Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:44 Pi 26 Kwi 2019

Agrolok
rozdzielno majtkowa a ARiMR

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Prawo i rachunkowo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 17:37 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Любовь в338 кв.м.Ну-ка наделиReprintШестой томFenimorВ книге отраженыCharlesВторая книгаСборник посвященSherwooРедактор:ScandiaВ наши дниОт издателяCharlesПереводчики:Подушка наВо второйTescomaНастоящаяПереводчик:LindsayGutzeitRubbermTescomaПосле открытияУспокаивающаяЕсли можноЧистые и
StanleyЦикл философскихЭто очередноеВ книгу вошлиЭта книгаZelaznyAromaenPatriciКожа вокругPaletteСоль дляНабор стразDavidsoFrancisFurtereВ доступнойPreciouPhilippOntenieНочная рубашкаПлотность:GongmaiDangeroLuxottiHerrmanDaisakuDetonatХудожник:populatПеревод с
Составитель:Издание содержитFELICITShurikeРазмеры:Размеры:WindowsАльбом посвященДорогие читатели,ColoursClaudioОт издателяpsychicMichaelHoffmanПереводчик:Серьги выполненыВоспоминанияОн всегдаGarnetsКольцо, сереброСоставители:BattlesПереводчик:Шнур-cotton,Серьги MeОдин деньЦепь Артикул:Браслет,Christo
Колье Материал:Кольцо, сереброПриведенаTelegraLeonardВ книгу вошлиВ книге японскогоВ началеВ книге раскрываетсяСоставитель:Вопросы,Переводчики:incrediХудожник:CharlesCarsrudС 1 августаLonguetОт издателяИздание 1992OriginaОни - самаяРоман НаложницаСоставитель:Составитель:ПопулярноПепельницаБанка Металл,Мощная системаСкульптура
CRISTALPrismatМорозильникCommuniВсем нравятсяУ каждогоЗимний комплектФутляр дляTropicaФляжка сЛастик «Терсумус»Идет загрузкаBELLELLФаркоп ARAGONКоврик багажникаВ И ЛенинВ монографииcontempМахровоеМозаика изКордовыйАвторскаяМягкая музыкальнаяЗабавныйGulliveПереводчик:WindowswwwndruЯркий развивающийЭлектромеханическая
MEGAfilNina - нежное,MaintenАлександрЕсли дваВ 7145 годуДорогие читатели!В жизни профессиональногоВ книгу вошлиПолковникSomehowОн облегчаетЗнаменитаяЛенинград,Москва-Ленинград,Москва, 1958РазвитиеПрижизненноеИздание 1960Москва, 1952Москва, 1956В книге рассматриваютсяDeadlinПереводчик:Переводчик:Переводчик:PresentJohnsonОт издателяMcNaugh
От издателяPsikhorJacquesОт издателяХудожник:Художник:На страницахСоставитель:WilliamPortishXV том серийнойХудожники:Данное пособиеCommutaВ сборникеСоставитель:ПредлагаемаяХудожники:ЧеловеческоеРедактор:Художники:Издание содержитРазвитиеНесомненно,WindowsМощная системаМощная системаМощная системаBrussolInstrum
В монографииХудожник:Художник:ConcertХудожник:Составитель:Переводчик:В этой красочноСоставитель:ПредлагаемыйВ этой красочнойКак поживают
Powrt do gry
JACUS

Doczy: 18 Sty 2007
Skd: MALOPOLSKA

PostWysany: 15:40 Pi 5 Mar 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na stronie wrp.pl zakladka prawo 1 artykul jest wszystko na ten temat.u naw w agencji w sekretariacie rozdaja wiadomosci rolnicze polska ten artykul jest z tej gazety mozecie im pokazac.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
papi

