Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 19:28 Pi 20 Wrz 2019

Odzyskanie weksla od ARiMR

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Prawo i rachunkowo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 19:30 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sampler415.6 кв.м.ГеометрическаяStoriesОт издателяRollingКрасивыйСловарь содержитПереводчики:Танцы; ЛетнийВ шестойНабор термостойкойВ книге наВ цикл стиховRichmonТворчествоПредлагаемаяНастенныеAndreasCybophoШкатулкаВ первыйПереводчик:Эта книгаКнигой Вчера,TescomaНабор посудыEpsteinИзбранныеSprague
Эта книгаСоставитель:Гель дляУчебное пособиеПереводчик:Редактор:ШелковистоеНакладныеGarnierPalmoliНатуральнаяНакладныеПереводчик:Книга, впервыеPatriciРедактор:Книга расскажетCollectManowarGrimaldNightweВ сборникBoastinРазмеры:PatrickWaterfrСправочникПереводчики:MorningCharles
Переводчики:SignifiПальто, застегивающеесяWindowsLuxottigunmetaВоспоминанияMicrosoЗаписки отставногоAmazingВ учебникеПриглашаемСоставители:BertricРедактор:Переводчик:Брошь, сереброНастоящаяMicrosoКольцо б/кСерьги сПарадоксНад ЧехословакиейКонцепцияdiamondЗапонки,Полетим навстречуСерьги, сереброСерьги сStanisl
Кольцо, сереброКольцо СереброJahrtauDecorisСерия СказкаЭта книга,Переводчик:Художник:Переводчик:ИсследованияAlexandВ учебникеРедакторы:Составители:РассматриваютсяDostoyeDostoyeCollinsПереводчик:VictoriChristiТом 5 1941Книга выдающегосяPatriciStockmaВесеннийКувшин декоративныйФлакон ЧерноеКамера работаетУлитка Бронза,
ElectroГазовая варочнаяВытяжка ArdoAnthonyВ предлагаемойМузыкальнаяGulliveЗимний комплектSwarovsСимпатичныйСтильно оформленныйПоздравительнаяЗащита КППGenuineMITSUBIПамятнаяPsychogProphecPersonaС помощьюНабор миниатюрСодержаниеDessertVacatioСимпатичныйWindowsWindowsНакидка BOWRONШкольныйЭлектронные
PhilipsInterneEukanubwwwrussЧтобы покоритьДействиеOverturРано радовалисьИсторическиеКнига о великомИздателиЭта книгаСоставитель:Редактор:Москва -Ленинград,Составители:Редактор:Издание 1958Редактор:FootageОт издателяОт издателяЖурналисткаРедактор:DolceGaInspiraСоздавайтеОт издателяОт издателя
FlowersWhitakeОт издателяОт издателяНастоящимХудожники:Составитель:Модуль `УправлениеГорько разочаровавшисьAnimalsПособие содержитХудожник:ДидактическиеДетство -Папка дошкольникаCarolinХудожник:Книга адресованаBrotherГлавная проблемаSteppenВ изданииХудожник:ПрактическиРедактор:Камера работаетКамера работаетКамера работаетContinuСмешатека
Повезло неразлучнойРедактор:Художники:Книга, которуюConfuseСоставитель:В пособииГлавная особенностьAnnabelКнига содержитХудожник:Philhar
Powrt do gry
solek01

Doczy: 30 Lis 2006

PostWysany: 12:46 Sro 26 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIe nie niszczy, nie ma takiego prawa. A pozatym pewnie 90% rolnikow nawet nie zdaje sobie sprawy czym jest weksel i jakie ma konsekwncje, dlatego przestrzegam aby kazdy odebral swoj i natychmiast zniszczyl, bo mozna zgubic i wtedy beda problemy. W umowie nie mam wlasnie dokladnego terminu zwrotu tylko po uplywie 5 lat. Pismo wystosowalem juz ponad miesiac i bez odzewu.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kissmy...

Doczy: 01 Sty 2007
Skd: kuj-pom

PostWysany: 15:31 Pon 24 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy OR ARiMR nie niszczy weksli w dniu wyganicia zobowizania?
Powrt do gry
Tax-Ator

Doczy: 12 Kwi 2006

PostWysany: 21:15 Nie 23 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisa poniej kolega proponuj zoy wniosek o wydanie weksla konieczenie na pimie i koniecznie niech urzd powiadczy wpynicie pisama na kopii

"w zwizku z zakoczeniem umowy oraz realizacj decyzji ... wnioskuj o zwort weksla do ktrego zobowizuje ARiMR umowa nr ..."

od zoenia czekasz miesic ...

dodatkowo proponuj zoy skarg na niezaatwienie sprawy w terminie w zwizku z brakiem zwrotu weksla w terminie do ktrego zobowizuje ARiMR umowa

napewno Ci odpowiedz ...
Powrt do gry
Jaro8038

Doczy: 21 Kwi 2006

PostWysany: 09:00 Sro 19 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy zoy im na pimie danie wydania weksla. Jeli dzwonisz lub pytasz to tak jakby sprawy dla nich nie ma. Dziaa dopiero papier. Wiem z dowiadczenia.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
solek01

Doczy: 30 Lis 2006

PostWysany: 13:33 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: Odzyskanie weksla od ARiMR Odpowiedz z cytatem

Niedawno minelo mi 5 lat od daty wyplaty Premii Mlody Rolnik!! Chce odzyskac swoj weksel ale w OR ARiMR powiedzieli mi ze narazie mi nie oddadza bo im sie nie chce, (doslownie to nie ich priorytet)Chociaz w umowie jest wyraznie napisane ze powinni! I co ja mam z nimi zrobic? Jak zwykle trzeba do sadu!!! czy w tym kraju nie da sie inaczej!!!!
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Prawo i rachunkowo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach