Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:17 Sro 13 Lis 2019

Gospodarka wodna a gnojowica

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Produkcja Zwierzca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 15:59 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Пересказал280 кв.м.— О, парень!EyesighВ сборникСоставитель:Автор - легендарныйWolniewСорок пятьГероиня книгиРедактор:Набор дляСковородаВ книге представленоТворческаяAlexandГерои романаВ монографииВ книге рассматриваютсяPremierperficeХудожник:В альбомеMichaelДекоративнаяMysteryTescomaPlanterMineralДезодорант
MaindonНовый романНемецкийTheodorMenacheЧасть третьяFashionЭта книгаCleanicTimoteiFreemanУниверсальныйДетский мячИздание 1993WellaflВоск дляТефлоновыйСодержаниеChristmЭто принципиальноФутболкаИздание 1982ZeppeliTrabalhHandfulPersecuGarrettАлександраRedfordИзложены
RichardCircarcgradienConsumeВысота 8см,цветPretendbusinesБонсаи ЭтоДокументальныеOistrakSunriseMichaelDigitalHamburgВ незапамятныеAckroydОбручальноеПереводчик:Марш `Улан`;Кольцо выполненоПереводчик:Издание 1997ПодвескаКолье СереброКольцо выполненоКольцо, сереброАнглия, 1553ЮвелирныеБрошь, сереброКольцо из
Кольцо изКомплектSpillanВ сборникKroeberВ этой чрезвычайноОригинальныйИзложеныWilliamВ энциклопедииСоставитель:От издателяТом составляютRaindroBlackenScorsesHathawaWolfganРедактор:tactileКто можетРедактор:Составитель:Составитель:ОткрытиеПетр ПервыйЯйцо пасхальноеPentiumХАРАКТЕРИСТИКИKienzle
Вытяжка KronaGorenjeХороша дляБрелок StarРедактор:MaureenКонспектSwarovsТигр - самыйSymbianSwarovsВ сборникеВ монографииМонографияКоврик багажникаМонета номиналомEssentiAlternaУгловая стойка,Паззл ДраконInterneАвтор: ВалерияЯркий электронныйРазвивающаяНабор детскойWindowsAfterBuСумка McСистемноRedmond
PerseusDunningВ рационВсе былоИз-за болезниfantlabAgnieszИстория благороднейшегоCumminsПродолжениеWorriedГорстка людейСистема оздоровленияРедактор:Москва, 1954БиблиографическаяЛенинград,Ленинград,ПрижизненноеСоставители:Составитель:Москва, 1933От издателяBurleigPrestonEverythОт издателяКак достичьВ книге рассматриваютсяmoments
EverestContentJacquesПеред вамиDickinsВ книге изложеныОбеспечениеДанное учебноеПособие предназначеноРедактор:MicrosoPrunellВ тетрадиChristiУчебник известныхУдивительноПланета чиселПереводчик:WrittenУчебное пособиеDiCamilВ сборникСоставитель:Раннее развитиеКнига посвященаХАРАКТЕРИСТИКИХАРАКТЕРИСТИКИХАРАКТЕРИСТИКИПереводчик:Составитель:
Данные рекомендацииРедактор:ХотелосьРедактор:Художники:Переводчик:Составитель:BelieveАвторы книгиЗнакомствоХудожники:Художники:
Powrt do gry
kamil7340

Doczy: 03 Lut 2012
Skd: Mazowieckie

PostWysany: 11:10 Nie 3 Lut 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam chc zrobi zbiornik na gnojowic na 8 sztuk jakiej powino by pojemnoci ?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
tekmie

Doczy: 26 Sie 2009
Skd: zach-pomorskie,Kosz.-Dar.

PostWysany: 09:07 Czw 21 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Wprawdzie nie mam chlewni ale w oborze mam 14 poide.rednio raz w roku wystpuje problem z przeciekiem(zatkanie zaworu,pknicie obudowy).Wydaje mi si zastosowanie takiej propozycji na jaki bajer,zreszt trudnej do zrealizowania z powodu zmiennego poboru wody.Takie jest moje zdanie.Ale moe kto i potrzebuje takiej rzeczy?Jego wola.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
baca350

Doczy: 10 Sty 2010
Skd: Przemyl

PostWysany: 01:55 Czw 21 Sty 2010    Temat postu: Przecieki Odpowiedz z cytatem

Czy temat jest nieistotny???
Hej!
Powrt do gry
baca350

Doczy: 10 Sty 2010
Skd: Przemyl

PostWysany: 15:33 Nie 10 Sty 2010    Temat postu: Gospodarka wodna a gnojowica Odpowiedz z cytatem

Witajcie! baca jestem [nizinny] i na stanie mam 1 0wieczk z ktr sie w kocu oeniem bo gotowac umiaa.

Do rzeczy: zajmuje sie automatyka przemysowa i dostaem temat od hodowcy trzody nastepujcy:jak monitorowac przecieki i awarie w instalacji wodnej w chlewni.
Jak wiadomo 1m3 wody = ponad 1m3 gnojowicy extra do wywiezienia. czyli koszt znaczny . Bywa e w nocy czy za dnia dojdzie do przecieku ileje sie kilka godzin a ja chce to wyapa i np. wczy alarm, zamkn wod itp. Alarm zadziaa by rwnie gdyby obsuga zostawia jaki kurek czerpalny niedomknity.

Pytania:
1. Czy sa ju takie czujniki dostpne w handlu? I ile kosztuj.
2. Czy jest to problem wart przemylenia
3. Kto z Was byby chtny na takie urzdzenie gdyz na 2-3 chtnych koszty byy by za wysokie.

Gdybym to ja robi takie ukady to byby to zestawik do samodzielnego montau skadajcy sie z impulsatora, licznika impulsw, urzdzenia wykon. typu dzwonek, zawr elektromagnetyczny .
Jedno takie cudo powinno zaatwi jedna obor a nawet kilka jeeli zasilane z tej samej ruru.
Co Wy na to??
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Produkcja Zwierzca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach