Skocz do zawartości
pawlo5525

Problemy z Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie mam problemy z gddkia chodzi o nowy wjazd na posesje jestem w trakcie budowy obory i chcialem do obory nowy wjazd zeby nie jezdzic obok domu lecz nie moge dostac zadnego pozwolenia bo podobno nie mozna miec 2 wjazdow na ta sama dzialke co robic ?? co ciekawe droga o ktorej teraz mowimy jest teraz remontowana a oni robia problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niestety prawda,najprosztszy sposob to podziel dzialke na 2 ale to kosztuje, a budowa na dziko jak zrobil znajomy to tez jakies wyjscie,ale jezdza czesto na inspekcje i moga byc problemy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mieć dwa wjazdy na jedną działkę ale musi to być czymś uzasadnione . ( np. wiele stacji benzynowych ma wjazd i wyjazd , czyli jak by nie patrzeć są dwa wjazdy ) A może wyznacz na swojej działce drogę prowadzącą bezpośrednio do obory - nie wiem czy w takim przypadku można wybudować drugi wjazd - musiałbyś poszperać w przepisach lub spytać jakiegoś prawnika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak od drogi jest prowadzana droga i właśnie tam jest przeniesiony wjazd były pisane uzasadnienia ale odpowiedz mila taka ze z tego wjazdu spokojnie mogę korzystać dla domu jak i dla gospodarstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przepraszam,aby nie tworzyć nowego tematu podepnę się pod ten temat.W mojej okolicy jest planowana przebudowa drogi wojewódzkiej.Projektant zaprojektował wjazd na pole o szerokość 3,5 metra(trzysta pięćdziesiąt centymetrów)szerokość kombajnu np.Bizon na wąskich oponach wynosi 320cm. a są również kombajny szersze.Pytanie do projektantów takich bubli projektowych jak rolnik ma wjechać na pole np.z zestawem ciągnik + 2 przyczepy czy też z ciężarowym łamańcem.Jak by nie wiedzieli to istnieje problem zachodzenia tyłu takich zestawów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o wjazdy to 3,5m na osobówkę się nadaje a nie na łamańce a pozwolenie na wjazd możesz uzyskać do szerokości drogi z jakiej zjeżdżasz więcej metrów tylko nielegalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel projektanta przyjął uwagi do projektu,ale nie wiadomo jak to się skończy?Przecież projektując przebudowę drogi można wziąść pod uwagę specyfikę rolnictwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...