Skocz do zawartości
Vario Tigeer

rozpatrywanie wniosków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie jeśli urząd X zastrzega sobie 30dni na rozpatrzenie jakiegoś tam wniosku i w ciągu tych 30dni nie zostanie on rozpatrzony a wnioskodawca nie zostanie poinformowany o przedłużeniu terminu owego wniosku, to czy osoba składająca ten wniosek może dociekać się jakichkolwiek roszczeń od omawianego urzędu X z tytułu strat jakie poniósł w dniach po upływie tego terminu 30 dni bo miał zaplanowane jakieś tam inwestycje itp.???? Proszę o dopowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli założysz sprawę z powództwa cywilnego i wykażesz przed sądem, że opieszałość Urzędu spowodowała Twoje straty to tak, ale żaden urząd nie wypłaci Ci gratyfikacji bez prawomocnego wyroku sądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z urzędami to różnie bywa, zwłaszcza gdy w gminie brakuje osób kompetentnych i rozpatrywanie wniosku odwleka się w czasie. Znam to z autopsji, złożyłem jeden wniosek i doczekać decyzji się nie mogłem, zauważyłem, że jesli w moim imieniu wystąpi jakaś tam firma to od razu sie interesują. miałem problem z uzyskaniem decyzji pod rozbudowę fermy drobiu, raport opracowała mi firma ecomedio.pl i od razu przeszło

powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z urzędami to różnie bywa, zwłaszcza gdy w gminie brakuje osób kompetentnych i rozpatrywanie wniosku odwleka się w czasie. Znam to z autopsji, złożyłem jeden wniosek i doczekać decyzji się nie mogłem, zauważyłem, że jesli w moim imieniu wystąpi jakaś tam firma to od razu sie interesują. miałem problem z uzyskaniem decyzji pod rozbudowę fermy drobiu, raport opracowała mi firma www.ecomedio.pl i od razu przeszło

powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...