Skocz do zawartości
jri

Res-Drob

Rekomendowane odpowiedzi

koleżanki i koledzy, czy zetknęliście się może z Rzeszowskimi Zakaładami Drobiarskimi Res-Drob? Czy mozecie wyrazić jakąś opinie o nich? Zastanawiam się nad umową z nimi...

 

jri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja współpracuję z Res-Drobem od kilku lat, ale bez umowy. Są bardzo nie słowni płacą nieterminowo. po terminie trudno jest się z nimi skontaktować nie odbierają telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, ale generalnie sa wyplacalni? ciekawe, czy z terminami platnosci jest lepiej, gdy podpisze sie umowe?

z gory dziekuje za opinie,

jri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, widzę że nie jestem osamotniony w beznadziejnej współpracy z RES- DROBEM, największą ich bolączką jest niesłowność i teraz trzeba się zastanowić kto jest winny czy dyrekcja czy niekompetencja pracowników.

Ogólnie płacą jak im sie podoba jak ktoś ich wk....wi to potrafia trzymać kasę nawet dwa-trzy miesiące no i trzeba dzwonić, dzwonić i dzwonić albo wybrać się osobiście żeby pocałować klamkę.

Podsumowując LEPIEJ BYĆ OSTROŻNYM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą płacić,terminowo potrafia trzymac kase nawet dwa miechy i ta ich woda w pojemnikach potrafi zrobic nawet 300 kilo roznicy na wadze , klijentow zdobywaja tylko dzieki wyższej cenie od innych a co do podawania cen na moje kurczaki to podaja zawsze o 20-30 gr mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie pieniądze wyrwałem od nich po dwóch miesiącach od terminu na któryu się umawialiśmy, lepiej ich olej

 

 

 

koleżanki i koledzy, czy zetknęliście się może z Rzeszowskimi Zakaładami Drobiarskimi Res-Drob? Czy mozecie wyrazić jakąś opinie o nich? Zastanawiam się nad umową z nimi...

 

jri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...