Skocz do zawartości
frompoland

Minizoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio po mojej głowie chodzi pomysłm otwarcia minizoo w woj.podlaskim. Podzielilem sie z zona tym pomyslem i jest szczesliwa mozliwoscia przeprowadzki na wies Mam dzialke 8 hektarowe z przylegajaca 30 arowa dzialka siedliskiem na ktorym pobudowalibysmy dom.

W planach jest zakup najrozniejszych zwierzat, danieli, saren, osiolkow, kaczek, kur, strusi, emu, kangurow, labedzi, pawi, papug, krolikow i co tylko mozna hodowac w Polsce, w planach byloby pobudowanie "wodnego domu" w ktorym znajdowalyby sie akwria a w nich najrozniejsze zyjatka (rybki, raczki itp) no i oczywiscie "domek gada i plaza" w ktorym bylyby weze, pajaki, jaszczury i inne. Chce postawic kilka (4-5) domki letniskowe, miejsce na grill i ognisko, plac zabaw dla dzieci i stoisko ze swiezym jedzonkiem ze wsi. W planach jest tez wykopanie stawu o wymiarach 40 metrow na 80 metrow z roznorodna rybka.

 

Przy domu stałby wiatrak i panele sloneczne ktore mialyby pokazac ze jest to prawdziwa agroturystyka dbajaca o czystosc, swiezosc a jednoczesnie nowoczesnosc. Dodam ze chodzi o miejsce przy krajowej drodze numer 19.

Miasta w okolicy:

*Siedlce

*Biała Podlaska

*Siemiatycze

*Drohiczyn

*Sokolow Podlaski

*Bielsk Podlaski

*Bialystok

*Zambrow

*Wysokie Mazowieckie

*Hajnowka

*Bialowieza

*i wiele wiele innych

 

Oczywiscie strona internetowa w jezykach niemiecki, angielski, francuski i rosyjski

 

 

co sadzicie o naszym projekcie? ma szanse? moze macie jakies doswiadczenia? znajomych i mozecie cos podpowiedziec w tym temacie? czekam na konkrety pytania i watpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pomysł Bomba ! Tylko czy robiłeś kalkulację kosztów, bo coś mi się wydaje, że to 2 zł nie będzie kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ne i raczej szczegolowych robic nie bede, ide na zywiol

 

od czego sa kredyty dla mlodych rolnikow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...