Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:14 Pon 22 Sty 2018

rozpatrywanie wniosków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Urzędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujcioRolnik

PostWysłany: 10:23 Wto 3 Sie 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z urzędami to różnie bywa, zwłaszcza gdy w gminie brakuje osób kompetentnych i rozpatrywanie wniosku odwleka się w czasie. Znam to z autopsji, złożyłem jeden wniosek i doczekać decyzji się nie mogłem, zauważyłem, że jesli w moim imieniu wystąpi jakaś tam firma to od razu sie interesują. miałem problem z uzyskaniem decyzji pod rozbudowę fermy drobiu, raport opracowała mi firma www.ecomedio.pl i od razu przeszło Smile
powodzenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wujcioRolnik

PostWysłany: 10:22 Wto 3 Sie 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z urzędami to różnie bywa, zwłaszcza gdy w gminie brakuje osób kompetentnych i rozpatrywanie wniosku odwleka się w czasie. Znam to z autopsji, złożyłem jeden wniosek i doczekać decyzji się nie mogłem, zauważyłem, że jesli w moim imieniu wystąpi jakaś tam firma to od razu sie interesują. miałem problem z uzyskaniem decyzji pod rozbudowę fermy drobiu, raport opracowała mi firma ecomedio.pl i od razu przeszło Smile
powodzenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaro8038

PostWysłany: 18:22 Czw 22 Lip 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli założysz sprawę z powództwa cywilnego i wykażesz przed sądem, że opieszałość Urzędu spowodowała Twoje straty to tak, ale żaden urząd nie wypłaci Ci gratyfikacji bez prawomocnego wyroku sądu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vario Tigeer

PostWysłany: 11:27 Sro 21 Lip 2010    Temat postu: rozpatrywanie wniosków Odpowiedz z cytatem

Witam, mam takie pytanie jeśli urząd X zastrzega sobie 30dni na rozpatrzenie jakiegoś tam wniosku i w ciągu tych 30dni nie zostanie on rozpatrzony a wnioskodawca nie zostanie poinformowany o przedłużeniu terminu owego wniosku, to czy osoba składająca ten wniosek może dociekać się jakichkolwiek roszczeń od omawianego urzędu X z tytułu strat jakie poniósł w dniach po upływie tego terminu 30 dni bo miał zaplanowane jakieś tam inwestycje itp.???? Proszę o dopowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Urzędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: