Skocz do zawartości
kur-rk

GUS - spis rolny

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że to spis zarządzony przez UE to będą mieli spory problem w zastaniu mnie w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ankieterowi za spisanie 1 gospodarstwa płacą 20zł to dlaczego nie prześlą mi takiej samej kwoty jeżeli spis zrobiłem drogą elektroniczną przez internet. Sam robiłem to ok 20 minut. Na takie pierdoły to rząd ma pieniądze, też chciałbym zarabiać 20 zł przez 20minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ankieterowi za spisanie 1 gospodarstwa płacą 20zł to dlaczego nie prześlą mi takiej samej kwoty jeżeli spis zrobiłem drogą elektroniczną przez internet. Sam robiłem to ok 20 minut. Na takie pierdoły to rząd ma pieniądze, też chciałbym zarabiać 20 zł przez 20minut.

 

dokladnie POPIERAM tylko tyle ze nie 20 zl a 35 a przy nowych gospodarstwach jeszcze wiecej pieniadze wywalane w bloto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jeszcze nie znaleźli nawet tzw. przedspisowi A podobno do końca sierpnia mieli wszystkich zlokalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PORAŻKA, mamy XXI wiek, ZSZiK działa już ładnych parę lat, zkartowano samolotami całą PL za parę miliardów złotych (na potrzeby ARiMR) ... a spis rolny prowadzi się niczym w Starożytnym Rzymie za Tyberiusza ... (no może poza możliwości spisania się za darmo przez net - czy za darmo czy może (i tak)ktoś weźmie te 20-35 zł nikt nie wie ...)

 

Pamiętam jakie były założenia, go gadał prezes GUS przed spisem - Dane które co roku wpisuję na wnioskach Obszarowych - rolnośrodowiskowych miały być przekazane z ARiMR do GUS - uzupełniane miałby być jedynie brakujące dane

 

Jak wyszło - jak zwykle po Polsku, a raczej po urzędniczemu - żadnych danych GUS nie dostał do ARiMR(a może dostał tylko nie chciało się nikomu ich importować do systemu GUS, kto to wie ?), wszystko trzeba było wypełniać od początku ... jak zwykle my Polacy lubimy robić to samo kilka razy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...