Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:21 Nie 21 Kwi 2019

Agrolok
Jak wycenić szkode?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damian9871
Moderator

PostWysłany: 16:35 Sob 20 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

godzina pracy koparko-ładowarki to około 80-120zł sam musisz ocenić ile czasu potrzeba na przywrócenie drogi do użytku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
drjanusz

PostWysłany: 09:37 Sob 20 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sęk w tym że firmy nie mają wolnych "mocy przerobowych" a jest to moja wewnętrzna droga o małym znaczeniu,i chce wiedzieć mniej więcej jaki jest orientacyjny koszt(może uda mi się ich troche wydoić).A z naprawą trzeba poczekać do wiosny- bo w tej chwili błoto płynne i dopiero po obeschnięciu można ruszyć(nie chce utwardzenia tłuczniem bo to droga gruntowa) a firma która zniszczyła przenosi moce przerobowe na drugi koniec Polski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
damian9871
Moderator

PostWysłany: 09:29 Sob 20 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bądź głupi i nie daj się wykiwać rozwalili to niech wyrównają i utwardzą. a koszty weź inną firmę drogową i niech ocenią ile taka robota kosztuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
drjanusz

PostWysłany: 19:45 Pią 19 Lut 2010    Temat postu: Jak wycenić szkode? Odpowiedz z cytatem

Mam problem z wyceną szkody-firma budująca drogę poprosiła o odpłatne udostępnienie mojej wewnętrznej(gruntowej) drogi na dojazd do budowanego odcinka.Cięzarówy rozjechały ją dokumentnie-woziły żwir,tłuczeń itp.
Droga ma około 300mb i była szerokości 2.2m.
Teraz pytanie jak ustalić odszkodowanie-bo proponują abym sam droge przywrócił do stanu pierwotnego-a rozwalili na szerokość jakieś 3,5-4m ile to może kosztować i ile im zaproponować za moją prace??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: