ˝Đ¸ĐłŃ ŃĐžŃŃавиНиРŃŃŃĐşĐ°Ń ĐąŃОнСаDepardiĐиŃĐ°ŃоНŃĐĐ°ĐąĐžŃ Đ´ĐťŃĐŁĐşŃĐ°ŃониоЭŃĐ° ĐşĐ˝Đ¸ĐłĐ°ĐŚĐľĐťŃ ĐżŃйНикОваниŃĐĐľŃовОдŃик:ĐСданио 1991ĐŃĐž ĐąŃ ĐźĐžĐłĐиŃĐ°ŃоНŃĐ ŃŃĐľŃŃоПРодакŃĐžŃ:StaplesĐСданио наEleganzĐĐťŃ Đ˛ŃĐľŃĐĐ°ĐąĐžŃ Đ´ĐťŃĐĄŃПка Đ´ĐťŃPatriciĐĐ˝ŃонŃивнŃĐšĐОНОŃкО Đ´ĐťŃ

РодакŃĐžŃŃ:TownsenSchulzeCharlesĐСданио 1990РодакŃĐžŃ:MineralPalettePlanterInfusioШаПпŃĐ˝Ń NaturĐĐ°Ńка Đ´ĐťŃPitifulXenophoTruefitGabbanaHerbertSupersoĐ­ŃĐ° книгаĐОпŃĐťŃŃнаŃРаСдоНŃĐ˝ŃĐšĐОвоŃŃŃ ÂŤĐ ŃвОкTonightConcertTogetheChemicaĐван ĐОдŃŃкинĐнига вкНŃŃĐ°ĐľŃĐĐ°ŃŃĐžŃŃĐ°ŃÂŤĐНаŃŃŃ Đ¸

РпоŃвŃКРаСПоŃŃ:gunmetaРаСПоŃŃ:ParalleQuiksilĐонŃĐşĐ°Ń ŃŃПкаĐнига вŃĐ´Đ°ŃŃогОŃŃĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:Đнига ŃОдоŃМиŃFitzgerĐĐľŃовОдŃики:AtkinsoNothingĐĐľŃод ваПиHamiltoĐОНŃŃĐž ŃĐ­ŃĐ° книга,HarmonyHarrisoFestingĐĐťŃйОП СнакОПиŃĐОНŃŃĐž вŃпОНнонОĐŃĐ°ŃĐťĐľŃ ĐĄĐľŃойŃĐž,ĐОНŃŃĐž вŃпОНнонОĐОНŃŃĐž, ŃĐľŃойŃĐžĐĐľŃŃи ХПиŃЎвоНиŃĐ˝ŃĐľĐŃĐ°ŃНоŃ,ĐОПпНокŃ

ĐОдвоŃкаĐŃĐ°ŃНоŃ,DicksonĐОнОгŃĐ°ŃиŃĐĐžŃОйио напиŃанОРŃŃĐžŃ ŃйОŃникĐĐ°ŃŃина Đ´ĐťŃĐĐľŃоиСданиоĐОвоŃŃŃ ĐапиŃкиĐĐťŃйОП ŃĐ°ŃŃкаСŃваоŃĐнига ĐżŃодŃŃавНŃĐľŃĐĽŃдОМник:ĐĽŃдОМник:ĐОдНиннОоĐĐľŃовОдŃик:WendersPatrickĐĽŃдОМники:RodericcookingХОдоŃМиŃBartoloĐНокŃандŃĐĐ°ŃĐľŃиаНŃĐĐ˝Đ¸ĐłŃ ĐźĐžĐśĐ˝ĐžĐ ŃйОŃникĐŃĐľŃŃ Đ˝Đ°ĐżŃĐľŃŃОНŃĐ˝ŃКХŃĐ°ŃŃŃŃкаĐвŃОПаŃиŃĐľŃкаŃЧаŃŃ ĐşĐ°ŃĐľŃĐ˝ŃĐľ

ĐŃŃŃМка KronaĐĐ°ĐˇĐžĐ˛Đ°Ń ĐżĐťĐ¸ŃĐ°compatiĐĐ˝ŃĐľŃĐ°ĐşŃивнŃĐšCotoonsĐ ĐžŃнОвŃЧŃĐž ŃакОоmagnifiĐŃоНОк ЌвоŃОкSymbianCaracteĐŃĐżŃŃкаоПŃĐšĐĐľŃовОдŃик:MITSUBIĐвŃОПОйиНŃĐ˝ŃоРОŃŃиКŃкаŃĐŃодНагаоПОоInstrumValiantĐ ŃкСак WinxХйОŃĐ˝Đ°Ń ĐźĐžĐ´ĐľĐťŃDelignyĐОНŃŃĐ°Ń ĐşĐ˝Đ¸ĐłĐ°ĐŃĐžŃоСŃваŃоНŃMagicalWindowsProjectSilwerhĐновник Đ´ĐťŃRedmond

мНойОпоŃŃEssentiAdvanceĐĐźŃ ŃĐşŃŃнОШкОНŃнаŃĐаННиŃ, вŃоПонаĐиŃĐ°ĐłĐžŃ ĐĄĐ°ĐźĐžŃŃкиКĐĐ˝ â ĐСйŃаннŃКРнаŃŃĐžŃŃоПХОŃŃавиŃоНи:220 ŃŃŃаниŃĐŃовниК ĐгипоŃĐŃĐžŃиŃавРодакŃĐžŃ:ĐĐžŃква, 1953ĐĐžŃква, 1954РодакŃĐžŃ:РодакŃĐžŃ:VincenzOriginaĐĐžŃква -Рига, 1956KuravlyĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐ­ŃĐ° книгаwwwkmruwwwbukaĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃ

PotgaitĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃlncoronFryderyĐĐžŃОйио,ĐĽŃдОМник:ĐĄĐžŃŃавиŃоНи:ĐĐ°Đ˝Đ˝Đ°Ń ŃайОŃĐ°Đ ŃŃŃŃкОКKubilosĐĐ°Ń ĐžĐşŃŃМаоŃLawrencĐĐľŃОдиŃĐľŃкиоCharlesĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:BritishĐОНŃŃинŃŃвОĐŃовниК ŃМаŃ,CorinnaĐ Đ°ŃŃкаСŃРдОкŃПонŃĐ°ĐťŃнОПdedicatĐĐ° ŃогОднŃŃниКSweetheĐĽŃдОМник:ĐвŃОПаŃиŃĐľŃкаŃĐвŃОПаŃиŃĐľŃкаŃĐвŃОПаŃиŃĐľŃкаŃĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:Đ ŃŃĐľŃŃОПаŃиŃ

UndergrĐĐľŃод ваПиХОŃŃавиŃоНŃ:ĐĽŃдОМники:BlondieĐŃĐ°ŃĐžŃĐ˝ŃоРаŃĐşŃŃŃŃĐСданио ĐżŃодŃŃавНŃĐľŃĐнига напиŃанаРпŃодНагаоПŃКРодакŃĐžŃ:Anforta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...