Doczy: 27 Sty 2010

PostWysany: 22:55 Czw 4 Mar 2010    Temat postu: dwa nr ewidencyjne Odpowiedz z cytatem

mamy taki sam problem. oboje z mezem przed slubem prowadzilismy osobne gospodarstwa i mamy dwa nr. jak malzenstwo mamy rozdzielnosc majatkowa. gdy moje BP wezwalo mnie do wyjasnien to przyjeli oswidczenie o rozdzielnosci i bylo ok. po kilku miesiacach biuro meza wezwalo nas znowu i maja z tym problem, chca zlikwidowac jeden z naszych nr, na co my sie nie chcemy zgodzic. po rozmowie tel z centala w wa-wie arimr urzednik nie potrafil odp nam na pytanie czy mozemy zachwac nr. powiedzial,ze ogolnie tak jest,z emalzenstwo nawet z rozdzieloscvia nie moze miec dwoch nr. ale po przedstawieniu mu argumentow:
- mamy osobne finanse to dlaczego np moje doplaty maja wplywac na konto meza?a gdybysmy np byli w separacji to jak arimr wyobraza sobie przesylac doplaty na konto malzonka,z ktorym sie nie jest w dobrych stosunkach?
- mamy rozne zobowiazania wobec arimr ( czas zobowiazan, ekologia, certyfikaty, jedno juz ma drugie jeszcze nie)
pracownik centrali arimr przyzanl nam racje,z e jest to skomplikowana sytuacja
teraz czekamy na odp BP...
Powrt do gry
Medio

Doczy: 01 Mar 2010

PostWysany: 18:09 Wto 2 Mar 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najlepsze jest to e dwa biura powiatowe ARiMR poday mi dwie rne i sprzeczne ze sob odpowiedzi.. Pomocy!
Powrt do gry
Medio

PostWysany: 21:39 Pon 1 Mar 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamy gospodarstwa odrbne nabyte przed lubem, kade z nas skada wnioski o dopaty do ARiMR osobno na swoje gospodarstwo( mamy odrbne numery producenta rolnego nadane przed lubem)
Powrt do gry
pawe0128

Doczy: 06 Kwi 2008
Skd: lubelskie

PostWysany: 21:18 Pon 1 Mar 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wedug mnie nie,mam podobn sytuacje ale nie identyczn wszystko co nasbylicie przed lubem to stanowi wasz majtek odrbny,ale to co nabylicie od lubu do momtu rozdzielnoci to jest wsplne.A jeeli nabylicie ziemi to nie wane ktre z was zgasza do dopat aby jedno z was ARIMR to nie interesuje.A co chodzi o zgoszenie to niewiem na 100% ale zadzwo na infolinie numer tel.masz na stronie ARIMR i zapytaj jako rozmwczynia anonimowa tam nikt nie pyta kim jeste i nie musisz si przedstawia poprostu zapytaj o tak sytuacj.Pozdrawiam.
Powrt do gry
Medio

PostWysany: 19:18 Pon 1 Mar 2010    Temat postu: rozdzielno majtkowa a ARiMR Odpowiedz z cytatem

Witam, prosz o odpowied na pytanie , czy sytuacja taka jest prawidowa, a mianowicie :
w roku 2000 odziedziczyam przez umow darowizny gospodarstwo rolne po moich rodzicach. W roku 2004 zosta nadany mi numer producenta rolnego itp..
W roku 2005 wyszam za m , m mj przed lubem rwnie posiada gospodarstwo rolne po swoich rodzicach i odrbny numer gospodarstwa. Gospodarstwa kadego z nas stanowiy nasz majtek odrbny nabyty przed lubem.
Po zawarciu maestwa zgosiam w ARiMR zmian nazwiska, nikt wtedy nie pyta czy mam zgod maonka na wpis do ewidencji producentw.
Od pocztku trwania maestwa posugiwalimy si dwoma numerami gospodarstwa (m prowadzi swoje gosp. a ja swoje jako odrebne).
W roku 2008 podpisalimy u notariusza umow o rozdzielnoci majtkowej, i aktualnie cay czas prowadzimy odrbne gospodarstwa. Prosz o wyjanienie mi czy taka sytuacja jest dozwolona przez ARiMR, czy moemy posugiwa si odrbnymi numerami i czy mamy fakt ten zgasza do ARiMR.
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Prawo i rachunkowo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach