Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:56 Czw 23 Wrz 2021

C360-3P - montaż wspomagania, dziwne zachowanie orbitrola

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kingu80

PostWysłany: 22:51 Pią 9 Lip 2021    Temat postu: C360-3P - montaż wspomagania, dziwne zachowanie orbitrola Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry
Mam nadzieję że znajdę tu pomoc Sad. 2 tygodnie temu po wielu bojach udało mi się zamontować wspomaganie do C360-3P z pompą z rozrządu. Orbitrol DANFOS OSPC 100 ON. Wspomaganie działa super, kierownicą kręci się lekko tylko przez cały czas słychać syczenie dochodzące z orbitrola. Syczy bez przerwy podczas ruszania kierownicą. Zauważyłem że im bardziej rozgrzeje się olej, tym syczenie jest częstsze. Na zupełnie zimnym syczy wyłącznie w momencie rozpoczynania ruchu a prawo lub lewo, później cisza. Jak się rozgrzeje to już syczy podczas całego skrętu. Cały czas gdy kręcę kierownicą, on syczy. Myślałem że się ułoży, że może jest jeszcze zapowietrzony. Ale nie, nie ustaje. Oczywiście zestaw jest nowy i orbitrol jest na gwarancji więc absolutnie nie zamierzam go rozbierać ale nie mam pewności że winny jest orbitrol a nie coś innego. Nie wiem sam co tu robić. Reklamacja pozbawi mnie ciągnika na przynamniej półtora tygodnia a po montażu nowego może okazać się że będzie dalej tak samo syczał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: