Skocz do zawartości
election

Wybory 2010 - Sondaż

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście przyłączam się do akcji "NIE idę na wybory" bo oddany mój głos i tak nic nie zmieni a Tych rządzących zaboli najbardziej frekwencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie mam ochoty iść ale cóż że ich frekfencja zaboli jak i tak ktoś zostanie wybrany a może to będzie ktoś najberdziej ci odległy kandydat.A tak to będziesz wiedział że ty oddaleś głos na najbliższemu sobie kandydatowi.Ale tak ogólnie to z kandydatami lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że obecnośc na wyborach to nasze prawo demokracji ale i jakiś tam obowiązek.

Jak nawet Twój kandydat przegra- zawsze masz prawo narzekać na "zwycięzcę" , na to co robi i jak realizuje to co obiecał. Jak nie pójdziesz to Twoje narzekania są GUZIK warte, wtedy zostaje Ci siedzieć cicho, bo nie masz moralnego prawa narzekać. INNI wybrali za Ciebie, dałeś im Carte blanche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie to nie ma na kogo głosować - od wielu lat te same gęby tam widać ( tylko na innych stołkach ) . Wszyscy obiecują i opowiadają jakie to wspaniałe życie czeka wyborców gdy tylko ich wybiorą - a po wyborach dokręcą nam śróbę .

 

 

 

pytanie : KIEDY BĘDZIE LEPIEJ ?

 

odpowiedź : LEPIEJ ... TO JUŻ BYŁO : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ale można wybrać mniejsze zło.Że te same twarze to przynajmniej można się spodziewać co nam zgotują.Każdy ma wolny wybór jak głosować i czy głosować.Bo jeżeli ktoś nie śledzi wydarzeń(zachowań polityków) a pójdzie zagłosuje pod wpływem emocji czy tylko obiecanek kandydatów to taki wybór według mnie będzie błędny.Jak wielu polityków przeobraża się na "potrzeby"wyborów.Oczywiście że najlepiej by było żeby jak największa część społeczeństwa uczestniczyła w wyborach,bo wtedy jest szansa że zostanie wybrana osoba która ma poparcie większości narodu.A potrzebny jest prezydent który by stał na straży konstytucji,jednoczył społeczeństwo oraz godnie reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej.Ja na pierwszą turę się wybieram,a na drugą to zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarki ja się będę upierał przy swoim - dla wielu ludzi "lepiej to już było" -

mały przykład : ojciec ma zakład usługowy , jeszcze kilka lat temu klienci walili drzwiami i oknami i nikt nie narzekał na ceny - a dziś zastanawiamy się czy nie zamknąć interesu bo czasem brakuje kasy na opłaty ( podatek , prąd , itp. ) a jak się jakiś klient znajdzie to jest wielki płacz i narzekanie że drogo - a my mamy takie same ceny jak kilka lat temu mimo tego , że ceny materiałów poszły w górę o około 10 %

więc w tej sytuacji mogę śmiało powiedzieć że lepiej to już było

( przynajmniej dla niektórych )

 

A NA WYBORY OCZYWIŚCIE PÓJDĘ : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jarki ja się będę upierał przy swoim - dla wielu ludzi "lepiej to już było" -

mały przykład : ojciec ma zakład usługowy , jeszcze kilka lat temu klienci walili drzwiami i oknami i nikt nie narzekał na ceny - a dziś zastanawiamy się czy nie zamknąć interesu bo czasem brakuje kasy na opłaty ( podatek , prąd , itp. ) a jak się jakiś klient znajdzie to jest wielki płacz i narzekanie że drogo - a my mamy takie same ceny jak kilka lat temu mimo tego , że ceny materiałów poszły w górę o około 10 %

więc w tej sytuacji mogę śmiało powiedzieć że lepiej to już było

( przynajmniej dla niektórych )

 

A NA WYBORY OCZYWIŚCIE PÓJDĘ : )

 

Sonar masz racje, dla rolników kiedys było lepiej, teraz niema co ukrywac jest zle, i nie tylko w polsce, w Niemczech mam kuzynke i oni likwidują sady jabkowe bo sie nie opłaci, z Francji ciotka muwiła ze od kiedy są w Uni to jest coraz gorzej i u nas to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zrozumieć jak rolnik może głosować na kaczkę, przcież to on chciał zabrać nam dopaty i przeznaczyć je na zbrojenie. Chwali sie że jak oni rządzili to pszenica byla bardzo droga ale że nawozy też były bardzo drogie to już nic nie powie. (nie jestem peowcem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.A ja teraz skorzystam z prawa wstrzymania się od głosu,a skoro nie ma takiej kratki-nie idę na głosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezydent ma niewielki wpływ na ceny w rolnictwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.A ja teraz skorzystam z prawa wstrzymania się od głosu,a skoro nie ma takiej kratki-nie idę na głosowanie.

To skreśl obu lub nikogo i sam domaluje kratkę. Ale z tą kratka to by była nawet dobra opcja jak by była taka możliwośc na karcie do głosowania, przynajmiej wiecej osób by poszło głosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apeluje do młodych - idźcie na wybory - ja byłem a po drodze do lokalu wyborczego widziałem samych staruchów , chyba wiecie na kogo oni będą głosować (pewne radjo już o to zadbało ) . Nie pozwólcie żeby nasz kraj reprezentował ktoś kto potrafi tylko głupawo się uśmiechnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Z względu na ciszę wyborczą napiszę tylko że i starszym osobom należy się szacunek(każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów i stary,i młody).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONAR....Ty tez bedziesz stary!!!!!!!!!!!wiec okazuj wiecej szacunku, bo Tobie tez ktos powie spieprzaj staruchu!!!Ciekawe jak sie bedziesz wtedy czuł??..Tak bedziesz wychowywał swoje dzieci????A wiesz co to jest demokracja????...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powiedz mi w którym miejscu napisałem coś o " spieprzaniu staruchów " - a po drugie skąd wywnioskowałeś , że nie mam szacunku do osób starszych .

Napisałem tylko , że w lokalu wyborczym jak i w jego okolicach widziałem same starsze osoby ( średnia wieku około 70 lat ) i zaapelowałem do młodych by poszli na wybory .

 

A tak w ogóle to się nie ma o co kłócić bo niezależnie od tego kto wygrał to dla normalnych ludzi wcale nie będzie lepiej - dobrze to zawsze będą mieli tylko cwaniacy i złodzieje ( niekiedy nazywani również "biznesmenami" ) którzy dorobili się na krzywdzie innych ludzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie długo ludzie przejrzą na oczy powoli się zaczyna prawdziwe oblicze PO najpierw była obsada swoich kolegów teraz wat a najbliższym czasie będzie prywatyzacja szpitali .Pięknie zrobili swych wyborców w konia .Pozdrawiam POLACY myślcie trochę przy następnych wyborach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolnik przestań pier.....lić bo jak czytam takie posty w necie to mnie bieże chociaż tu syfu takiego niepisz każdy ma swój rozum i sam dochodzi do wniosków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu Już mnie kurw…ica bierze jak patrzę co oni wyprawiają soory jeżeli kogoś uraziłem pozdrawiam milej pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...