Skocz do zawartości
jan.puk

Tanie Wnioski na Tworzenie i Rozwój Mikroprzedsiebiorstw

Rekomendowane odpowiedzi

złodziejstwo?

 

jeśli przesyłanie dokumentacji odbywa się za pośrednictwem internetu to już łatwiej wniosek wypełnić samodzielnie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kissmy a Ty z PISu?

węszysz i knujesz?

ja się zapisałam

byłam w firmie konsultingowej i w ODR i chcą 5000 za wniosek - na tej stronie agror są już wypełnione wzory na głownej stronie

ale jak PIS to PIS!

 

 

złodziejstwo?

 

jeśli przesyłanie dokumentacji odbywa się za pośrednictwem internetu to już łatwiej wniosek wypełnić samodzielnie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje,że jest to ciekawe rozwiązanie- wypełnie formularz na stronie i zobaczymy 500 pln za napisanie wniosku to dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jesteście dwoma różnymi osobami i jednocześnie niezwiązanymi z serwisem, w jego ofercie nie zauważam żadnej innowacyjności a wręcz przeciwnie same utrudnienia,

 

ale proszę o wskazanie co się stanie jeśli źle przeprowadzicie wniosek? odszkodowanie z zakładu ubezpieczeń pokryje wartość ewentualnego wsparcia?

 

ODRy istotnie nie są ubezpieczone ale z pewnością nie żądają tak horrendalnych stawek za wypełnienie wniosku (mowa o 5000zł), cały czas uważam, iż najlepszym wyjście jest zapoznanie się z krajowymi rozporządzeniami, wspólnotowymi rozwiązaniami legislacyjnymi a następnie samodzielne wypełnienie wniosku na podstawie instrukcji (zajmuje to z zegarkiem w ręku maksymalnie kilka godzin, dla średniej wielkości gospodarstwa bez produkcji zwierzęcej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy jesteście dwoma różnymi osobami "

 

znowu knujesz i węszysz ale jak "plaże" to "plażżże!" - weszłam na ten niby płatny serwis, gdzie za 500 mozna miec wniosek a tam jest za darmo instruktaż (widzę, że się tworzy) i nic nie ma o płaceniu....

 

Może Ty kissmy z CBA jesteś i zadziałałeś!

Szacun!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z waszych wypowiedzi (albo to ta sama osoba) wnioskuje ze nie macie argumentow do dyskusji z nami a juz nie napewno z kolega Kissmy w sprawach dopłat i funduszy unijnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...